Slovenija
15754 ogledov

Beovićeva izpostavlja, da v jeseni lahko sledi katastrofa

Komentarjev 86
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mb 09:51 04.avgust 2021.

    kašna katastrofa !? več kot pol ljudi je cepljenih in prebolevnikov. Če se nekdo noče cepiti pa naj si sam plača zdarvljenje oz nastanitev na intenzivni, če bo zbolel

  • jjjaaannneeezzz 21:41 03.avgust 2021.

    Jaz ne bom plačeval zdravljenja, niti testiranja, za tiste, ki to dvoje rabijo in se niso cepili in hodijo naokrog, po možnosti nafilani z nekimi teorijami zarote ali z znanjem treh doktorjev.

    • vzev 22:03 03.avgust 2021.

      Lekadola, že sedaj ne dobiš na račun ZZS. Kaj več pa tako ne potrebuješ, če nisi rizična skupina.

    • Avatar Leon
      Leon 07:07 04.avgust 2021.

      jjjjaaaannneeezzzz......ti si že plačal .

  • Stane Adamič 18:59 03.avgust 2021.

    Najbolj žalostno je to, da slišiš, da se ne bodo cepili zaradi tega ker so proti vladi??? kako daleč so jih pripeljali režimski mediji, da to ne moreš verjet. Glavna krivca pa sta vsekakor POP TV in RTV.

    • Avatar Leon
      Leon 19:09 03.avgust 2021.

      Ljudje se ne bodo cepili ,ker NE ZAUPAJO STROKOVNJAKOM ,ki so svoja načela prodali za politični stolček. Ali bi želel živeti skupaj z soprogo ,ki ti laže,vara in zavaja ?

    • vzev 19:24 03.avgust 2021.

      Ljudje ne verjamejo popolnoma nič tej nesposobni vladi in "strokovnjakom", ki jih je ta vlada nastavila. Drugače je pa vsakemu logično, da bo delal ravno nasprotno, kot govorijo v tej vladi.

    • vzev 19:25 03.avgust 2021.

      In za to niso krivi mediji, temveč ravnanje te vlade, ki ne zna druga, kot groziti in žaliti državljane.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 19:28 03.avgust 2021.

      Stane... ker si nesposoben ti je propadla oštarija in kasneje tudi trgovina, poleg tega se je temu ustrezno tudi žena "odvzvala"... Ne torej še na teh straneh propagirat svoje nesposobnosti...

    • krnekina12 19:29 03.avgust 2021.

      Cepljenje in cepiva nimajo nobene veze z NIJZ, vlado, politiko in nasimi strokovnjaki. To je tko kot ce ne zaupas direktorju Revoza in reces, da se v Skodi ne bos pripel s pasom. xD

    • krnekina12 19:33 03.avgust 2021.

      Iluckyss, bravo, super argument, ki ima ful veze s cepivi! In pol js zalim ljudi, k jim sam povem kolk so glupi, da ne dojamejo dokazov. xD

    • lovro4 19:37 03.avgust 2021.

      Kaj je narobe s to noro babo? Kdo so zdaj PCT osebe? Prenašalci ali ne? Zdaj je končno izdavila, da so tudi cepljeni prenašalci bolezni. Zakaj potem neko idiotsko PCT pravilo. In, BTW, med cepljenimi so tudi osebe, ki so ...prikaži več fasale placebo, torej so povsem enaki necepljenim. Daj, Bebovička, poberi se nekam, vi novinarji, pa nehajte objavljati njene bebavosti. Ženska je , po medicinsko, idiot.

    • lovro4 19:42 03.avgust 2021.

      Žurnal, ravno vi ste pred nekaj dnevi objavili, da je 80% pacientov v bolnicah bilo cepljenih, torej samo 20 % necepljenih. Zakaj o tem ne povprašate tega norega babšeta? Za njeno mnenje o tem, he,he, če predpostavimo, da ima sploh ...prikaži večh kakšno mnenje o čemekoli. Zakaj nam potem tu duševna bolnica priporoča cepljenje? Da bomo prej končali v bolnici? No, to bi bil logičen zaključek. Samo povem.

    • Koper 19:57 03.avgust 2021.

      Nihče ni proti cepivu zaradi vlade.To sploh nima nobene veze.Ne cepiš se zaradi svojega zdravja. Cepljeni kar cepajo. In vedno več je tega. Pa kaj ste slepi?

    • krnekina12 20:08 03.avgust 2021.

