Slovenija
127544 ogledov

90-letnico pripeljali z urgence in pustili pred blokom

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 13:17 19.september 2022.

    Saj že leta govorimo, da zdravstvo ljudi obravnava kot kose lesa...

  • Avatar luckyss
    luckyss 13:34 19.september 2022.

    Kot da bi bil dr. Mengele predstojnik v Celju....Pa ne mislite, da je drugje bistveno bolje..Sploh, ko so zavohali Covid denar so kar ponoreli in so pripravljeni cepit človeka stokrat, ali lažno napisat, da je od covida umrl, samo, da ...prikaži več je profit..Tako so nedavno cepili po DSO-jih z nedelujočimi cepivi...Bo kdo odgovarjal za ta Covid genocid, ki se še kar reklamira in izvaja ?! Banda lopovska...

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 15:57 19.september 2022.

      ja v DSO-jih so jih čez noč stisnili v en prostor in skafandre oblekli ko se je začela epidemija,večina starih je preprosto se ustrašil teh norcev,kar hitro je jih pokopavalo ja,plus tega vse cepili,zelo veliko jih sploh ni vedelo da ...prikaži več so jih s to žlabudro cepili

  • munja 13:34 19.september 2022.

    Ga. Biserka Marolt Meden, spoštujem vaš trud in vem, da se boste trudili še naprej, vendar kot sami ugotavljate, nekateri odgovorni nimajo ne volje, ne vesti, ne ušes, ne oči in še marsičesa ne, kar bi spremenilo oz. izboljšalo vso ...prikaži več godljo v našem zdravstvu. Tudi zavedanja, da bodo enkrat tudi oni stari jim manjka. Na žalost je preveč vsega, da bi človek še našteval.

    • Avatar Leon
      Leon 14:31 19.september 2022.

      Največji problem pravosodje - sodstvo ! Zdravniki so Bogovi v belem ! Spomnim se umora zdravnika ,ki ga je ustrelil na smrt bolni pacient ker ga ni želel obravnavati . To sicer rešitev ni je pa zadoščenje na smrt bolnega .

  • leonardo 13:59 19.september 2022.

    Vidi se kako je državno zdravstvo v ku...

  • Avatar darklord
    darklord 16:38 19.september 2022.

    Popolni razpad zdr. sistema. SRAMOTA in to sem plačeval 40 let. Ko bo prišel čas, jih bo treba ene par s seboj vzet.......

  • Kmodri 19:29 19.september 2022.

    Sramota za zdravstveni sistem.

  • Pepe007 14:27 19.september 2022.

    Svojci so pozabili, da gospe prevoz domov pravzaprav niti ne pripada in da bi morali oni priti po njo na urgenco. Ampak takrat verjetno niso "imeli časa". Potem pa je nekdo naredil izjemo in jim spet ni všeč, ker verjetno ...prikaži več spet niso "imeli časa". Zavedati se je treba, da kup denarja zmeraj omejen. In je prav, da se sociala iz zdravstva črta. Med socialo štejem tudi take prevoze.

    • Svobodnež 15:36 19.september 2022.

      Se ti zavedaš, kaj blebečeš??? Od kod veš, kaj kateremu bolniku v nekem trenutku pripada??? Brez kakršnihkoli argumentov obsojaš svojce! KDO ti daje to pravico, bumbar neotesani? Po tvoje je kar v redu, če pacienta prevoznik odloži kot vrečo krompirja pred blok?

    • ico8 16:17 19.september 2022.

      Pepc, nisem vedel, da je jabolcnik ze zavrel, ker si smarnico ze sigurno pozrl! Tako vrezanega pa se tudi ne!!!

    • Pepe007 16:42 19.september 2022.

      Žalit veste, dvomim pa da poznate pravila ZZZS. "Taksi prevozi" oseb, ki ne potrebujejo namenskega prevoznega sredstva praviloma niso kriti. Kar je tudi logično. Jaz sem mojo mamo pač moral na preglede po operaciji voziti sam, čeprav jživi 100 km ...prikaži več daleč. Rešilec pa jo je pripeljal iz operacije, ker se kak dan po menjavi kolena še ne moreš voziti sede.

    • vzev 17:47 19.september 2022.

      Pa ti veš, da nekateri nimajo svojih sinov in hčera? Ti veš kako težko je nekaterim sploh dobiti prosto pri delodajalcu, ker ne gre za njihove starše, temveč mogoče tete, strice, ali še kakšno bolj daljno sorodstvo. Če bi bilo ...prikaži več zdravstveno osebje malo bolj moralno, nebi takšno staro osebo pustilo pred blokom.

