Slovenija
24 ogledov

Begunce iz Sirije, ki so ilegalno prestopili mejo, policija vrnila na Hrvaško

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ginko 10:45 29.avgust 2015.

    Dragec, a si zgubil napotnico za psihiatrijo ?

  • Žurnalček 18:09 29.avgust 2015.

    On ni dobil napotnico , njega išče Polje s tiralico !

  • MCristo 22:31 04.september 2015.

    Kaj se delate. Našel sem še eno. To ste vi, smrkavci, ki se delate, koliko vas je. Pojdite raje v šolo in se ne vmešavajte v politične zadeve.

  • macola 21:56 28.avgust 2015.

    Vidim, da je večina Lolekov tukaj (glede na minuse)....na zagoverjem ta naval delovnih migrantov (ne vojnih beguncev....on ne bežijo čez pol sveta!) Pravim da je razlika, če ti ilegalno prestopiš mejo....potem te vrnejo nazaj, če pa pridejo normalno do meje, ...prikaži več dajo dokumente, se popišejo, pol jih pa moraš spustiti naprej, če ni nobenih zadržkov. Je to tako težko razumet?!

  • inovak 22:23 04.september 2015.

    Ali še ne veste tega? Prejšnji teden sem dobila na e-mail, da se pojavlja več različnih desnih ekstremističnih skupin, ki novačijo zavedene ljudi in igrajo na njihov strah.Sedaj sem šele videla, kako so podli. Tukaj vas novačijo. Strani ...prikaži več so izrazito ksenofobične, škodljive, osebe, ki so avtorji, nimajo vsega pošlihtano v glavah, kot se temu reče. Vse to so zametki neonacistov: Radikalna Ljubljana, Teritorialna obramba 2015, Slovenija zavaruj meje... Jih je še veliko, pa sem pozabila.Baje so bili že prijavljeni in je policija rekla, da preiskuje. Tako so napisali. Ampak bolje, da se držite stran od teh strani, da ne bodo še vam, ki ste samo zavedeni, kakšne kazni napisali. Pa baje so zadaj neki nestrpni najstniki, ki imajo preveč časa.

  • ginko 17:44 28.avgust 2015.

    Ker Cerar še nikoli ni dal na novinarsko vprašanje konkreten odgovor, vedno blefira z odgovori, bi bilo najbolje da mu SOVA naredi vročo linijo z nadrejenim, da se bo saj tako pokazal da je neke vrste predsednik vlade.Sicer pa itak vemo kaj je.

  • mihajuz 16:48 28.avgust 2015.

    Ne razumem. Te, ki so bili štirje, so vrnili nazaj, potem, ko jih bo prišlo nekaj tisoč, jih bojo pa z veseljem sprejeli. Kje je pa razlika med temi in onimi?Zaprimo meje dokler ne bo prepozno!

  • macola 19:45 28.avgust 2015.

    Pa si res Lolek....Razlikuješ med ilegalnim in legalnim prehodom meje???

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 20:02 28.avgust 2015.

    Torej kaj naj bi begunci mogl nardit da bi jim dal možnost da ubežijo vojnim razmeram ki jih imajo doma? Iti na mejni prehod pa zaprosit? Kaj pa če nimajo dokumentov?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.