Slovenija
164 ogledov

Facebook izbrisal Pavla Ruparja

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ferluci 13:23 16.november 2015.

    Levakom je na žalost vse dovoljeno. Njihov sovražni govor se imenuje 'resnica', ki mora biti po levem prepričanju samo ena in edina.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:24 16.november 2015.

    Treseš se? Vidm ja da se treseš od vse te nerazumno velike jeze ki se je nakopišla v teb. Zrel si za psihiatra.

  • Papaja Popi 13:44 16.november 2015.

    alibiTo so jih označili za izdajalce je dejstvo, zgodovinsko dejstvo.Čeprav vsi pravijo, da belogardisti in podobni niso izdajalci, je dejstvo tako, da so izdajalci. Za vedno bodo in so izdajalci.

  • Papaja Popi 13:46 16.november 2015.

    Rupar je hujši v izjavah od mene, čeprav je delno res kar je napisal in ga ne maram osebno.

  • h3o 14:28 16.november 2015.

    bravo zmago, gremo naprej, že nestrpno pričakujemo vaše naslednje komentarje...

  • maresem 14:34 16.november 2015.

    Rupar - dober ali slab, bolan ali zdrav, napisal je pa čisto prav.

  • h3o 14:34 16.november 2015.

    pavel rupar je naš...

  • Avatar roksa
    roksa 14:36 16.november 2015.

    Ka tebi je spet tableta spustla!?!Daj se z hamrom po glavi, pa močno zareži......

  • h3o 14:36 16.november 2015.

    ruparja odblokirati nemudoma in mu dati državno odlikovanje za njegov komentar

  • stanekos 15:16 16.november 2015.

    A ti si v koprskem zaporu?

  • stanekos 15:20 16.november 2015.

    Zmotno je prepričanje, da se nu je SDS odrekla. On je SDS-ov Martin Bormann...

  • stanekos 15:23 16.november 2015.

    Dokazano obsojeni goljuf, prevarant in nestrpnež, nasilnež. Pljunuti podalpski patriot in kristjan. Njega bi se še v SS sramovali.

  • alibi 12:12 16.november 2015.

    A smo zopet v komunističnih časih, ko se je lahko o oblastodržcih govorilo in celo mislilo samo tisto, kar so hoteli. Bog ne daj kaj slabega .

  • Boris Odreitz 16:57 16.november 2015.

    ja seveda je vaš če pa lopovi slišite skupaj

  • dragec 20:02 16.november 2015.

    Rupar - SSDSS ovski lopof

  • Izudin 12:05 16.november 2015.

    Najbolj zlobni in pokvarjeni ljudje prihajajo prav iz SDS. Je pa ironično, da se ima za kristjana ta osebek. Njegova zadnja objava na novem FB profilu: "IN ponovno bom napisal!!! Lahko mi blokirate facebook, mojo zavest biti SLOVENEC, biti kristjan ...prikaži več in biti Evropejec ne boste nikoli zlomili!!! Naj bo tu na tej zemlji še več levičarjev, bednih ekstremistov, migrantov in njihovih služabnikov... Mene od mojih vrednot ne boste zbrisali!" Seveda nima s pravimi kristjani nič skupnega, več skupnega ima z Rodetom in podobnimi. Njemu očitno ni mar za otroke, ki so arabskega porekla, nekaterim župnikom pa sploh ni mar za poreklo, samo da se spolno naslajajo nad njimi.

  • dragec 11:03 16.november 2015.

    A ni on mogoče "pošten" SSDSS ovec

  • daredevil 11:23 16.november 2015.

    Seveda bivši SDS-ovec kdo pa drug, tole bi lahko naredili za celotno kriminalno združbo imenovano SDS.

  • alibi 12:13 16.november 2015.

    In pomemben podatek, da je Rupar nekdanji poslanec SDS. Raje bi navedli koliko je med poslanci nekdanjih sodelavcev zločinske UDBE !

  • alibi 12:35 16.november 2015.

    Zanima me , kako se bo ta Svet odzval na sovražni govor, ki sta ga ob spomeniku padlim v vojni za Slovenijo uprizorila debila ( oprostite nazivu, samo ni mogoče drugače označiti ljudi, ki na pietetnem dejanju mrtve označujeta z ...prikaži veča z izdajalci) častni predsednik ZZB NOV Stanovnik in župan Slovenske prestolnice Janković, ko sta padle za samostojno Slovenijo označila za izdajalce !????

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.