Našli truplo 22-letnika: Sumijo, da je bil umorjen

Foto: 24sata/Igor Soban/PIXSELL
Foto: 24sata/Igor Soban/PIXSELL
Skrivnostne okoliščine smrti burijo sosede in javnost.
Oglej si celoten članek

Zagrebška policijska uprava je sporočila, da so včeraj okoli 23. ure v stanovanju na Šestinskem trgu v Zagrebu našli truplo moškega. Čeprav policija uradno ni potrdila identitete, 24sata poroča, da gre za 22-letnega moškega, državljana Bosne in Hercegovine.

Ubit je bil z dvema streloma v poslovni stavbi, v kateri so bile biljardne mize in igralni avtomati. Prebivalci pravijo, da to ni prvič, da je policija prišla v objekt. "Policija pogosto prihaja, krožile so zgodbe, da je tam kakšna tolpa ali kaj podobnega," je za 24sata povedal moški, ki živi v bližini

Policija sumi, da je bila smrt posledica nasilnega dejanja in ena mlajša oseba, povezana z dogodkom, že aretirana. Hišo še vedno varuje pripadnik nujne policijske službe, na kraju zločina poteka preiskava, okoliščine, ki so privedle do smrti, pa še niso znane. Na kraju dogodka poteka preiskava in nadaljnje ugotavljanje vseh okoliščin tega primera.

dezurni@styria-media.si

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.