    • munja 18:47 19.september 2022.

      Pepe007 si dobil pa potne stroške plačane, pa dobrega delodajalca, ki ti je dal dopust. Vsem to ni zagotovljeno. Moj sosed je moral prositi svojega prijatelja za prevoz očeta v bolnico in mu tudi plačati, ker ga sam zaradi svojih ...prikaži več zdravstvenih težav ni mogel peljat.

    • Ender3 18:49 19.september 2022.

      Pepe007 razumem, da si proučil tudi tisto, kar nam uradno ne pripada. Tudi tako, se lahko razumeva zakonodajo, ki ni vedno v prid bolniku.

  • alen04 13:05 19.september 2022.

    Starci sekajo. To mi deli miška mala.

    • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 13:16 19.september 2022.

      Predvidevam da rojen 2004, torej 18-leten mlečnozobec? Ko boš ti v taki situaciji, boste itak umirali brez vsake oskrbe, ker bo vse privat, denar bodo pa imeli le redki. Ti zagotovo ne.

    • munja 13:24 19.september 2022.

      alen04 ali si na drogah?

    • Avatar pantani
      pantani 15:50 19.september 2022.

      Mlad in večno neumen!!! Tudi tebe to čaka,če te ne bo že lastna neumnost pokopala!!!

    • alen04 08:33 20.september 2022.

      vsem vam negativci, naj povem, da sem dedek in ravno mi (toda oči je potrebno odpreti) imamo popolnoma vsega več kakor dovolj. Pokojnine se skozi višajo, oblek ne kupujemo več zadnjih 10+ let, in veedno ko nam vlada poviša penzije ...prikaži več pizdimo, a samo toliko??? Nihče od nas ni toliko pošten, da prizna, da imamo dovolj za našo skromnost, dajte mladim, ki niti manjšega kredita ne dobijo. Vsi vi ste tukaj mlečnozobci, slepi, da osnove ne vidite.

    • alen04 08:35 20.september 2022.

      Žalosti me zgolj to, da bolj se veča napredek, manj logike imate. Popravite me, ali mi, četudi z res nizko pokojnino in vsemi dodatki, ter povišanji skozi vsako leto, res nimamo dovolj za nam znano življenje???? Hudič je, ko je ...prikaži več potrebno bobu reči bob.

    • munja 10:32 20.september 2022.

      alen04, zagotovo imaš 2 jurja penzije, da pišeš takšne komentarje. Tisti, ki imajo še vedno 400 eur, pa verjemi, da jih ni malo, se s tabo nikakor ne morejo strinjati, pa so garali 40 ali več let!!

    • alen04 13:52 20.september 2022.

      munja, kaj misliš koliko let sem delal, da sem pokojnino zaslužil??? Nevoščljivost je res (žal) slovenska folklora. Pokojnine nimam niti približno kolikor pišeš, je pa zaslužena. me sploh ne zanima koliko se jih z menoj ne strinja, se pa strinja ...prikaži veča vsa družba, da upokojenci ne potrebujemo veliko. Kakorkoli obrneš je lahko vedno kozarec na pol poln ali na pol prazen.

    • munja 12:57 21.september 2022.

      alen04 nihče ni rekel, da upokojenci potrebujejo veliko, si pa zaslužijo toliko, da lahko kolikor toliko dostojno živijo. Ali se ti zdi, da se lahko dostojno živi s 400 eur pokojnine?? Nihče ti ne oporeka, da pokojnine nisi zaslužil, niti ...prikaži več ti je nisem fouš, ker imam svojo, zato se s tvojim komentarjem, da imajo vsi upokojenci vsega dovolj, ne strinjam, ker ni res.

    • alen04 13:02 21.september 2022.

      Jaz se ne strinjam s tvojimi trditvami glede višine pokojnine. Preprosto je, le priznati si je potrebno. Kolikor si vplačal, toliko žanješ kolega. Edino pravilno in seveda pošteno do vseh v družbi. Čemu smo eni več vplačevali, danes pa nas ...prikaži več celo presegajo vsi tej, ki z takimi in drugačnimi dodatki prejmejo v letu dni več kakor mi, ki nismo deležni dodatkov, vsaj ne v enaki višini????

    • alen04 13:03 21.september 2022.

      munja, ni vse črno, kakor ne vse belo je pa prav, da smo pošteni. Kolikor si vplačeval, točno toliko imaš!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.