      "Ne cepis se zaradi svojega zdravja" hahahahhaha, ja, mi smo slepi. Lovro, a mas ti halucinacije ze? So objavl da je 26 od 28 pacientov necepljenih. (ne spomnim se tocnih stevilk, ampak 93% je blo necepljenih)

    • krnekina12 20:11 03.avgust 2021.

      Na Florid je od ~11000 hospitaliziranih 96% necepljenih. Pa 50% hospitaliziranih je mlajsih od 55 let. Res kolk cajta boste se budale nevem.....pomoje bi edin elektro sok pomagu. xD

    • dani5 21:00 03.avgust 2021.

      krneki12 Saj se ti že vsi malo nasmihamo, kake bedarije pišeš.

    • rd2dmk2 21:06 03.avgust 2021.

      na Jesenicah pred bolnico stoji oglas- plakat , na njem pa z velikimi črkami : cepil sem se ker želim igrati na koncertih. ne piše da bi rad preživel. cepil se je da bi finančno preživel. in tako vsi ostali ...prikaži večli , zaradi službe, zaradi pritiska šefa,zaradi zabave, zaradi dopusta.. zaradi zdravja nihče. tisti ki zagovarjate cepljenje, ga pa morate, ker drugače vam grejo jajca.

    • krnekina12 21:30 03.avgust 2021.

      Ti se sam nasmihi. Sporoci, ko pristanes v bolnic, se ti se mi pridemo. xD

    • vzev 21:42 03.avgust 2021.

      Da bi se šel cepiti za virus, ki je za mojo starostno skupino tako nenevaren, mi pa res na pamet ne pride.

    • krnekina12 21:55 03.avgust 2021.

      "Da bi se sel cepit za klopni meningoencefalitis, ki je skoraj nemogoce, da ga dobim (tud ce ga, je zelo majhna sansa, da bodo hude posledice), mi pa res na pamet ne pride" <-- a se ti to slis kot ...prikaži več da bi en pametn izjavu? xD

    • vzev 22:04 03.avgust 2021.

      Ne tudi za klopni meningoenfefalitis, se ne mislim cepiti. In zakaj tega nebi izjavil pameten. Če se vsega bojiš je potem tako najbolje, da si skrit v hiši.

    • krnekina12 22:09 03.avgust 2021.

      Se en dobr argument. Se prav tisti, ki se cepimo, nismo korajzni dost, vi ste pa heroji. Ahaa. A v avtu se tud ne pripnes? YOLO. xD

    • krnekina12 22:12 03.avgust 2021.

      Btw, sem mel js tud kot mulc en obdobje, da se nism pripenju. Dokler niso sli zobje not v armaturo. Pol se pa mal zamisles. Verjetn se boste vi tud, ce boste v bolnc prstal. Pr men ni blo hujse ...prikaži več panike, hvala kurcu. Lohk upas, da je pr teb tud ne bo.

    • vzev 22:22 03.avgust 2021.

      Več kot 99% možnosti je da ne bo nič hujšega. Tako, da me ne skrbi kaj prida. Nisem napisal, da tisti, ki ste se cepili, da niste korajžni (to da ste se šli cepiti s takšnim eksperimentalnim cepivom, že pomeni, ...prikaži več da ste kar korajžni). Toda cepiti se za vsako malenkost, je pač nesmiselno.

    • krnekina12 23:05 03.avgust 2021.

      Ok. Sporoc, ce fases. =) Btw, cepivo, ki gre skoz vse klinicne faze, ni eksperimentalno cepivo. Kmal bo let in pol odkar se je zacela prva faza testiranj. Nazadnje je nekdo reku, da rab vsaj 2 let minit. Cez pol ...prikaži več leta bo verjetno hotu 5 let, potem 10....

    • Ender3 23:36 03.avgust 2021.

      krnekina2 po novem 12, v kateri fazi po tvojem znanstvenem mnenju so bila trenutna, obstoječa cepiva testirana na živalih. Očitno bodo prvič v zgodovini na vrsto prišla šele potem, ko se opravi daljši poizkus na ljudeh.

    • krnekina12 23:52 03.avgust 2021.

      O poglej, Ender je to trdil. xD To si me ze en tedn nazaj vprasu, a si ze pozabu odgovor? Pa ni to "moje znanstveno mnenje" - moje mnenje je irelevantno, nisem js znanstvenik/raziskovalec, ki se ukvarja s cepivi. | ...prikaži več Izvoli: https://www.nature.com/articles/s41541-021-00324-5 Poglej si se vse reference spodi.

