Avto /avto/testi
8319 ogledov

Avto, ki ti zleze pod kožo

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Skipi 12:12 18.oktober 2020.

    Če mi zagotovite da imam na relaciji Lj - München porabo 2l na 100km kar je 25 procentov več kot navajate ga kupim. Ampak vem da mi ga ne bo treba ker je poraba 7l.

  • romy 11:10 18.oktober 2020.

    Predraga gara,to ni prihodnost,skrajno brez veze....ni ga čez bencinarja.

  • tomislav 09:04 18.oktober 2020.

    Dobro si napisal - izpust v teoriji je 39 gCO2/km. V praksi je ta številka mnogo višja, če pogledamo, kako pridobivamo električno energijo. Ta avto ima, recimo, dodaten izpuh v Šoštanju. To s čistimi visoko nasajenimi garami je čista farsa, ...prikaži več prelaganje odgovornosti na druge.

    • Snežinko 09:58 18.oktober 2020.

      Nekaj časa nazaj so nekje delali ravno to primerjavo, pri čemer so upoštevali vse od izdelave do proizvodnje elektrike. Na prvih mestih so bili najnovejši bencinarji, potem najnovejši dizli, šele nato električni avti. Toliko o "ekološkem" e-avtu. Ekološki je samo ...prikaži več tam, kjer se voziš, globalno pa več kot očitno nikogar ne briga. Ni važno, če kitajci, indijci... umirajo, ko kopljejo rudo za e-avto, ni važno, če kitajci umirajo pri izdelavi, važno je, da smo MI "čisti". Hipokriti brez primere.

    • stromar 22:37 18.oktober 2020.

      Snezak, si ja rekel, da damo vire, tale je malo novejši. Kakšna ruda v Indiji in Kitajskem, drugače kobalta je samo še za vzorec, kmalu ga sploh ne bo več. Litija je veliko iz dnevnih kopov, lokacije si pa le ...prikaži več poglej. Umirajo po celem svetu samo zaradi nesnage iz fosilcev. https://siol.net/avtomoto/novice/elektricarji-proti-dizlom-ta-studija-spet-vse-obraca-na-glavo-533360

    • stromar 22:52 18.oktober 2020.

      ni samo CO2, v izpuhih jakodimičev in kuriščih mokrih drv več 10 nevarnih snovi. Šoštanj uradno ni več degredirano območje, takšne filtre ima TEŠ. Zanemarljivo proti 1,2 mio osebnih fosilcev in še pol mio večjih ostalih jakodimičev in še tranzit. ...prikaži več Fosilci pozimi neogreti dimijo za 500g CO2, hujši so delci in ostalo

  • stromar 22:38 18.oktober 2020.

    Hibridi so preteklost, dražji, vse dvojno, tudi stroški

  • thomas02 22:29 18.oktober 2020.

    A mi lahko strokovnjaki prosim razložite kaj je na športnih terencih športnega? Seveda: Športni so Nike copati, ki jih voziš v prtljažniku ko greš tečt v Mostec. Ko jih vzameš ven iz prtljažnika športni terenec preneha biti športni terenec in ...prikaži več je samo še naduvan Clio ki ima za 50% višjo ceno z namenom da vas marketing ulovi , okuži in vas ne izpusti iz vajeti.

  • antitrust 20:38 19.oktober 2020.

    To je tista fora, da daš za tako garo 40 jurjov in se potem hvališ v pogovoru z bencincem, da ful prišparaš napram njemu...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.