Slovenija
20 ogledov

"Franc, si tudi v zaporu?"

Komentarjev 47
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 12:40 10.december 2012.

    Enga sem jaz in moja družina in na znanje vsem kmetavzarjem , ga bom volili ZOPET in VEDNO !

  • Žurnalček 12:43 10.december 2012.

    Dobro percipiraš stvar. Briga mene koga imate npr. v NM , kajti nisem ga jaz volil , niti mi ne dela škode. Vsak občan -volilec naj se sam vpraša , ali je Župan delal dobro in kaj je med tem ...prikaži več NAREDIL. Pol naj gre pa pred svoj Magistrat , ne pa pred Ljubljanski !

  • Žurnalček 12:44 10.december 2012.

    Idiot !

  • segadamjan 14:45 10.december 2012.

    Živela severna koreja, isti ste, zlasti pa novinarji, ki lažete in zavajte ljudi

  • graff 08:48 11.december 2012.

    A bla, bla, bla.......smrkavec s kapuco na glavi je stal kot robinzon z razkrečenimi nigami ob oknu pripora in čakal, da mu ljuba, doječa mati pomaga priti čim prej ven. Mati mulca je na TV dejala: Sramota zakaj je zaprt, ...prikaži več, a zato ker je z roko tolkel po čeladi policajev, ki so bili podobni ,,nindžam,,!!! Haloooo, a to je mati, na mesto da bi mulca vzgajala v dobrega državljana, raje zagovarja njegova neprimerna in obsojanja vredna dejanja. Pa ne da bi ščitil policiste, dejstvo je, da če danes nevzgojeni smrkavec napada policiste, je jasno, da bo jutri napadal najprej slabotne in nemočne ljudi (vedno s kapuco na glavi), ve se zakaj.

  • otohazza 11:12 10.december 2012.

    Jurček, ti se ne smeš oglašat.

  • alfredo 11:19 10.december 2012.

    Končno proti Jankoviću, bravo! on je simbol tega proti čemur se protestira...

  • mia 10:44 11.december 2012.

    protestnikov brez kriminalcev, kot so Jankovič, Kangler....nebi bilo

  • mr.big 10:37 10.december 2012.

    To niso samoklicani kralji.....ja kdo pa jih je volil na volitvah ?!?!?!?!

  • vico 10:38 10.december 2012.

    mislim da ma jankovic se najmanj dreka na glavi tko da...mal se umirte.

  • vico 10:39 10.december 2012.

    prvo spucajte une ki so pri koritu...jes sm z vami.

  • heavyd 10:43 10.december 2012.

    V vsakem primeru ga ima ..in to velik. GOTOF JE!

  • Lionel 11:44 10.december 2012.

    Men se ni treba nič reševat, ker mi je tako lepo in dobr, da lahko še drugim pomagam. In ponosen sem na to, ne pa da tko k vi sam za svojo rit skrbite, janševčki.

  • Žurnalček 12:30 10.december 2012.

    Očitno ne bo miru v LJ prej, dokler se Ljubljančani ne zberemo in prefukamo vse , ki bodo prišli pred Magistrar ! Če želite razvodnitev protestov , pa pridite . Zgleda , da bomo res morali poklicati eno LJ četrt ...prikaži več , da vas zrihtamo in usmerimo pred parlament. Pa osebne si dajte MED ZOBE , prišleki . ZOKI OSTAJA , OSTAJAJO PA TUDI PARKOMATI , ŽIVELI PARKOMATI IN ŽIVEL ZOKI !

  • Žurnalček 12:32 10.december 2012.

    Pazi dećko , da ti nebudeš gotof !

  • Žurnalček 12:37 10.december 2012.

    Mogoče pa nisi iz MOL.-a. Brezovica, Medvode , Ig, Trzin,Škofljica in Dol i Domžale niso več LJUBLJANA in zato vprašaj svojega župana in svojo občino! Mogoče stanuješ pa na poziciji , ki je tako nepomembna kot ti sam .

  • Žurnalček 12:38 10.december 2012.

    Mogoče pa nisi iz MOL.-a. Brezovica, Medvode , Ig, Trzin,Škofljica in Dol i Domžale niso več LJUBLJANA in zato vprašaj svojega župana in svojo občino! Mogoče stanuješ pa na poziciji , ki je tako nepomembna kot ti sam .

  • luca 13:45 10.december 2012.

    Niso vsi tako naivni kot ti... Na srečo!

  • luca 13:48 10.december 2012.

    Zanimivo tukaj gor sta dva zaslepljena agitatorja, ki težita vsem ostalim. Mogoče imata pa neposredno korist od plenjenja Ljubljane?!

  • Lionel 11:38 10.december 2012.

    Janševček, temu bi jest reku sanjaj svinja o koruzi. Mal si preber reportažo NY timesa o Ljubljani. To kar Zoki že skoz govori in kar iz Ljubljane dela. NAJLEPŠE MESTO NA SVETU. Kangler je pa 20 projektov začel in vsazga ...prikaži več naredu 10% . Naj Mariborčani obračunajo z njim , Zokija nam pa pr mir puste.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.