1047 ogledov

Real proti Levanteju dotaknil dno in postavil neslaven rekord

Real Madrid Reševalni pas/Twitter
Španski nogometni velikan Real Madrid nikakor ne najde izhoda iz rezultatske krize.

Krizo je danes še dodatno poglobil Levante, ki je Madridčane v prvenstvenem obračunu premagal z 2:1. Marcelo je sicer bil edini strelec Reala na tej tekmi, z golom v 72. minuti je prekinil 481 minut dolg niz brez gola svojega kluba, ki je bil njegov najdaljši v zgodovini.

Real Madrid že pet tekem ne pozna zmage, do gola Marcela pa je klub iz španske prestolnice presegel niz brez gola iz leta 1985, ko nogometaši madridskega velikana niso zadeli 464 minut.

Toda gol Brazilca je bil le za kozmetični popravek izida, saj je Levante takrat vodil z 2:0.

Nov poraz je še dodatno zamajal trenerski stolček Julena Lopeteguija. Nekateri španski mediji nekdanjega selektorja Španije že menjajo.

Lopetegui Italijani trdijo: Šport Lopetegui je že bivši, na klop Reala znano ime

Real po devetih tekmah zaseda peto mesto, če bo danes Barcelona slavila proti Sevilli, bo razlika med velikima španskima tekmecema znašala štiri točke. Prihodnji teden pa bo na Camp Nouu na sporedu sloviti El Clasico.