Slovenija
19 ogledov

"Čas za igrice se je nepovratno iztekel!"

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • KLOBO 16:32 03.oktober 2013.

    Jaz pa razumem totega Srbina!! Če je stranko ustanovil, dal zaposlitev tolikim nakladačem in lenuhom, ki ne znajo drugega kot blebetat, ala Moderndorfer, Kociper, Jakić, Gašpar itd, ima vso legitimno pravico, da je prvi v svoji stranki in ima pravico, ...prikaži večo, da stranko razsuje v prafaktorje. Zato Srbine zavladaj in pometi z blebetači !!

  • mrki 10:25 03.oktober 2013.

    Spoštovana Pingvinka Mojškra , želeli ste imaste z novinarskimi pisunčki iz F571 vred. Pa kaj ste mislili , da bo Car Zoki kar tako izpustil kos mesa in šap !??? POŠTENO ste se zajebali s Kučanom na čelu , že ...prikaži več posnetek Ropa in Zokija vam bi moral biti jasen , da se z Zokijem ne pometa kar tako , a kaj Vi in ko naši novinarski pisunčki nimajo niti malo "gušta" za razmišljanje, sklepanje in raziskovanje dejstev ( so tudi svetle izjeme ). Sedaj sta se udarila DVA velika EGA , Šivilja in Zoki a najebala bo pač "raja" in VEČINA pisunčkov iz F571 , ki so vsa ta leta držali štango Kučanu in njegovi RDEČI kamarili. Aj živeli !! pozdravljena TROJKA !!

  • nostradamus 10:51 03.oktober 2013.

    farsa vsi vemo kdo vlece vse niti iz ozadja,prav tako bi se PS morala imenovati milanova stranka saj je on njen tvorec zoki je le postavljen - nastavljen (enako kot v merkatorju)PS je bila sestavljena kot protiutez SDS kajti ...prikaži več vecina takoimenovanih levih strank je pogorela zaradi pohlepa njihovih liderjev prav to sedaj grozi PS no v ozadju se sestavlja zopet nova stranka podprta z raznimi botri ki naj bi levico ponovno ustolicila zalostno je da za grehe desnice kot tudi levice ceh placujemo mi vsi vse dokler se bo narod delil na leve in desne bodo oboji vcasih tudi z roko v roki harali po temu kar je se ostalo nam pa kot vedno ostane zategovanje pasu

  • mirko 13:04 03.oktober 2013.

    Tako imenovana "TROJKA", je sestavljena iz uradnikov, ki so pooblaščeni od Mednarodnega denarnega sklada, Evropske centralne banke in Evropske komisije. Zakteve do naše države se skreirajo na teh treh institucijah, njihovo izvajanje pa nadzirajo ti uradniki, ki bodo zagotovo prišli. ...prikaži več Interes in glavna zahteva "TROJKE" je, da država vrača pufe finančnim investitorjem. Naša sociala je njihova zadnja skrb !!!

  • punca05 14:09 03.oktober 2013.

    opa miško

  • punca05 14:09 03.oktober 2013.

    mrki, daj copy paste...k me zanima

  • KLOBO 16:32 03.oktober 2013.

    Jaz pa razumem totega Srbina!! Če je stranko ustanovil, dal zaposlitev tolikim nakladačem in lenuhom, ki ne znajo drugega kot blebetat, ala Moderndorfer, Kociper, Jakić, Gašpar itd, ima vso legitimno pravico, da je prvi v svoji stranki in ima pravico, ...prikaži večo, da stranko razsuje v prafaktorje. Zato Srbine zavladaj in pometi z blebetači !!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.