Slovenija
46556 ogledov

Naj vas ne nategnejo: Toliko dejansko stane čistilec, ki ga prodajajo za 2000 evrov

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Boris 09:32 21.oktober 2019.

fenix09: Mislim da nima smisla debatirat ali je roba slaba ali dobra. Roba je 10x predraga in tu, pri ceni, gre za vsiljevanje. Gre za osebni pritisk in čustveno izsiljevanje, pritiskanje na starejše in ranljive ljudi. Kaj za narest ? ...prikaži več Jaz bi naredil enako kot imajo resna podjetja: brez pisnega vabila nima komercialno kdo trkat na vrata.

• sonyrio 09:34 21.oktober 2019.

Človeška neumnost oz. naivnost pač ne pozna meja. Če želite pomagati osveščati ljudi , potem naredite vsaj prispevek v kaki oddaji, kot npr. "Dobro jutro", ki jo gleda večina upokojencev, ki so največkrat "žrtve" take prodaje. Še boljše pa kar ...prikaži več med poročila. Internet jih bolj malo zna uporabljat.

• praufo 18:31 21.oktober 2019.

ja ampak to je ta portal, ne pa dobro jutro, žal ... se pa strinjam, da bi moral in folk je naiven

• fenix09 08:08 21.oktober 2019.

Ta prodaja od vrat do vrat se je dejansko malo umirila, a še vedno znajo biti zelo osladno vsiljivi. Glede produktov pa tole: Če bi bili tako dobri produkti, kot se oglašujejo, bi jih prodajali drugače. Samo slaba roba se vsiljuje.

ceki 16:55 21.oktober 2019.

Vabim vas v zasebni slovenski seks klub - www.lady4.fun To je najboljši kraj za iskanje spolnega partnerja! Čakam vas tam :)

• Kmodri 20:57 21.oktober 2019.

Davek na intelektualno inferiornosti...

• decva1 09:04 22.oktober 2019.

"Nategnejo"? Nič čudnega, da je toliko seks oglasov tu med komentarji na žurnal.si :((

• praufo 18:34 21.oktober 2019.

pred leto dni so pri nas prodajal en sesalec, mislim brez filftra, vodni, se mi zdi ... tip je govoru ure in ure švical, cena astronomska preko 3 jurje, medetem sem pa pogledal na net in izta zadeva je stala ...prikaži več v nemčiji kakšknih 1000€ ali več, res da po drugo znamko ampak identična zadeva, sicer super dobra, ampak ja to so akviziterske prodaje tako kot forwerk včasih, celo premoženje

• Komentirajte

Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.