Svet
104 ogledov

Bi tudi nune prisilili, da se slečejo?

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Jagijagi1 12:50 25.avgust 2016.

    Čimprej popucat tele ninđe!

  • mph 22:24 25.avgust 2016.

    Pri islamu je zelo lepo možna asimilacija imigrantov. Tako, da se okolje, kamor pridejo, spreobrne v islam. To je edino pojmovanje asimilacije, ki ga taki pričakujejo in razumejo. Zgrozi pa me kratka pamet EU politikov, ki so ali dobro plačani ...prikaži več ali pa neumni, da ne vidijo, kaj počnejo EU.

  • valerijakregar 12:27 25.avgust 2016.

    oprostite, primerjava nunskih uniform in burkinijev oz. burk je NEPRIMERNA !!!!!!!!!!!!!!!!koliko je nun v ženski populaciji, da se tako oblačijo, in koliko muslimank se tako zakriva !!!!!!!!!!!VSE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!katastrofalna primerjava !!!!!!!!!!!NE DAJ SE EU !!!!!!!!!!!!!!!!!

  • zdrej 15:39 25.avgust 2016.

    Represivni organ se mora ukvarjati s tem, saj določeni kosi oblačil predstavljajo varnostno tveganje. Namreč maska na glavi ne vzbuja prav posebne varnosti. Praviloma jo nosijo nepridipravi. Burka dejansko je neke vrste maska. Moti pa me, da je sedaj taka ...prikaži več sila glede burkinijev. Naj jih nosijo, če jih čejo. Burko in vse podobne zadeve pa bi absolutno prepovedal. Dovoljena je lahko ruta, ki/ko ne zakriva obraza. Njihov svoboda je, da se prilagodijo oz. da oddidejo. Lej potem, če se morajo nune sleči, ko je to pač njihova oprava, potem se mora tudi policist in gasilec in reševalec. Bedarija! Pa tudi nune sem že videl v kopalkah, tako da, šuš z butastimi primerjavami.

  • sprehajalec 18:10 25.avgust 2016.

    Bi tudi nune prisilili, da se slečejo?Odgovor je;Če slikaš nuno na plaži, boš sliko odnesel domov.Če slikaš burkini na plaži tvegaš, da dobiš kamen v glavo, pa čeprav je bila nosilka samo v panorami. To je ...prikaži več bil vzrok vsemu. Naj ne mečejo kamenje če kdo na plaži slika. Ko se bodo to odvadili, pa lahko zopet nosijo burkinije. Čisto pošteno.

  • jakec1575 09:59 26.avgust 2016.

    Spet se lomi spopad civilizacij na zenskih hrbtih. nekateri mozje silijo svoje zene, da bi provocirali. nekaterim je tako udobno, ker ni treb razmisljati prevec, kaj obleci. Enaciti neoprem, nune in burke je zelo nenatančno. Eno so bozje izbranke device, ...prikaži več eno je obleka za hladno morje, eno pa je drugo versko prepricanje , ki za 5 korakov bolj ponizuje zenske od krscanstva. Mi smo sekularna potrosnikas druzba. zdrava mera kompromisa ja, uveljavljanje svoje sile pa ne. to izjavljam, kot zagovornik pomoci beguncem. o burkinijih naceloma nimam mnenja. burke pa so zalitev nasega nacina zivljenja. Zal je begunstvo vedno bolj okoljsko, zato ljudi ne moremo nekam poslat, ker tezijo s to svojo hebeno vero. kerokoli. in to v 21 st.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.