Slovenija
850 ogledov

Avstrijska policija oglobila Slovenko brez potnega lista

Komentarjev 45
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • prrotti 22:35 08.januar 2016.

    HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAA HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA kako so levordeći juncccccciii levakarski GLASNI, saj se vam bo ODPELJALO, končali boste v ORMOŽU,

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 23:30 08.januar 2016.

    Aja, da ne bo kdo mislil, da zagovarjam odvetnico in njene izjave. Sem pa mnenja, da v SLO kot domačin ko se potikaš po domačih krajih ne rabiš osebnega dokumenta. Navsezadnje imamo unikaten jezik, narečja in se Slovenca prepozna že na daleč.

  • Avatar Zala
    Zala 01:20 09.januar 2016.

    Res si Senior, če še vedno misliš in celo trdiš, da moraš v Sloveniji imeti osebno izkaznico. Ne, jo ne potrebuješ, če imaš potni list. TI dve listini sta enakovredni in po EU lahko "postopaš" z enim ali drugim dokumentom. ...prikaži več ..... ...... ...... Jaz recimo nimam osebne izkaznice, ker ne vem zakaj bi jo potrebovala, če imam potni list. S potnim listom lahko potujem po celem svetu, kar za osebno izkaznico ne velja in v Sloveniji se lahko identificiram tudi z vozniškim dovoljenjem !

  • Primož Krže 08:23 09.januar 2016.

    Najbrž je v svoji skromni inteligenci od avstrijskega policista za tistih 35€ zahtevala račun iz DAVČNE BLAGAJNE da ga bo uporabila v nagradni igri DURS-a.

  • Ferluci 14:27 11.januar 2016.

    Imaš prav, le da je osebno enostavneje imeti v denarnici in potovati po celi Evropi. Tudi pri kraji potnega lista imaš lahko kasneje zaradi zlorab kar veliko težav.

  • Primož Krže 08:19 09.januar 2016.

    ODVETNICA PA TAKA!!!!!

  • Ferluci 14:38 08.januar 2016.

    Sicer so nas pa Avstrijci pred časom obvestili, da potrebujemo za prehod meje veljaven dokument. Da je to osebna izkaznica ali potni list, bi pa omenjena gospa že morala vedeti - in da vozniško to ni. To pri njih ne ...prikaži več gre tako po domače, kot pri nas - pa čeprav je odvetnica!

  • dragec 15:25 08.januar 2016.

    Ferluci, to je EU

  • Bizgec 17:09 08.januar 2016.

    Za potovanje po državah EU moraš imeti s sabo veljaven potni list ali veljavno osebno izkaznico. Tako je od uvedbe Schengena pri nas.To, da je naše vozniško dovoljenje veljaven uradni dokument pač velja le v Sloveniji. Enako bi ...prikaži več lahko naši policisti/mejni organi težili Avstrijcem, Italijanom in Madžarom, če se omejim le na sosede.

  • alojzr 17:26 08.januar 2016.

    Nič lažjega. V trenutku bi se morala prekriti z rjuho in začeti kričati: "Đermani! Đermani! Salama in mlejko!"

  • gornik 17:39 08.januar 2016.

    Jaz bi ji vzel vsaj 300E. Da bi naslednjič se vedela obnašati.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 18:14 08.januar 2016.

    Če bi bila arabskega porekla bi te zaprl v taborišče kjer bi morala navest vse podatke, izprašal bi te pa dobila bi begunsko dovolilnico kot nadomestno indentifikacijo, pa vmes bi te parkart preselil iz lokacije na lokacijo pri čimer ti ...prikaži več noben ne bi znal povedat zakaj. Tako da ne govori neumnosti "drama queen".

  • blueone 18:24 08.januar 2016.

    Vse je vredu, lahko bi jo zavrnili, ne pa še oglobili, saj ni bila globoko v Avstriji, bila je na mejnem prehodu Ljubelj.

  • Senior 19:05 08.januar 2016.

    gornik, se strinjam s teboj!

  • KOJAK 21:00 08.januar 2016.

    Privoščljiv slovencelj, ki nikoli nič ne pozabi, razen pravopisa... cccc

  • Lavdan 21:14 08.januar 2016.

    Vesela naj bo, da jo niso zaprli. Ona je zgleda toliko pametna, da osebne sploh ne rabi. Mene bi blo na njenem mestu sram in bi bil tiho kt rit. A kura je kura in ne zajec.

  • mirror 22:14 08.januar 2016.

    Verjetno je preveč pametovala, kot vsi odvetniki, pa so jo oglobili in zavrnili. Pravilno!

  • mph 23:06 08.januar 2016.

    Kako pa to? Milijoni rojenih 1.1. neznanega leta, večinoma "no fingerprints", ... pa se lahko sprehajajo po EU?

  • Harrison 08:04 09.januar 2016.

    Me malo skrbi, kako funkcionira kot odvetnica. Verjetno se preživlja s prodajo vrtne zelenjave ali kaj podobnega.

  • Senior 19:02 08.januar 2016.

    Čudno se mi zdi, da odvetnica nima osebne izkaznice, saj vsak državljan jo mora imeti. Kazen je bila premila. Odvetnik pa brez osebne, saj to je za v Pavliho!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.