Magazin /magazin/vip
58 ogledov

"Donaldu je Melania le predmet"

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • drejca1 22:41 25.januar 2017.

    Štefan, jaz ti z lahkoto odgovorim."Da"....hm, ne najdem nobenega odgovora"Ne" : in 3 x NE..zato, ker ljubim svobodo , ker uživam v svojem domu, ki je skromen, ampak je MOJ , ker zvečer zaspim mirno in brez skrbi, ...prikaži več ker se oblečem v tisto, kar mi paše....in še bi lahko naštevala ....NE in NE in NE...pa zato , ker ga ni denarja , zaradi katerega bi zvečer morala imeti na sebi starega, pohotnega, gospodovalnega ...

  • Štefan Sobočan 10:15 25.januar 2017.

    VPRAŠANJE ZA ŽENSKE: Bi bia (bile) Trumpove soproge in prve dame ne le Amerike?Če je odgvor: da, potem postavljam drugo vprašanje: Se zavedate, da s poroko ne bi le pridobile na blagostanju, tituli....., ampak bi bilo to tudi žrtvovanje. ...prikaži več No, Melanija se je podala v svetovljanstvo, ki je laho tudi breme. Mar naj bi ostala v Sevnici, bogu za hrbom, ko pa je bila (je) lepa, ambiciozna... , ob vsem tem pa dobra mati sinu BARONU.

  • Avatar Dux_Ursus
    Dux_Ursus 11:10 25.januar 2017.

    “I’ve got to use some Tic Tacs, just in case I start kissing her,” Trump says. “You know I’m automatically attracted to beautiful — I just start kissing them. It’s like a magnet. Just kiss. I don’t even wait.”“And ...prikaži več when you’re a star, they let you do it,” Trump says. “You can do anything.”“Whatever you want,” says another voice, apparently Bush’s.“Grab them by the p---y,” Trump says. “You can do anything.”Ta pogovor med Trumpom in Bushem dejansko pokaže kakšen karakter je Trump. Melanija to ve in je verjetno vedela to še preden se je poročila z njim. Verjetno je seštela pluse in minuse in se odločila kot se je. Njeno življenje je njeno in lahko počne z njim kar si misli, da je prav.Vsak svoj križ nosi!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.