Slovenija
11 ogledov

Bratušek: Nismo Grčija ali Ciper

Komentarjev 38
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 12:52 20.oktober 2013.

    Alenčica, žal nisi prva,ki ji je uspelo..že prej je marsikateri uspelo zjeb_t vse. Milka Planinc je tudi se kitila s tistimi svojimi varčevalnimi ukrepi:boni-prašek-kava-parne par-depozot za čez mejo.. pa ji ni uspelo. Vse je šlo v franže..kako pa kja doma, ...prikaži več, ti tudi vse uspe...??

  • mph 15:06 20.oktober 2013.

    Ne, to je uspelo samo tvojemu firerju, ki je med 2004 in 2008 povečal dolg Slovenije za grozljivih 20 (še z besedo, če ne razumeš, DVAJSET) milijard. Tam je temelj vseh problemov in politično nastavljanje njegovih zvestih komandosov na čela ...prikaži več gospodarskih družb, ki so večino teh firm skoraj povsem uničili (Luka, Interevropa, ...)

  • ocean 17:24 20.oktober 2013.

    V moji mladosti si moral uspešno opraviti psihotest, če si želel opraviti vozniški izpit. Zanesljivo bi ga v sedanjosti morali uspešno opraviti vsi, ki v našem imenu in z našim denarjem odločajo o naši prihodnjosti. In morda smo prav zaradi ...prikaži več takih ljudi na odgovornih mestih tam, kjer žal smo...

  • Milan Novak 12:20 20.oktober 2013.

    Ta butasta kura res misli da ji je uspelo???

  • Darko 12:24 20.oktober 2013.

    Ma nima pojma, samohvala se pod mizo vala.

  • olaf 12:25 20.oktober 2013.

    Kura na oblasti, nehaj nam krasti.

  • franke 12:33 20.oktober 2013.

    MI SMO SLABŠI OD CIPRA GRČIJE IN ŠE KOGA. BANDA VRNITE NAKRADEN DENAR.

  • Uroš Rajh 12:42 20.oktober 2013.

    mislim, te pa tak lažejo, da sami sebi verjamejo, ja za njih ki so tam v parlamentu ni krize, banda nagačena, same lutke lažnive ste... KAK VAS NI SRAM, nas so v šoli učili, ne laži in ne kradi, pa ...prikaži več tudi v cerkvi je tako, zdaj pa vidimo, da tisti ki so učili, sami tega delajo največ, res sem lahko ponosen na svojo državo, pohčijem se na slovenjio

  • Avatar roksa
    roksa 12:42 20.oktober 2013.

    ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha, lenčka, ti me vedno nasmejiš, samo ne dosti razmišljat, da ti nebo slučajno kokica v glavi poknla!!!!!

  • smejka 12:45 20.oktober 2013.

    sram me je,da sem ženska...na kaj je ta ....ponosna?

  • pesjan 12:49 20.oktober 2013.

    kaki dober alibi ma ?da sama sebi _LAŽE_in misli,da ma _PRAV_ fuj fej fujjj

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 13:05 20.oktober 2013.

    USPELO,JE JE DA NAS UJEBE DO KONCA.

  • KLOBO 13:20 20.oktober 2013.

    ++

  • KLOBO 13:22 20.oktober 2013.

    Ta kura se je tolikokrat že zlagala, da svojim lažem že sama verjame !! Takšni ljudje so možganski bolniki, ki bi jih bilo potrebno pod nujno hospitalizirati na zaprtem oddelku, da ne delajo več škode !!

  • KLOBO 13:22 20.oktober 2013.

    Ta kura se je tolikokrat že zlagala, da svojim lažem že sama verjame !! Takšni ljudje so možganski bolniki, ki bi jih bilo potrebno pod nujno hospitalizirati na zaprtem oddelku, da ne delajo več škode !!

  • KLOBO 13:22 20.oktober 2013.

    Ta kura se je tolikokrat že zlagala, da svojim lažem že sama verjame !! Takšni ljudje so možganski bolniki, ki bi jih bilo potrebno pod nujno hospitalizirati na zaprtem oddelku, da ne delajo več škode !!

  • KLOBO 13:22 20.oktober 2013.

    Ta kura se je tolikokrat že zlagala, da svojim lažem že sama verjame !! Takšni ljudje so možganski bolniki, ki bi jih bilo potrebno pod nujno hospitalizirati na zaprtem oddelku, da ne delajo več škode !!

  • ac-dc 14:27 20.oktober 2013.

    Samozavest kar seka iz babe. Kako sam ljepa i pametna, moj bože.Samo ne ve še, da bo kmalu past tense.

  • ac-dc 14:28 20.oktober 2013.

    Ko si na ablasti, izgubiš stik z realnostjo. To se je izkazalo že neštetokrat.

  • Tupamaros 14:46 20.oktober 2013.

    Lenča:"Ponosna sem, da sem prva ženska v naši državi, ki ji je uspelo". Ja ospelo ti le spraviti državo in državljane ekonomsko in finančno na kolena. Na koncu tunela vidimo redečo luč odhajajočega vlaka. Ker je vlak prve hitrosti ...prikaži več odpeljal je to le še rdeča luč na zadnejem vagonu vlaka druge hitrosti. Vašemu uspehu navkljub vam našega ponosa ni in ne bo uspelo zatreti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.