Slovenija
122 ogledov

Cerar: Če ne bo nas, bodo spet uničevali Slovenijo

Komentarjev 47
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mrki 18:26 10.junij 2017.

    Cerar: Če ne bo nas, bodo spet uničevali Slovenijo------------------------------sem že mislil in upal da je s svojimi izjavami dosegel PODN , a sem se globoko zmotil !! Temu pa res fali ene par desk !

  • mrki 18:29 10.junij 2017.

    kradli so TARDEČI pomagal je pa Kramar !

  • mrki 18:30 10.junij 2017.

    bo treba mal na statistični urad pogledat - razn če te cifre jebejo - pol je pa problem.

  • Waltter 01:30 12.junij 2017.

    Že pred časom sem rekel da vsak do sedaj ko stopi na oder kjer ima tskovne konference predsednik vlade se mu vtrga. Do sedaj se je vsakemu obrnilo do konca. Sicer prednjačita Pahor in pa Miro ampak drugi tudi z ...prikaži več svojimi izjavami niso bili nič boljši. Pa še najbolj žalstno da se obrne tudi predsednikom države, en je grozil z vojno, drugi je letal oblečen ko zeleni jurij, tretji se je vlačo pa v sexšopih kupoval darila in erotične obleke, Četrti pa pa če nedefinirana bolezen od miške male do vlačenja po stopniščih.. Katastrofa no.Pa bi človek pomislo da obstaja vsaj ena varovalka ozr. filter za norce to je parlament pa ne moreš verjet če pogledaš koalicijo, sploh pa ministre - ena noseča pa se skriva, druga dela zdravstveno reformo pa se ji blede, tretja nekaj za okolje dela pa nima pojma, bade majstru se meša, zunanji minister je katastrofa ala rudi karel show, pa da ne pozabimo na obrambno ministrico ki sama ne ve na katerem ministrstvu dela, finance vodi ženska ki verjame

  • Plavi-mil 15:00 10.junij 2017.

    Dva zaslepljenca zagovarjata narcisoidnega Cmerarja.

  • mph 15:25 10.junij 2017.

    Ha ha ha ... Cerar je levica ... ha ha ha ... rotfl ... lol .... ha ha ha .... boljšega vica že dolgo nisem slišal, bravo. No, če pa stopimo na trdna tla, dokler je bila PRAVA ...prikaži več levica na oblasti in je ni več 25+ let, smo živeli čudovito .... neoliberalci in druga desničarska ... da ne rečem kaj ... so opustošili državo. Zadnjih 25 let ni bilo prave levice na oblasti. In zdaj prava tragedija, prva prava levica bi rekel je ZL, ki sem jo nazadnje volil .... so pa se izkazali kot total upaljeni pri škodljivem imigrantskem vdoru, ki ima skoraj v 100% total oprane možgane z najbolj nevarno ideologijo in religijo ta hip ... in ZL je TOTALNO SLEPA za videti realnost, da je glavni cilj teh ukinitev demokracije, levice, ... itn. Zato moj glas ne morejo dobiti, sorry. Ga pa bom dal stranki, ki jo bom ocenil kot še najbolj levo pa, da ima zdravo pamet v tem primeru.

  • mrki 18:28 10.junij 2017.

    hahahah ahhahaha , a je jkakšen zakon od Janše ali pa Alemčise skenslal? ZUJF , SLABA BANKA !? res kretek spomin.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.