Svet
91 ogledov

Delodajalci lahko prepovejo nošnjo burk

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • valerijakregar 16:26 14.marec 2017.

    eno vprašanje - izven konteksta :zakaj so v azilni dom na viču v petek zvečer namestili 12 eritrejcev, ki nam jih je radodarno odstopila italija ???????????so to tisti sirski begunci ?????bežijo pred vojno ????????leta 2015 so ...prikaži več v švedskih ikeah ustavili prodajo kuhinjskih nožev, saj si je z enim od njih postregel eritrejec in prerezal vrat naključnima kupcema - materi in sinu !!!!!!!!HVALA ZA 10X ZAPEČENE MIGRANTE !!!!!!!!!!!!ITALIJA SI JE MALCE ODDAHNILA, KO NAM JE PREDALA "SVOJE CVETKE" !!!!!!!!!!!!

  • jozicamurn 16:01 15.marec 2017.

    Jaz s križem ne serjem po muslimanskih državah in tam spoštujem njihove primitivne idiotizme. Toliko v vednost. Tukaj smo slovani in tradicionalni kristjani, ti se prirejaš NAM in ne MI tebi, nimaš kaj srati in zahtevati več kot pa le ...prikaži več to, da je cerkev ločena od države in tako je prav. Saj ni križev v šolah ali kjerkoli na javnih mestih, so pa navade in običaji, katere vehabisti posrani ne bodo izničili, ker jih bomo prej uničili in to je dejstvo. Če ti kaj ni prav pa pojdi v Savdijsko Arabijo.

  • OneCent 06:13 15.marec 2017.

    Pa tebi lahko prepovedo prevelik križ okoli vratu.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 20:07 15.marec 2017.

    Odlično! Na vseh firmah je treba prepovedati vsakršno religiozno navlako in kdor pravila ne bo upošteval, naj leti iz firme! V podjetjih naj se dela, ne pa moli! Muslimanske rute in krščanski križi nimajo kaj početi na delovnih mestih! Proč s to navlako!

  • Plavi-mil 12:51 14.marec 2017.

    Edino pravilno, končno so se zbudili.

  • brencl47 13:09 14.marec 2017.

    Pravilno!

  • matermila 15:04 14.marec 2017.

    Tud meni se po firmi ne bi sprehajale ninje

  • erikkk 18:03 14.marec 2017.

    sej ko se bo pr nas kej podobnga zgodil, se noben iz vlade ne bo mogu zagovarjat in to bo dober razlog za masovne ulice

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 19:28 14.marec 2017.

    Edino pravilno.Tujci se morajo nam prilagajat.Vendarje resnica drugačna:ONI UPAJO DA BODO NAS ZBRISALIZ TEGA SVETA.

  • jozicamurn 20:22 14.marec 2017.

    Super, končno so se tradicionalno kristjni odločili prav. Prekinimo to invazijo, ki se nam meša v naš način življenja in nas želi podrediti njihovemu primitivizmu. Bravo. Še bolj drastične mere je potrebno urediti, če jim kaj ne paše pa imajo ...prikaži več svojo vehabistično Savdijsko Arabijo, ki jih z veseljem sprejme saj so njihovi.

  • jozicamurn 16:07 15.marec 2017.

    Tvoji musliji pa imajo okoli vratu še marsikaj več in ne dopuščajo naših cerkev v vaš kraj, ZAKAJ bi mi torej puščali vam invazijo vaših džamij? V vaših šolan je vse obarvano v koranu in ti boš nam pamet solil. ADIO.

  • jozicamurn 16:07 15.marec 2017.

    šolah*

  • mrki 14:06 14.marec 2017.

    BRAVO , sej se bo kmalu EU sestavila - nič več multikulti !!

  • erikkk 15:01 14.marec 2017.

    to je vreča za strašila

  • OneCent 06:14 15.marec 2017.

    Tebi pa lahko prepovejo modro obleko in rumeno kravato.

  • LukaMB 16:26 15.marec 2017.

    Ne rinem sicer v te musli države, ampak če sem že tam jih spoštujem in imam zakrita ramena in dolge hlače ter jem tisto kar jedo oni in ne ponujam/pijem alkohol. Nisem videl, da bi pri njih gradili naše katoliške ...prikaži več cerkve, kar sem videl so "koran-knjiga" v taksiju in pa na polno viseči elementi polmeseca ter vse njihove šole so obarvane v verze iz korana in v šolah in na šolah je špica v polmesecu. Takoj sem videl, da tam nisem dobrodošel tako kot oni niso ravno dobrodošli mešati se v naša pravila in v naš način življenja ter si prilagajati po njihovo. Jebem im mater invazijsko. Pa ateist sem btw. Adapt or be gone! Ok?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.