Razkrit vzrok smrti žrtev tragične nesreče pri Senju

Foto: HGSS Stanica Gospić
Foto: HGSS Stanica Gospić
Vozilo naj bi vozil Kevin Bonnici.
Oglej si celoten članek

Prejšnji četrtek je v bližini Senja prišlo do grozljive nesreče, v kateri so umrle štiri osebe. Obdukcija, ki jo je opravil Inštitut za sodno medicino in kriminalistiko na Reki, je pokazala, da so štirje malteški državljani najverjetneje umrli zaradi utopitve.

V nesreči sta umrla zakonski par Jeremy in Lorraine Gambin ter Kevin in Alexandra Bonnici, vsi stari med 66 in 68 let. Izvidi obdukcije so pokazali, da so vsi imeli lažje poškodbe, ki jih ni mogoče povezati s smrtjo, piše Burin.hr. Vozilo naj bi vozil Kevin Bonnici.

Foto: 24sata prometna nesreča Senj Sprva se je sicer domnevalo, da je vozniku med vožnjo postalo slabo, vendar obdukcija ni potrdila nobene zdravstvene težave, ki bi pojasnila izgubo nadzora nad vozilom. Srce Kevina Bonnicija je bilo zdravo, brez znakov srčnega infarkta ali drugih bolezni.

Avtomobil Land Rover Discovery, z zagrebškimi registrskimi oznakami, je vozil iz Reke proti Senju, ko je pri zavoju v blagi levi ovinek zavil desno, trčil v zaščitne stebre in zletel v 70 metrov globoko brezno ter nato pristal v morju na globini od 11 do 12 metrov.

Zaenkrat še ni jasno, zakaj nobenemu od potnikov ni uspelo izstopiti iz vozila. Vrata so po pristanku ostala blokirana.

To so predhodne ugotovitve, končni rezultati obdukcije in toksikološke analize pa bodo pokazali, ali so bili še drugi vzroki, ki so privedli do te tragične nesreče v bližini Senja.

dezurni@styria-media.si

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

  • 00:12 9. Oktober 2025.

    V naslovu trdite , da so znani rezultati vzroka nesreče , v nadaljevanju pa to spremenite na verjetno. Ne se …

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.