Slovenija
30 ogledov

Evropska komisija: Bratuškova ostaja kandidatka

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Senior 18:42 08.oktober 2014.

    Slovenci smo res kretenski narod. Najbolj smo srečni, kadar sosedu crkne krava!A vas ni nič sram, ko tako vsevprek kritizirate g.Bratuškovo? Saj ste idioti posebne sorte.

  • kapibara 12:48 08.oktober 2014.

    Česa jo je pa strah, ko odstopi..?? dehca Ćrnogorca in povpraševanje+ iskanje DELA, na trgu dela..?? Mura- šivilje ( uboge) JO TUDI ne SPREJMEJO MEDSE..!!

  • depresija 14:39 08.oktober 2014.

    Men pa zdej tle nekej ni jasn.. Po radiu poslušam, da bojo mel evr. poslanci do 18ih, ko naj bi odločali o Bratuškovi še ne vem kolk sestankov in posvetovanj ipd. Pa a so normalni? Zakaj zapravlat dnar še za ...prikaži več ta omedlevanja, če je blo VSEM že med zaslišanjem jasno, da ni primerna kandidatka za to področje (pa še za marsikatero drugo tudi ni, najbrž)?! Sej zato so zaslišanja, ane. Da se vidi ali je neki kandidat primeren ali pa je Bratuškova. Ne nas tko očitno j ebat v glavo in zapravlat dnar za take neumnosti, no! Ne bit SDS...

  • d 11:27 08.oktober 2014.

    Sj vem, da jih je še veliko, ampak taki butli enostavno nebi smeli zasedati pomembnih polozajev ...

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 11:28 08.oktober 2014.

    Upam da je res.Saj me je že sram iti čez mejo.

  • dd 11:43 08.oktober 2014.

    Meni se pa zdi zelo žalostno, kako so na zelo odgovornih položajih, zelo nesposobni ljudje, in grozno je, da jih to prav nič ne briga.

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 13:53 08.oktober 2014.

    Prekleto,tale baba je kot ščurk.Nikakor da se je losamo.

  • jons 18:02 08.oktober 2014.

    Prvič slišim, da so za neznanje in nesposobnost nekoga krivi nevoščljivost, zaplankanost in mačizem butalcev !?

  • feferon 18:04 08.oktober 2014.

    Take politike, ki hodijo kot mačka okoli vrele kaše, pa ne naredijo nič pametnega lahko izvažamo v Bruselj, doma bo pa še vedno štala...

  • Igor Đukanović 13:34 08.oktober 2014.

    Po slovenskem pravopisu se Črnogorec piše s trdim č. Za ostale nenavadne besede ugibam, da sodijo v katero od narečij. Ali pa je tako težko tri stavke napisati brez desetih tipkarskih napak?

  • Senior 18:46 08.oktober 2014.

    Se popolnoma strinjam stvojim gledanjem na slovenski odnos do ženskega spola. Naši politiki in marsikateri medij samo povzročajo probleme in težave.Fovšija je živ hudič!

  • mph 11:45 08.oktober 2014.

    "Več evropskih poslancev je tvitnilo, da Alenka Bratušek umika kandidaturo za evropsko komisarko." Predvidevam, da tisti iz nacionalfašistdomobranske stranke, ki so dejansko sramota za Slovenijo. Teh me je pa tako sram, da bi jim nekdo moral prisilit, da na suho ...prikaži več pogoltnejo tiste sramotne majčke, s katerimi sramotijo lastno državo in branjijo pravnomočno obstojenega kriminalca.In ko potegnem črto, kakor sem bil proti temu komolčarstvu AB, me ravno zaradi takih gnojev več sploh to ne zanima in ima mojo podporo in upam, da bo potrjena ali kako drugače ostala v ekipi Junkerja.

  • limoncastep 13:18 08.oktober 2014.

    V primeru Bratuškove se pa vidijo dvojna merila. G. Janez Potočnik je bil do sedaj 2x komisar in ob njegovem imenovanju NIHČE ni ugotavljal in zapisal, da postopek imenovanja ni določen. Gospod je bil, predvidevam, tudi 2x zaslišan pred evroposlanci, ...prikaži več a takrat nikogar, tudi medijev ne, ni zanimalo, kako se je odrezal, kaj šele, da bi njegovo zaslišanje neposredno prenašali. V njegovem primeru NIHČE ni izračunaval, koliko denarja bo zaslužil, vse je bilo OK. Sedaj, ko pa je kandidatka ali pa tudi, če je samokandidatka, ženska, me navdaja občutek, da ven tolče sama nevoščljivost, zaplankanost in mačizem butalcev.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.