Slovenija
51 ogledov

Abstraktna pogodba v rokah neznancev

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • LJ24 11:37 15.marec 2013.

    Jakič!!!!!!!!!!!!!!!! A ni on Yugo simpatizer. Tapravemu smo prepustili skrb za miren spanec. Lahko bi kar kadre iz Beograda pripeljali....Me prav zanima kako nekdo, ki je direktor športnega zavoda lahko poveljuje vojakom???Kam smo prišli.Država, oprosti nam!

  • mph 10:08 18.marec 2013.

    Ko mi nekdo omenja "komunajzerje" je očitno (pro)domobranec in katoliban, vsaj glede tega nimam dvomov. V ostalem pa daleč od tega, da bi tako slepo verjel tej vladi, kot ti "nevtralni" janšist verjameš svojemu firerju. Žal pa je to najboljše, ...prikaži več kar je možno, samo, da se ta popolna tema umakne in da pride vsaj malo svetlobe. V teh mesecih pa bo naredila ta vlada 90% manj kot bi lahko, pa samo zaradi tvojega firerja in tebi podobnih.

  • Avatar mike1968
    mike1968 08:05 15.marec 2013.

    tale Jakič se pa samo seli od korita do kortita..kaj vse že ne bil..tudi predsednik atletske zveze..hahaha...noro

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 08:50 15.marec 2013.

    Gremo v božijo mater.En majhni prdec iz trnovga,nas bo potobil.

  • heavyd 10:53 15.marec 2013.

    Glede jakiča; "..se bo moral ozirati na javnofinančno stanje, ..optimizacija obrambnega sistema in racionalizacija mednarodnega sodelovanja" Skratka Jakič bo zadolžen za kastriranje Slovenskega naroda. A se da to celo vlado zamrznit?

  • mph 13:49 15.marec 2013.

    Bodi vesel, da so zmagali komunisti, čeprav je verjetno končal slabo kakšen tvoj izdajalski prednik. Ker, če bi zmagali nacisti, ki ste jih podpirali, danes ne bi bilo ne nas ne VAS. Vsaj to je sigurno. Res mi se nekateri ...prikaži več gnusite, ko poskušate kolaboracijo opravičevati z vsemi možnimi za lase privlečenimi opravičili. Kot kaže izdajalec enkrat, izdajalec večno.

  • Kranjica 15:17 15.marec 2013.

    Če vas ne prepričajo strokovnjaki, ki so potrdili, da je vlada JJ izvedla nekaj dobrih ukrepov za izhod iz krize, potem vas ne bo niti Bog.

  • mph 10:13 18.marec 2013.

    gornik, bodi hvaležen, da niste zmagali izdajalci, ker danes ne bi bilo ne ne nas ne VAS. Pa ja ne verjameš, da bi firer (tisti iz II. svetovne vojne, da ne bo pomote) trpel manjvredno raso, da mu se plete ...prikaži veče okrog nog? Ko bi vi skupaj z nacisti pokončali vse zavedne Slovence, bi bili na vrsti vi izdajalci.

  • Ferluci 07:55 15.marec 2013.

    Kaj v jankovićććevi stranki res ne premoreje česa boljšega?

  • zefacveta 08:12 15.marec 2013.

    PS nujno rabi obrambo

  • dragec 08:30 15.marec 2013.

    bog nam pomagaj!!!!

  • privat 08:44 15.marec 2013.

    Zanimljivo je da neznajo rasporediti hitro privatiziran denar,zdaj pa še nagrajujejo te privatizatorje in obljubljajo da bojo lahko gradili privat zapore in zapirali male ljudi...Jaz sem proti obstoju takih vlad ,takih pravic,takih idej....

  • Sonja Klopčič 09:08 15.marec 2013.

    Pisala bi parim ministrom, ki obljubjajo poštenost in pravičnost, poslala bi mu dokazno gradivo Domžalskega sodišča in ko bi ga videl, bi verjetno sam odstopil.

  • ennanova 09:22 15.marec 2013.

    Slovenija ni več v politični krizi …Radujmo se, Slovenija ni več v politični krizi, je pa v vseh drugih!http://za-misli.si/kolumne/dusan-rutar/858-slovenija-ni-vec-v-politicni-krizi-

  • Jaka Marinšek 09:47 15.marec 2013.

    je to resno vprašanje al zgolj akademsko? :-)

  • Jaka Marinšek 09:48 15.marec 2013.

    to je to pol... po Židanovo "najboljša vlada do sedaj" ... po moje .. "bolj v ku****u smo težko"

  • heavyd 10:51 15.marec 2013.

    Me prav zanima Šušteršičev odziv na novega ministra za finance.

  • heavyd 10:51 15.marec 2013.

    Roman Jakič za obrambo ..pa to ni res.. a so ti resni? A bo legaliziral prostitucijo v vojašnicah al kako??

  • MeršolLingvist 11:54 15.marec 2013.

    Ekipa za grški scenarij.

  • dragec 12:23 15.marec 2013.

    EKIPA ZA ZAČASNO VODENJE. GREMO NA VOLITVE PA TUDI PO CENO, DA DESNI KOMUNISTI PRIDEJO PONOVNO NA OBLAST - TO BO VOLJA LJUDSTVA IN NE STRANK!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.