19 ogledov

Dinamo remiziral, Partizan prepričljiv

V prirejanje izzidov naj bi bili vpleteni tudi nogometaši in znani nogometni del Žurnal24 main
Začelo se je drugo kolo kvalifikacij za evropsko Ligo prvakov. Dinamo Zagreb je v Armeniji remiziral, Partizan pa je brez težav s 4:0 premagal valižanski Rhyl.

2. kolo kvalifikacij za Ligo prvakov, prve tekme:

Pyunik : Dinamo 0:0
Rhyl : Partizan 0:4
VSI IZIDI IN TEKME V ŽIVO

Z drugim predkolom evropske Lige prvakov se ta teden nova nogometna sezona začenja za prvake Slovenije , Hrvaške , SrbijeMaribor bo svoje prvo srečanje proti Witu odigral v sredo zvečer, Dinamo in Partizan pa sta prvo priložnost za dokazovanje v novi sezoni dobila že nocoj. Zagrebčani je niso dobro vnovčili, saj so na gostovanju pri armenskem prvaku, Pyuniku iz Erevana, igrali 0:0. Hrvaški prvak je bil sicer malce boljši, a ob temperaturi 40 stopinj Celzija so pokazali res zelo malo. V prvem polčasu je bil razigran le Sammir , v drugem nihče prav posebej. Svoje prve minute v Evropi je odigral mladi Kramarić . Grk Papadopoulos , nekdanji evropski prvak in bojda Dinamova velika okrepitev, pa je v 66 minutah pokazal le, da ni najboljše pripravljen. Tako je bil najboljši igralec srečanja Bišćan , ki je Zagrebčane držal pokonci z dobrim vodenjem obrambe. Vendar lahko pričakujemo, da bodo nogometaši Dinama na povratni tekmi doma zmagali in se prebili v tretji kvalifikacijski krog. Beograjski Partizan je svoje srečanje drugega predkola proti valežanskemu Rhylu odigral prepričljivo in na gostovanju z zadetki Krstajića , Cleversona , Diarraja in Djordjevića zmagal z 0:4. Tudi vsa sredina srečanja boste lahko v živo spremljali na naši podstrani rezultati.zurnal24.si .