Slovenija
1826 ogledov

Angelca Likovič, avtorica najbolj seksistične izjave

Komentarjev 57
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 10:40 08.marec 2017.

    "KAJ SMO VAM STORILI DA NAS JEBETE." - pa glih na praznikA ko te bo pa dehc, dons na praznik, bo pa vse v redu :-)

  • cogocogo 20:01 08.marec 2017.

    tale babnica si res zeli da jo malo obdela kak zagorel mladenic ki je prisel z kolonami cudnih migrantov,,no verjetno ji eden ne bi bil dovolj tako da ima kar lepo izbiro ,,a kaj ko je tako odvratna da bi ...prikaži več da bi se vsi razbezali ko bi jo videli ,,ja vrag je ko je taka baba nepotesena ,,se vidi da jo srbenje res razganja ,,pa take serje

  • cogocogo 20:11 08.marec 2017.

    uros daj spelji se nekam vtikas rilec povsot kjer nimas pojma vedno posiljujes forume z neko cudno tezo iz 12 tisocletja glej ce to tebi pase pa ne pase drugim ,polna so te usta boga a zal taki bedniki nimate ...prikaži večiki nimate pojma kaj bog hoce od vernikov ,,ti ki se imas za vernika pa zako pokvarjen ,,ce ti bog ze ni dal prevec pameti ti je pa dal hudic res veliko hudobije in sovrastva ,,le z cim se hranis da si tako prokleto pokvarjen ,,

  • kapibara 11:08 08.marec 2017.

    Fotka prikazuje fejke dogodek..Kot tista , ko je svojo babo po tleh metal, fotka je bla, pa kako jo polcaji pobirajo

  • Uros Bukovec 12:27 08.marec 2017.

    Popolnoma pravilno je povedala, v Skladu z Božjim Jezusovim učenjem. Sevda pa vi satanovi otroci tega nočete sprejet. Vi bi še Jezusa Kristusa in Boga očeta označili za kršilca človekovih pravic in jima dali Bodečo Nežo. Z tem dokazujete da ...prikaži več niste otroci Boga ampak satana, tako kot je rekel jezus Kristus ko je Izraelce označil za satanove otroke.

  • nergač 13:18 08.marec 2017.

    ti nečesa ne razumeš. Jaz nergam in me zato nihče ne plača. Tam je za ekranom en prekarc z nedokončano fakulteto, ki je v "službi" in misliš, da bom jaz opravljal delo zanj in iskal kršitve kodeksa? Jaz nergam po ...prikaži več mili volji zastonj, če se mi zazdi, včasih pa tudi ne, ker me tale greznica že malo dolgočasi...

  • kapibara 11:07 08.marec 2017.

    Pa komunjare tudi..

  • brezheca 09:36 08.marec 2017.

    Coprnica zblojena.

  • pje 09:42 08.marec 2017.

    Bojše bi bilo ke bi napisale članek o gnešjem vremene, ki je prečudovito! Ne pa o tote Likovičke.

  • Avatar Leon
    Leon 09:45 08.marec 2017.

    Ni jasno zakaj se ukvarjate z osebami ,ki sodijo na psihiatrijo ! To je primer za dr. Radana !

  • Bozidar.Frelih 09:48 08.marec 2017.

    Hvala Žurnalu za članek, Bog žegnaj pa za sliko. Jo bom sprintal pa v špazo na ogled postavil, da otroci ne bodo prste v marmelado djali pa da podgane ne bodo krompirja snedle.

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 09:52 08.marec 2017.

    Dragi ŽurnalKAJ SMO VAM STORILI DA NAS JEBETE.LP

  • Janez_53 09:53 08.marec 2017.

    Ženska je po mojem mnenju potrebna temeljite psihiatrične obravnave! Fotografija to potrjuje, saj mi deluje kot kakšen fanatik, ki se pripravlja na akcijo.

  • cogocogo 10:43 08.marec 2017.

    zal ta baba ni nikoli simfala janezko ,,,ta je bil njen zeloooo priljubljen ucenec in se danes sta velika prijatelja ,,ja tici istega perja skupaj serjejo

  • Avatar praufo
    praufo 10:48 08.marec 2017.

    angelca gor al dol, ampak če se bomo poglobili v življenje drugih bitij, recimo živali, bomo ugotovili, da se še kako držijo pravil, no parjenje je seveda nagonsko in pri živalih deluje, medtem ko človek dela kar mu paše ... ...prikaži več zavest ga je**be ... nas, ker do boga je še dolga pot, lahko bi bili pa polbogovi, pa še tukaj smo kratki

  • cogocogo 10:49 08.marec 2017.

    no vidim pa da je nekaterim kar prirasla k srcku samo da leze v rit janezku ,,a ne minusarji ste res tako bogi da leta 2017 malikujete nekega zblojenca ,,kako nisko lahko pade clovek res ,,saj ti pokvarjenci niso bogovi

  • Avatar praufo
    praufo 11:51 08.marec 2017.

    sicer pa res ne vem zakaj se ta ženščina, ženska ali pa gospa tako napreza ... če bo kaj dosegla, ji čestitam, ampak slovenija, dokler ne bo na vrhu popucano, bo težko na podnu delat ... žal

  • Avatar praufo
    praufo 12:08 08.marec 2017.

    vse čestitke žurnalu, ki je našel in objavil tako dobro sliko ... naziv pa izbruh panike, afekt, ali pa poza igralca, gela al delaš zastonj al te pa plačajo, dej vse od sebe (razen obleke)

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 12:38 08.marec 2017.

    Zakaj pa je ta ostarela kuzla tako plesniva?

  • partizanka 10:39 08.marec 2017.

    kakšna dvoličnost medijev, ko šimfa JJ je pa super.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.