Šport /sport/kosarka
56 ogledov

Dragić bo počakal na boljšo pogodbo

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • allstarr111 13:18 24.junij 2015.

    Itak teh 80 ni popolnoma njegovih, in tega se zaveda je treba oplemenitit še lepo število bančnih računov dokler pride kaj do njega, itak če so pripravljeni dat 80 jim še teh 20 ne predstavlja problema, na koncu se srečajo ...prikaži več na 87-95 in je zadeva dorečena.

  • sweetdogs 11:14 24.junij 2015.

    Spet tisti klasični Slovenski, hlapčevski komentarji. Zakaj bi sploh vzel 80 mio? A mu 10 ni dovolj? Kakšna debilna logika.Naj se spogaja za 100+ mio! Mu privoščim.

  • Zoran Jovanovic 09:48 24.junij 2015.

    Sej je vse lepo in prav. Saj si teli športniki zaslužijo veliko denarja ipd. Ampak te cifre so šle res bogve kam. 80 milijonov ni dovolj. Pa toliko po moje v istem obdobju ne zasluži tretjina Slovenije. Ampak kdo sem ...prikaži več jaz da bi sodil.... Nam je že jurja na mesec preveč in jih država še dodatno obdavči če se le da.

  • Žvižgač 10:41 24.junij 2015.

    ...ko se naješ belega kruha ni nikoli dovolj, sicer pa mislim, da bodo za denar dobili 3 vsaj tako dobre igralce in bomo videli, če se vsi tako tepejo zanj, kot on misli. Tako hitro menjavanje klubov in domišljavost v ...prikaži več ZDA ne tolerirajo tako kot na Balkanu in hitro ostaneš praznih rok in greš v pozabo. Tam je igralcev na izbiro vsaj stokrat več, kot je na voljo domišljavih Balkancev, da ne napišem drugače o slovenskem ponosu. Res, da je za naše razmere odličen igralec vendar na tamkajšnjem trgu to ne šteje kaj dosti.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:13 24.junij 2015.

    Mislm da porazdelitev denarja ni najbolj pravična ampak primerljive igralce plačajo verjetno si predstavljam še več?

  • Papaja Popi 12:46 24.junij 2015.

    Zanima me kdo od vaših novinarjev je tako zaljubljen v tadva Dragiča, da jih vsak dan obravnavate.Če jih ima tako rad, naj ju vzame domov v posteljo in naj nas ne obremenjuje več z tema dvema.

  • stela 10:10 24.junij 2015.

    Ja, to pa je bolan komentar....a zdej nej se pa Dragič, kljub temu, da ima možnost dobit več kot 80mio, zarad tebe in tebi podobnih, pogovarja za jurja na mesec....mislm, kwaa??:)

  • Pepe007 11:53 24.junij 2015.

    Točno tako. Trenutno je v poziciji, da lahko nekaj iztrži. Ko bo star ali še prej zaradi kake poškodbe, se klub ne bo zanimal, kako preživlja pokojnino.In še nekaj: klubi ne bi toliko plačevali za igralce, če zaradi tega ...prikaži več ne bi imeli profita. Torej Goran hoče samo "grdim kapitalistom" vzeti eno drobtinico več. Ali bo ob zavedanju tega dejstva politično levo usmerjeni publiki sedaj njegova poteza bolj všeč :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.