Slovenija
32 ogledov

Cerar v pismu Janši: "Na srečanje vas lahko povabim, vendar …"

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 19:52 17.junij 2015.

    Ko jebe to plešasto budalo

  • 4krogci 19:56 17.junij 2015.

    koncno je cmerar najdu svoje pirhe in povedu temu provokatorju kar mu gre!

  • h3o 21:04 17.junij 2015.

    JJ je car! Hip hip-....

  • mph 21:50 17.junij 2015.

    Car lopovov.

  • mph 22:11 17.junij 2015.

    On vse nas, on vse nas, ... to je problem.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 23:26 17.junij 2015.

    Men se ta pisma zdijo sam še en način odvračanja pozornosti od pravih problemov.

  • Papaja Popi 11:31 18.junij 2015.

    Končno je Cerar pametno odgovoril Kalimerotu.

  • punca05 12:02 18.junij 2015.

    mene pa zanima, kdo tebe, ki jemaš prazno in meketaš za ostalimi ovcami

  • titty 12:26 18.junij 2015.

    Mama, mama, Miro se noče pogovarjat z mano!!!

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 12:39 18.junij 2015.

    Zagožen je po mnenju avstrijskega sodišča od Riedla prejel 900 000€ in res jih je imel na knjižici v avstrijski banki. Riedel je bil zaradi tega v Avstriji obsojen na zapor. Ko bo naše sodstvo razsojalo tudi po vsebini se ...prikaži več Ivan zombi mokre sanje ne bo mogel izogniti ponovnemu sedenju v zaporu na Dobu, tokrat ne kot bi bil na počitnicah z vsakodnevnim izhodom in povratkom po mili mu želji.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:30 18.junij 2015.

    No Janša bi tej sodbi rekel da je indična. Ker ni neposrednih dokazov, čeprav so več kot očitni posredni dokazi. Indične sodbe so neki čist normalnga...On pa tm kvazi pa laja o tem kak je to nedemokratično. A krast uboge ...prikaži več ljudi, pa državo, jih prikrajševat za socialno varnost pa je demokratično? ...Ta človk res nevem...nima nobenga srca ..totalno nič. Boli ga k....

  • Ferluci 15:38 18.junij 2015.

    Nič ni odgovoril. Samo bluzil je, kot po navadi.

  • Ferluci 15:39 18.junij 2015.

    Cmerar je plešast? Bejž, no!

  • mph 18:04 18.junij 2015.

    Sem se zatipkal, zgoraj ne "negovali" ampak "ustvarili iz nič".

  • xy 18:17 18.junij 2015.

    šef beloušk Rdeči gad spet sika

  • mph 19:14 18.junij 2015.

    V tujini je že sedelo mnogo politikov že preprosto zaradi tega "ker ni mogoče, da ne bi vedeli".

  • punca05 12:01 18.junij 2015.

    halo, najprej dokazi in ne govori traparij, ki so jih mediji in določene oseb forsirale. Mimogrede, kdo se spušča v finančno stanje Pahorja, ki si je kupil drag mercedez in ko ni mogel s PIPIstrelom leteti. - najbrž zastonj??

  • mph 21:51 17.junij 2015.

    Sem ti dal plus, vendar še počakajmo malo. Malo smrdi zadeva vsekakor s Cerarjem. Janša se točno ve kaj je in kaj predstavlja ... Cerar pa ima še veliko mask izgleda na zalogi. In me ne bi čudilo, če bi ...prikaži več šlo morda za kakšno dogovorjeno igro.

  • wingspan15 11:28 18.junij 2015.

    Ni mi jasno kako je Janša tako prepričan o tem. Tudi če ne bi bilo Patrije in njegovih drugih lumparij, ga najbrž volilci, ki smo namenili glas Cerarju, ne bi volili. To pa zaradi tega, ker je aroganten, nesramen, do ...prikaži več drugače mislečih, ki ne tulijo z njim v rog, pa grozljivo žaljiv. Človek, ki drugače misleče zmerja z levimi fašisti, trenirkarji in zombiji žal ne more biti moj predsednik. Čas bi že bil. da bi nehal poniževati in podcenjevati mental 90% slovenskega prebivalstva. Konec koncev je zmagal samo na volitvah 2004, na predzadnjih volitvah pa je prevzel oblast, ker Jankovič ni bil sposoben sestaviti vlado. Vendar na tistih volitvah on ni zmagal. Zakaj misli, da bi bilo v letu 2014 kaj drugače. Slovenci smo siti njegovih razprtij in neprenehnih žalitev. Hočemo normalno življenje, hočemo prihodnost zase in za naše otroke in vnuke. Janša pa dela le razprtije in krega narod. Pa kaj bi on rad. Da vlada odstopu in prepusti njemu in njegovi stranki oblast. Kje pa je spoštovanje naše vol

  • wingspan15 11:29 18.junij 2015.

    kaj pa spoštovanje naše volilne izbire. Saj imamo tudi mi pravico do svobodne izbire ali pač ne g. Janša? Nam morda to odrekate?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.