Svet
59 ogledov

Fotografija, ki je sprožila val polemik

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 18:56 20.avgust 2016.

    Tokrat ti dam prav, ker nobena vrednota ni copyright religije, to so si oni prisvojili. Ne kradi, ne ubijaj, ... ima vsaka družba ne glede na religijo ali brez nje, ker so to družbene vrednote. Ampak bolj kot to, me ...prikaži več moti tisto drugo pri religijah, še posebaj to jasno velja za islam, pobijanje drugače mislečih, istospolnih, otroške poroke kot še posebaj gnusen aspekt, ...ki ima temelj v njihovem pedo preroku, ....

  • zdrej 15:36 22.avgust 2016.

    No in potem, kdo to dejansko uči, ne kradi, ne ubijaj? Šola že lep čas nima avtoritete! Starši se trudijo, kolikor so pač navajeni na določene vrednote. Ja in krščanstvo na žalost tudi ni bilo vedno tako, kot je sedaj. ...prikaži več sicer pa je jev Bližnji preteklosti imelo več vpliva. Vera je orodje neukih. Tako da islam preboleva neke vrste puberteto. In tam je prebivalstvo manj šolano, zato pa je potem tako, da neko tele v imenu islama lahko naserje cele narode v ubijanje in ostale bedarije.

  • dd 12:11 20.avgust 2016.

    Redovnice se niso kopale, ampak so imele lep sprehod po obali. Kadar gredo naši župniki na morje so pa v normalnih kopalkah.

  • sprehajalec 21:41 19.avgust 2016.

    Točno tako, prizor star 1500 let in nenasilen sam po sebi. Če jih boš fotografiral, zagotovo ne boš dobil kamna v glavo.

  • Avatar Zala
    Zala 21:35 19.avgust 2016.

    Redovnice se niso kopale, ampak samo sprehajale po plaži in namočile nogice.

  • erikkk 05:21 20.avgust 2016.

    In kaj tega imama moti ... redovnice so v evropi in simbolizirajo našo vero ki ni muslimanska.Mislim da je to pozabu pripisat ... burke strogo prepovedat v evropi kakor tudi musimansko vero ...

  • Papaja Popi 07:57 20.avgust 2016.

    Ko se bo prva ženska (ali moški preoblečen ) v burkiniju razstrelila bo vse drugače.Če se moramo mi v muslimanski državah obnašati , kakor oni hočejo, se morajo tudi oni tukaj obnašati , kot mi hočemo.Kaj tukaj ni jasnega ?

  • mph 10:53 20.avgust 2016.

    Se strinjam, bi bilo tega imama za javno vprašat ali se potem strinja, da se evropejke gole ali vsaj v bikiniju kopajo na npr. iranskih ali tam dol plažah.

  • Janez_53 11:24 20.avgust 2016.

    Imaš prav, ampak tudi v obleko krščanskega duhovnika ali nune se lahko ekstremist zakamuflira! Z ostalim pa se strinjam.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 15:38 20.avgust 2016.

    Krščanstvo ne prinaša prav nobenih vrednot, prav tako kot ne islam!

  • sprehajalec 15:53 20.avgust 2016.

    In to ti tumba stari komunist, ki ukine vse vrednote.

  • blueone 16:01 20.avgust 2016.

    Janez_53 o katerem ekstremistu se govori?

  • blueone 16:03 20.avgust 2016.

    Mene pa zanima zakaj imajo črne oprave, saj vemo, da je poleti najbolj vroče v njih...ko bi imele vsaj bele oprave, da nebi bilo tako vroče v njih :-)

  • sprehajalec 19:07 20.avgust 2016.

    Iz fizikalnega razloga, nekako tako kot stare Dalmatinke in Primorke nekoč. Med obleko in kožo se nabere plast maščobe in telesnih tekočin, ki preprečuje vstop nove toplote v telo. Tako sem nekoč prebral....

  • Žurnalček 20:30 22.avgust 2016.

    Ne da ne maram muslimanskih ruknjencev , ne želim poleg sebe nobenega niti normalnega muslimana ! Ajde naj se najde nov Dolfe , ki bo rešil njihovo vprašanje ! Vnaprej ima moj glas !

  • KOJAK 22:20 19.avgust 2016.

    In kaj potem, v Evropi je normalno da se redovnice ne slačijo in oblečejo v kopalke. Za vse ostale pa ne. Naj se muslimani in migranti PRILAGODIJO naši kulturi... NE MI NJIHOVI!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 21:43 19.avgust 2016.

    Men je predvsem zanimivo da je Facebook takoj stopil v akcijo in cenzuriral zadevo. Pa naj še kdo reče da elitneži ki vlečejo niti politike, gospodarstva in družbe niso zainteresirani za uničevanje zahodnih vrednot v imenu obrambe zahodnih vrednot. Sej ...prikaži več pravijo deli in vladaj. Tale delitev; tole sovraštvo ki se rojeva ...to je vse sponzorirano iz teh elit. To njim ustreza. To oni rabijo zato da si kupujejo čas da lahko še naprej pozornost spreobračajo od množičnih po možnosti celo legalnih kraj ki se dogajajo po državah.

  • jozicamurn 12:20 22.avgust 2016.

    Tukaj ni polemike sploh. Oni so prišli živeti k nam iin oni se morajo prilagoditi nam v celoti. Burka-burkini in razne tapete kalifatske šeriatske sunijevske morajo biti z zakonom prepovedane. Jaz ceno multikulturalizma ne bom plačevala s tem, da se ...prikaži veče bojim in sem ustrahovana ali ima bombo spodaj ali pa da naredi kaznivo dejanje in je ne morem prepoznati, saj ima zakrit obraz. Povem Vam, da če se bo ta njihova islamistična propaganda nadaljevala in bodo silili z kalifatom, jih bom par povozila z avtom in kriva bo slovenska vlada, ker me ni zavarovala od takšnih kot dolgoletno slovensko državljanko in dajejo več pravic na tujce. Posrana evropa.

  • Papaja Popi 13:28 20.avgust 2016.

    Janez_53 Dam ti prav.Lahko se v krščanskega duhovnika ali nuno ekstremist zakamuflira.Ampak obraz in glavo pa nima pokrito in po faci , mislim, da bi takoj spoznali kdo je pod duhovniško obleko.

  • jakec1575 23:54 19.avgust 2016.

    Bosa. osnovno nerazumevanje razlik. Nuna je božja služabnica, Vsaka muslimanska ženska pa ni Mohamedova služabnica. Kot bi primerjal jabolka in slive. največji sovražniki miru so nepemišljeni in militantni kleriki. Te bi jaz izgnal, še posebno salafitske in vahabitske klerike. ti ...prikaži več dve ločini sta ekstremisticni. Ti dve tudi novacita in indoktrinirata vojne razvaline od ljudi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.