Slovenija
17 ogledov

Bralci: Da, imejmo spet tolar!

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Anže Zadravec 22:24 15.maj 2012.

    Namesto printscreena vaše strani bi lahko naredili graf v Excelu. Če ne znate, vam lahko pomagam.

  • Alen Andres 02:50 16.maj 2012.

    Še za gorivo za priti kam premalo, kaj šele kaj pojesti/popiti.

  • bojovi 12:28 16.maj 2012.

    Zame brezveze, itak cene bodo iste, zato brezveze it nazaj na tolar. Edino podpiram tolar če izstopimo iz EU.

  • bojovi 12:36 16.maj 2012.

    JJ da bi nekaj naredi, ja to pa bomo doživeli.

  • an.star 21:57 15.maj 2012.

    Genialno, plemenitili bi ga pa z izvozom ledu na Antarktiko, ki bi ga pingvini plačevali z bananami.

  • 3bf380e8ff4a1a3ca722a5b8e09fa09165a04288 22:01 15.maj 2012.

    največkrat slišiš, da če bi imeli evro, ne bi bilo vse tako drago: pejte na hrvaško pogledat, kako je v kunah vse poceni. japajade.saj tudi če bi imeli tolarje, bi prav tako na grčijo zapravili 400 mio €

  • ježek 22:02 15.maj 2012.

    pod sliko je mau narobe napisan: "Več kot polovica bralcev zurnala24.si meni, da bi morali spet uvesti evro"drgač pa ja tudi jaz sem za tolar :)

  • Mirsad Miro Muharemović 22:04 15.maj 2012.

    Dve napaki..kot prvo EURO-ne evro,drugo je pa vidno..Več kot polovica bralcev zurnala24.si meni, da bi morali spet uvesti evro.(Foto: Boštjan Tacol)olovica bralcev meni da bi mogli ponovno uvesti EVRO,pardon Tolar

  • Anubis- 22:40 15.maj 2012.

    Saj to je to, čist simpl!!Dajmo uvest nazaj tolarje (saj nekaj bo vreden tko al tko)Na skrivaj natisnimo "par" miljard in pokupimo vso možno zlato, tuje valute, itd..Menjamo nazaj na euro, prodamo zlato ter tuje valute in ...prikaži več smo spet na konju!Ajd Janša, zmigaj se nekaj delat, ne da sam nakladaš..

  • furry 22:44 15.maj 2012.

    Mislim da če bi postavili vprašanje če si želite nazaj socijalizem in jugoslavijo bi bil odgovor podoben. Ovceee ... tito je crknu že precej let nazaj... zato začnite delat... cuzalizma ni več...

  • dd1307 22:44 15.maj 2012.

    V teh anketah v glavnem sodelujejo nerazgledani ljudje v eknomiji, ki očitno mislijo, da bo sprememba valute takoj pocenila vse na tako raven kot je bila pred uvedbo Eura. Zanimivo..

  • Alen Andres 03:02 16.maj 2012.

    Grčiji so pomagale samo članice euro območja! Anglija, Poljska, Švedska in ostale, ki eura nimajo, niso bile ''solidarne''! Toliko o tem koliko bi dali mi Grčiji, če bi imeli tolarje (pa ne da brezglavo podpiram uvedbo Tolarja!).

  • stela 06:45 16.maj 2012.

    Eh, to so novinarji kr tko napisal....treba je blo pač še en stavk napisat, da člank lepš zgleda :)

  • bojovi 12:35 16.maj 2012.

    @furry raje nehaj, slovenija je bila v času Juge najmodernejša najbolj napredna država v jugoslaviji. po letu 2004 pa je postala skoraj najrevnejša država v EU. To je dejstvo pa si razlagaj kakor hočeš, pa vprašaj kogarkoli samo domobranci z ...prikaži več lažjo ti bodo rekli drugače.

  • b3180966 21:49 15.maj 2012.

    Tolarji? Ja to pa bi Kučan skakal do Nebes in še višje. V primeru samostojne nacionalne valute mu namreč nikoli ne bi propadel eksperiment sanjska vlada KGB. Namesto, da bi Križanič najemal kredite in večal javni dolg, bi pač ...prikaži več tiskal tolarje in generiral inflacijo. Tako bi strički iz ozadja celoi dosegeli javno finančni presežek. Plače bi se vsem javnim uslužbencem celo dvignile....Končni rezultat pa bi bil, da z našo povprečno plačo ne bi mogel kupiti niti pločevinka piva v Avstriji! Je že vladal Kučan in smo že imeli štirimestni inflacijo. Oboje sovpada!