    • rd2dmk2 09:30 04.avgust 2021.

      sedaj pa nekaj bogokletnega. cepljenje je lahko nekaj koristnega, če.. če bi bilo narejeno po vesti in moralnih normah. PA NI. tako kot vse drugo, kar ponuja farmacija. jest ne zaupam farmacevtom, sem malo preveril Pfeizer. preberite si kolk tožb ...prikaži večožb je izgubil in zakaj. 2 milijarde, zato, ker je namerno navajal napačne podatke o uporabi svojega izdelka. goljufal je, je dejalo zvezno ameriško sodišče. in to za protibolečinsko tableto. in naj mu verjamem za cepivo. NIČ VEČ.

    • Kirka 19:28 04.avgust 2021.

      krneki... Cepiva so v 3.fazi testiranja (potrjeno na strani NIJZ, pred nekaj dnevi sem prilepila link). Navadno so to testiranja na nekaj tisoč PROSTOVOLJCIH, sedaj pa so v 3. fazo vključili kar svetovno prebivalstvo. Kot je videti, bo cepljenje kmalu ...prikaži več obvezno, necepljeni pa bomo ob vse človekove pravice in svoboščine. Ko pa človek nima več kaj izgubiti, se ve, kaj sledi. Upam le, da ne bo krvavo.

    • krnekina12 19:40 04.avgust 2021.

      Kirka, "Pfizer and BioNTech Conclude Phase 3 Study of COVID-19 Vaccine Candidate, Meeting All Primary Efficacy Endpoints, Wednesday, November 18, 2020", iz Pfizerjeve strani.

    • krnekina12 19:44 04.avgust 2021.

      Mimogrede, ce tvoja svoboda vpliva na svobodo nekoga druzga, pol ne odlocas vec samo ti o tem. Zarad antivaxerjev bomo imel ta virus se vsaj naslednjih 10 let. Tko da ne bluzi kdo nima kaj zgubit pa kolk bo krvavo, ...prikaži več ampak naj te bo raj sram.

    • dani5 20:08 04.avgust 2021.

      Oh tale krneki pa spada na eno terapijo.

    • Kirka 20:59 04.avgust 2021.

      krneki...si cepljen, torej si svoboden. S PCT potrdilom greš lahko v kino, na prireditve, v družbo, v gostilne, čez mejo..... Jaz, ki potrdila nimam, pač ne hodim nikamor. Ker cepljeni ravno tako širijo virus in zbolijo, boš ti prej zbolel ...prikaži več ali okužil druge. Ne razumem, kaj ti ni jasno. In ko boste cepljeni veselo širili virus in bo vlada spet uvedla vse mogoče protizakonite in protiustavne ukrepe, bo tvoja svoboda vplivala na mojo svobodo.

    • krnekina12 21:22 04.avgust 2021.

      Vem, da ne razumes. Ce bi razumela, nebi takih pisala sploh. Vlada bo uvedla butaste ukrepe, ce bodo bolnce skoz bolj polhne. Polhne bodo pa zarad takih kot si ti. Dobr, da ni blo takih 50 let nazaj, ce ne ...prikaži več bi se skoz mel otrosko paralizo, ospice, in ves ostal sranje. No sej, ospic mamo skoz vec spet. Mal se zamisl nad sabo - kdo res dela skodo in krati svobodo.

    • Kirka 21:55 04.avgust 2021.

      Vem, da tudi ti ne razumeš. S svojo svobodo (PCT) širiš virus, če bo država zaprta, bo zaradi takih, kot si ti. Od kod ti misel, da sem anticepilka? Sem cepljena proti vsem otroškim boleznim, prav tako moji otroci. Ne ...prikaži več bom pa se cepila proti covidu, ker so cepiva nevarna (strdki, živčne bolezni ), nepreverjena (v 3.fazi testiranja, če NIJZ ne laže) in ne preprečujejo bolezni, glede na cepljene v bolnicah tudi hujše oblike covida ne.

    • krnekina12 22:19 04.avgust 2021.

