Slovenija
20 ogledov

Del levice ostal doma

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mrki 09:25 03.december 2012.

    miško verjemi - GLAS za Pahorja je Glas PROTI Kučanu ! :))

  • zdrej 14:12 03.december 2012.

    In zdaj so pa vsi drugi krivi, da ni tako kot so si določeni želeli, če pa oni niso delali tako kot treba.

  • Žurnalček 00:12 05.december 2012.

    Kaj pa če so se na levi skregal samo za hec? Vas je janževce kaj v jajčnikih štreclno ? Ni ? Pa vas bi moral , ker jajc tko nimate , tud mozga ne !

  • mrki 09:24 03.december 2012.

    jap, velik POK 2 murgelskega palčka ni uspel , jim je dobro počilo pod ritjo !

  • puksicd 00:37 03.december 2012.

    Janja Božič Marolt, g. Kučan je poudaril, da je stric iz ospredja, ne ozadja ... Kaj tebi ni jasno?

  • dragec 07:03 03.december 2012.

    GLAS ZA PAHORJA ------OBSTOJ JANŠE NA OBLASTI!!!

  • mph 08:06 03.december 2012.

    Točno tako. Zdaj imamo prodomobranca za predsednika vlade in klovna za predsednika države. Ni kaj, res nam se dobro piše. Za katerega vraga je pa odletel kot presednik vlade, mi pa zdaj res ni jasno. Je takrat izgledalo na volitvah, ...prikaži več da imajo ljudje poln kufer njega in SD. To, da pa je Turk "luzer" je pa spet eden velikih dosežkov Janše, ki je res pravi stroj za ustvarjanje laži, zmede, zavajanja, .... Gre mu pa res priznati, da tukaj nima para, vsak diktator bi ga bil vesel v svoji ekipi.

  • Ronald Reagan 08:28 03.december 2012.

    tebi nič ni jasno...popušili ste pač

  • Ronald Reagan 08:28 03.december 2012.

    kar sploh ni slabo...

  • boskre 08:42 03.december 2012.

    g.Kučan ne more biti stric iz ospredja, ker mu manjka vsaj 30 cm da bi ga kdo opazil. Glas za Pahorja ni glas za Janšo temveč glas poti Turku & Co. Glas za Pahorja ni glas za SD ampak glas ...prikaži več proti Turku & Co. Glas za Pahorja ni glas za Lukšiča ampak glas proti Turku & Co.

  • franke 09:58 03.december 2012.

    MA KAKŠNI NAPORI. S HINAVŠČINO . VEDELO SE JE DA JE SDS ZVERA DALA S TEM NA HLADNO. TO JE BILO VSE NAČRTOVANO. JANŠA GA PONUCA ZA MINISTRANTA.

  • rakun 10:00 03.december 2012.

    pol besedila manjka, ampak se mi ne zdi vredno še enkrat pisati vsega za Vas!

  • feferon 10:47 03.december 2012.

    Vseeno je boljši roza predsednik kot beli.

  • feferon 10:49 03.december 2012.

    Glede stricev iz ozadja: saj JJ je tudi že več kot 20 let aktiven v politiki, A ON JE PA TETA, AL KAJ?

  • zdrej 12:09 03.december 2012.

    Na žalost je tako, da Slovenci volimo proti nekomu, in pri tem izvolimo zopet slabega kandidata. Pti tem smo že tako daleč, da so vsi, ki so bili malo boljši že odšli. Me zanima kaj bo naredil Pahor v ...prikaži več tem poskusu. Bo res držal besedo?

  • zdrej 12:10 03.december 2012.

    Če jim pa drugega ne preostane, da obdržijo svoj stolček.

  • Žurnalček 14:03 05.december 2012.

    Moj glas za Turka , je bil izključno zaradi in proti Pahorju in njegovih floskulah o sodelovanju ! S kom ? Z enim Kaplarjem ?

  • MeršolLingvist 07:02 03.december 2012.

    Zanimiva je izjva Pribca, ko je včeraj rekel, da so računali, da bodo protesti ljudi pognali na volišča. V prvem krogu so namreč ocenjevali, da je bil Tuerk slab zato, ker da so njegovi volivci ostali doma. Zdaj vemo, kdo ...prikaži več je netil v ozadju. In pol Tuerk pravi, da s protesti nima nič.

  • Slodrifter 09:48 03.december 2012.

    ANALITIKI SO IDIOTI!!!Vam jaz povem jaz zdaj eno analitično, zakaj je Pahor zmagal.Ker je bila večina volivcev Pahorja proti Türku, ne pa zarad fizičnega dela bla bla bla.Jaki analitiki!

  • Pepe007 08:34 03.december 2012.

    Ne razumem te igre, da je Janković podprl Türka? Türk namreč Jankovića ni podprl, da bi ga še enkrat predlagal za mandatarja, kar bi lahko. Kdove, mogoče ga je prosil sam Janković, ko je malo povohal, kakšna je situacija v ...prikaži več državi in EU in da se bo mega zadolževanje države moralo nehati in ne bo možno delati nekih projektov.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.