Svet
26 ogledov

16-letnica zarila nož v policista

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jozicamurn 23:22 30.januar 2017.

    Ja to teroristi Turki delajo nad Kurdi, predvsem nad tistimi ubitimi ženskami vojakinjami, ki so bile Kurdkinje. A si ti mogoče malo zaostal, da ne pokapiraš zadev?

  • mph 09:55 27.januar 2017.

    No, pa je šel moj komentar, ko sem napisal, da bi lahko uporabili njihove metode, ki jih obožujejo, t.j. zob za zob. Skratka, nor je tisti, ki misli, da se je možno proti pošastem boriti v rokavicah.

  • LukaMB 12:26 27.januar 2017.

    Šele sedaj vidimo kam je pes taco molil in mi smo jim še džamijo dali zgraditi, da bodo indirektno začeli s politiko skritega islamizma proti nam "nevernikom". Prvo kebab štand, potem žene oblečene kot mumije, potem pod prisilo liberalcev in ...prikaži več njihovih čustev bomo morali podpirati njihovo primitivno vero, če ne pa bomo kaznovani z visoko denarno kaznijo, živeli bodo na sociali in se množili ter zahtevali čedalje več nekakšnih pravic in še kakšno džamijo po potrebi, da bi na koncu zahtevali kar celo državo in nas izpodrinili. Z zakonom bi morali omejiti te muslimane, ker vsi vemo da niso religija miru, ampak ekspanzionistična radikalna religija glavorezcev s podporo iz Savdijske Arabije in Katarja (kateri so zgradili džamijo v Ljubljani). En kup vehabistov!

  • KLOBO 10:33 27.januar 2017.

    V preiskavi je povedala, da je napad izvršila v imenu Islamske države, piše BBC........................??? !!!!!! .....................................V imenu zaščite evropskih vrednot, je zaslužila metek v čelo in nič drugega !! Kakšen zapor , tam se bo še bolj radikalizirala !! Skrajna ...prikaži veča desnica ima popolnoma prav !!

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 06:34 31.januar 2017.

    Kot vidim, si zamenjala genocid z nekrofilijo, zdaj pa skušaš z agresivnostjo opravičiti svoje neumno pisanje. Če malo poguglaš, prav nikjer ni omenjena nekrofilija Turkov nad Kurdi, se pa dogaja genocid! Pri tebi se takoj opazi, da v šoli nisi ...prikaži več ravno blestela, si pa precej bolj spretna pri sukanju gobca, čeprav kvasiš nerazumljive neumnosti! Da imaš nizek IQ se vidi že po tem, da sebi prav potešeno lepiš pluse in meni minuse.

  • samo.jst 09:01 27.januar 2017.

    In folk se čudi, zakaj skrajna desnica pridobiva na popularnosti?

  • entity_ 11:02 27.januar 2017.

    mrtev pogled, brez kesanja in take vabimo, gostimo....pridite, pridite, v vrtce k našim otrokom, v šole med našo mladino, v naše domove, vse vam bomo dali...vzeli lastnemu narodu, dali vam. V imenu humanitarnosti, v imenu demokracije, v imenu boja proti ksenofobiji...

  • Zmago 11:53 27.januar 2017.

    In ko se bo folk dvignil proti tem pošastim bodo pa spet ........... fašisti ??? Tisti ki pa vse to zakuhajo ......... pa nedolžne žrtve. ??

  • Zmago 11:54 27.januar 2017.

    Kaka skrajna desnica ??? Normalen folk, ki hoče red in pravico v državi !!!!!

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 21:53 27.januar 2017.

    Iz maščevanja bi lahko šlo ene par katolibanov v Savdsko Arabijo zaštihat ene par policajev!

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 07:50 29.januar 2017.

    Sem vedel, da se bo kakšen katoliban takoj strinjal z mano!

  • jozicamurn 15:47 29.januar 2017.

    Za razliko od religije miru imenovane islam se "katolibani" kot praviš sigurno ne razstreljujejo ali sekajo glave 10-letnim otrokom.

  • LukaMB 18:08 29.januar 2017.

    Slovani stopimo skupaj in iztrebimo te pošasti, ki uničujejo našo kulturo in zakone tukaj živečih tradicionalnih kristjanov ter nam vsiljujejo svoj primitivizem!

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 15:56 30.januar 2017.

    Komaj čakam, da se začnete kristjani in muslimani med sabo klati! Čas bi bil, da se medsebojno iztrebite! Slovenci vam bomo za to hvaležni!

  • erikkk 07:42 31.januar 2017.

    sem takoj zato ... komi čakam da se pucanje začne

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 09:27 31.januar 2017.

    Ne bojim se nikogar! Svojega boga si lahko v rit vtakneš, zraven pa še alaha, če bo še kaj prostora! Svoje pravljice lahko prodajaš otrokom ali pa starim babam, mene pač ne boš nategnil! Sicer pa, vsak ki je krščen, ...prikaži več je za muslimane nevernik! Hvala qrcu, da je Huda jama spet prazna!

  • jozicamurn 15:14 31.januar 2017.

    In dobro vem kaj je nekrofilija, saj sem ti na to odgovorila že zgoraj. Še celo brati ne znaš primitivni vehabistični idiot. Tudi to si dokazal. Iz mene pa ne boš liberalno delal kar tebi paše toliko v vednost si ...prikaži več premajhen zame. Jaz dobro vem kaj sem rekla in kaj govorim za razliko od tebe, ki si že zaostal pri nekrofiliji in si pomislil pri tem na "genocid". Kreten neumen.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 20:03 31.januar 2017.

    Ti si ena čisto navadna kurba, ki ima v glavi burek namesto možganov!

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 20:06 31.januar 2017.

    Kurba katolibanska, dobro da se predstavljaš s svojim imenom, ker se ti lahko tudi kaj neprimernega zgodi! Le pazi se svinja, ker nikoli ne veš kje te kaj čaka!

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 20:07 31.januar 2017.

    Ti bom že zaprl smrdljiv gobec, vlačuga farovška!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.