  • mrki 22:47 15.maj 2012.

    Zadnje dni se zdi vse verjetnejši scenarij, da se bodo Grki v kratkem poslovili od evra in spet uvedli drahmo. Če bi se v Sloveniji zdaj pokazala priložnost za uvedbo tolarja, bi takšno odločitev podprla več kot polovica naših bralcev.<br ...prikaži več />-----------------očitno se vaši bralci ne zavedajo kaj bi potem bilo? ali mogoče veste koliko je stalo 1 DEM ob uvedbi tolarja ( oktober 1990 ) ? mislim da cca 7,15 tolarja in pa koliko je stalo 1 eur v tolarjih ( 1 eur = 2 DEM ) ko smo prevzeli euro 1 EURO = 239,640 tolarja ali 1 DEM = cca 119 tolarja decembra 2006 ! se pravi da je postal tolar v 16 letih za približno 15 X manj vreden !? Ali si to res želite BRALCI ŽURNALA 24 ?

  • Roman 23:02 15.maj 2012.

    Dragi moj nevednež, očitno si še premlad, da bi vedel, kaj je bil Tito za nas. Tito ni crknu, ampak je žal umrl, če drugače ne, bi lahko imel vsaj spoštovanje do mrtvih. Očitno pa nimaš niti najmanj kulture. Vprašaj ...prikaži več svoje starše ali še bolje stare starše, pa ti bodo povedali, kako smo živeli v času Tita.Če že uporabljaš besedo crknu, ti povem, da jo lahko v primeru naših podjetij in firm. Te so res crknale, ampak niti ena ne v času Tita! Takrat smo imeli vsi delo, dobre plače in ni bilo toliko revežev kot danes. Seveda, ti tega ne čutiš, ker ta atek in mamica zalagata z vsem mogočim, je pa ogromno ljudi v tej naši lepi domovini, ki so narobu preživetja, ampak ne zaradi Tita. To je zaradi tajkunov in pokvarjene politike, ki tega včasih ni bilo. Včasih smo rekli, na mladih svet stoji, zdaj pa me je sram, da takšni kot si ti sploh živijo v naši domovini. Res ti manjka kulture in predvsem veliiiiiiko pameti!

  • mrki 23:09 15.maj 2012.

    jap zapustil pa nam je: inflacijo cca 75 % na mesec - letna cca 1750 % , ni bencina, praška, kave , banan, par - nepar , redukcije elektrike , rezervnih delov , cene eletronskih naprav - radio , VCR, ...prikaži več VCR, TV pralni stroji, električnega orodja so bile 3-4 kratnik kot v Avstriji , za Z101 si čakal 11 mesecev ob takojšnem plačilu , če si potoval v tujino si bil revež.. Ko sem dobil plačo sem jo takoj 70% pretopil v DEM in z 30 % plačal položnice , potem pa sem vsak teden menjal nazaj v dinarje za hrano in tako dalje !? Res zelo lepo življenje - NE HVALA !

  • furry 23:32 15.maj 2012.

    ... še nekdo iz tiste mladine na katerih je stal svet (ki se je podrl)... ne bom se spuščal na tvoj nivo ker živiva v drugih svetovih. Ti si še v titovem svetu kot kaže. Tako kot večina slovenskega naroda, ...prikaži več, ki kot kaže misli da zamenjava valute lahko spremeni njihovo življenje in jih spremeni v bogataše. Gospod za denar je potrebno delati in se boriti !!!!. ja v času tita je bilo delovnih mest veliko sam vprašaj se koliko se je delalo... mislim da nič. Mislim da je tudi tebe pokvarilo tisto obdobje... ne zalagajo me starši z denarjem in vem kaj je zaslužiti svoj denar in se ne zanašam na državo tako kot ste se vi na katerih je stal svet.. Lahko se pa preseliš v severno korejo in nadaljuješ svoj idealni life :)) aja pa sej res ja... o mrtvih vse lepo , pa čeprav so bili zločinci in so osiromašili lastne ljudi. Do tita nimam nobenega spoštovanja in sem ponosen da nisem živel v njegovem času...

  • se_eden 23:38 15.maj 2012.

    se spomnim časov ko je bilo pet jurjev kar lep dnar, pa pejt dons z 20 € kam...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.