      1. Covid je 10000x bolj nevaren kot cepiva - ravno tako povzroca strdke in ostale komplikacije. 2. Sem ti ravno par postov nazaj kopiral direkt od Pfizerja, kdaj je bila tretja faza zakljucena. Cepiva so se zacela testirat leto in ...prikaži več pol nazaj skoraj. 3. V bolnicah je krepko cez 90% necepljenih. 4. Vecina cepljenih ne siri virusa tako kot necepljeni. (Ne vem od kje ste zdej to pobral kr naenkrat.)

    • rd2dmk2 22:41 04.avgust 2021.

      krnekina12 danes smo 4 augusta 2021. eno leto nazaj je 4 augusta 2020, eno leto in pol (18 mesecev ) nazaj je 4. februar 2020. 12 januarja 2020 je kitajska objavila gensko sekvenco COVID-19. VAUUUUU. pa tile ameri so MAJSTORI... ...prikaži več... od 12 januarja pa do 4 februarja so razvili čist novo cepivo in ga že začel testirat. in pazi to.... amerikanci.. ma kje so pa virus dobil ???? po DHL od kitajcev ? beati pauperes spiritu.

    • krnekina12 23:07 04.avgust 2021.

      Nevem, a se ti delas glupga al si? Napisu sem SKORAJ leto in pol. Testiranje se je pa zacel aprila, ce te zanima. Ko bi bli tok picajzlasti do svojih informacij, ki jih stresate...

    • bobubob 08:37 05.avgust 2021.

      https://www.cdc.gov/mmwr/volumes/70/wr/mm7031e2.htm Vedno več bo takih poročil.....se potrjuje tisto, na kar je ona druga stroka,zarotniška, opozarjala že lani.....

    • Avatar Leon
      Leon 08:46 05.avgust 2021.

      bobubob...glede na obolelosti med cepljenimi je cepljenje neuspešno in škodljivo za organizem . Čemu potem takšna gonja zoper necepljene ?

    • bobubob 09:19 05.avgust 2021.

      Leon - Bolj, ko bo družba oddaljena od resnice, bolj bo sovražila tiste, ki jo širijo.Orwell. Necepljeni so običajno tisti, ki ne verjamejo nikomur (morda Bogu/Vesolju/Budi/Naravi, oz. neki višji sili) brez predhodnega razmisleka o povedanem. In take je najteže voditi ...prikaži večiti oz. striči. Če pa je poleg še dober zaslužek, gre še hitreje. Poslušam, koliko jaht in dražjih avtov se je v teh časih prodalo - od kje jim denar? Če pa bi ljudje brali tudi zamolčano stroko, bi se šele zgrozili.....

    • bobubob 09:27 05.avgust 2021.

      Na spletu objavljajo kritične prispevke, če človek preveri te avtorje po strokovnih prispevkih oz. verodostojnosti v preteklosti, poišče in prebere še tam navedeno strokovno literaturo iz uglednih svetovnih strokovnih revij, logično primerja izsledke ..... mu je lahko hitro jasno, da ...prikaži večda tule nekaj ne 'štima'. Zakaj pri nas ni zdravil, ki so jih drugje dokazano uspešno uporabili? Premalo raziskav? Na vsak način več, kot o 'cepivih'........

    • krnekina12 09:29 05.avgust 2021.

      Hahahahha. Necepljeni ne verjamejo nikomur........ razen vsaki fejsbuk objavi, vsakmu blogu, stranem s teorijam zarote, itd. Vazno, da pride iz ust neizobrazenga antivaxerja.

    • rd2dmk2 11:04 05.avgust 2021.

      krnekina12.. praviš necepljeni ne verjame nikomur razen.. komu pa ti verjameš ? tvoje pisanje da so začel testirat cepivo aprila. kerga aprila ? 2021. če so začela delat teste aprila 2020 so fantje res mojstri. od 12 janurja pa do ...prikaži veča do 30 aprila naredijo cepivo za čist nov virus. pa vw ne more v par letih naredit programsko opremo za električne avte uni pa cepivo dejte enkrat mal prebrat za sabo kaj napišete.

    • krnekina12 12:26 05.avgust 2021.

      Citiru sm bobuboba. Glede izdelave cepiva se pa izobraz mal. Ponuci enkrat internet za neki pametnga. Se mi ne da vec razlagat eno in isto.

    • bobubob 13:31 05.avgust 2021.

      Za tiste, ki berejo, razmislijo in nato govorijo. https://www.bitchute.com/video/4C3NLaKZkpkz/

    • krnekina12 15:08 05.avgust 2021.

      Uuu, ker kredibiln vir - bitchute. Hahah, se slabs k fejsbuk.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.