Na posnetku, ki so ga 11. maja posnele nadzorne kamere pred nekim lokalom v Neaplju, 53-letni Tarracino kadi. Morilec vstopi v lokal, v katerem je najmanj šest ljudi, se odpravi proti Tarracinu in ga ustreli od zadaj. Tarracino pade na tla, morilec pa ga še enkrat ustreli v glavo.
Mimoidoči niso videli nič
Na umor se nihče od mimoidočih ni odzval. Policija domneva, da zaradi strahu pred maščevanjem. Ženska, ki je na posnetku le nekaj korakov od kraja zločina, gleda, ali je njena srečka dobitna. Moški z otrokom v nekem trenutku pogleda truplo in odkoraka stran, prodajalec cigaret pa svojo stojnico prestavi za nekaj metrov. Mimoidoči so celo dejali, da se je morilec v nekem trenutku nasmehnil, preden je zapustil prizorišče krvavega obračuna.
Stari znanec policije
53-letni Tarracino je bil stari znanec policije zaradi mafijskih zločinov. Domnevajo, da je šlo za mafijski obračun. Morilec po več kot petmesečni preiskavi še vedno ni znan, čeprav je njegov obraz na posnetku precej dobro viden. Policija upa, da bo morilca kdo prepoznal.
V Neaplju se je letos zgodilo že 30 umorov, povezanih s kriminalno organizacija kamora. Večina umorov ostaja nerešenih in so rezultat boja med mafijskimi skupinami. Kamora je znana po tem, da je veliko nasilnejša kot sicilijanska mafija.
Objavili posnetek umora mafijskega šefa
Neznanec je 53-letnega Maria Bacia Tarracina dvakrat ustrelil pred nekim lokalom v Neaplju. Policija je v upanju, da odkrije morilca, objavila posnetek umora.