17 ogledov

Bayern z golom Olića začel z remijem

Zvjezdan Misimović se je letos kot prvi v nemški Bundesligi vpisal med strelce. Žurnal24 main
Aktualni prvaki iz Wolfsburga so novo sezono začeli z zmago. Köln je začel s porazom, Brečko pa z rumenim kartonom. Bayern München je z golom Olića le remiziral s Hoffenheimom.

Ne spreglejte!

BUNDESLIGA in druge evropske lige V ŽIVO na rezultati.zurnal24.si

Počitnic je konec. Kot prvi od največjih evropskih nogometnih lig so motorje zagnali Nemci . Uvodno srečanje so dobili aktualni prvaki iz Wolfsburga . Volkovi so z 2:0 ugnali Stuttgart in letošnje prvenstvo začeli tako, kot so končali lanskega – z zmago. Poraza Stuttgarta nista mogla preprečiti niti najnovejši okrepitvi Pavel Pogrebnjak in Aleksandr Hleb . "V prvem polčasu je bila tekma izenačena, obe ekipi sta igrali v visokem ritmu. Bili smo boljši v drugem polčasu in si zaslužili zmago, " je po tekmi dejal trener Armin Veh , ki so ga lani odpustili pri Stuttgartu, pred sezono pa je pri Wolfsburgu zamenjal Felixa Magath . Največji nemški klub, Bayern München , je sezono začel z remijem 1:1 proti Hoffenheimu . Edini gol za Bayern je dosegel Hrvat Ivica Olić .

V letošnji sezoni v Bundesligi nastopajo kar štirje slovenski nogometaši. Milivoje Novakovič in Mišo Brečko branita barve Kölna . Brečko si je na prvi tekmi prislužil rumeni karton. Igral je vseh 90 minut, medtem ko Novaković zaradi poškodbe sezone še ni začel. Drugi reprezentančni napadalec Zlatko Dedič bo nasprotne mreže rešetal v majici Bochuma . Nesojeni slovenski reprezentant Dominic Maroh se bo potil v majici Nürnberga .