Slovenija
246 ogledov

Hrvati iz EU dobili 357 milijonov Takšen most bo otok povezoval s celino.

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Plavi-mil 15:05 01.junij 2017.

    Kar na jok mi gre, ko berem kako so sposobni sosedje, za projekt vreden 420 miljonov dobijo 375 miljonov, naši KEKCI pa 200 miljonov za drugi tir, kateri naj bi stal 1.4 miljarde EUR-ov, pa še domačo komisarko imamo, katera ...prikaži več ja furt na furt na vrh vseh lestvicah priljubljenosti zakaj že? , zakaj tudi nam ne da 85% vrednosti drugega tira?, to bi bilo vsaj 1.1 miljarde EUR-ov, pa dobro, če to ni najbolj NESPOSOBNA VLADA s pobalinskim Cmerarjem na čelu v vseh 25 letih samostojne Slovenije.

  • jakec1575 07:56 02.junij 2017.

    Ukvarjal sem se ze z evropskim razpisom. Jaspers in njihovi postopki? To vam mora biti znano, če kaj veste o EU razpisih. Kdo sem jaz, ne kaj sem. ;) Zaenkrat si še zaslužim biti človek.

  • jakec1575 12:52 01.junij 2017.

    ok, vam bom jaz povedal, kako Slovenija izgubi EU projekte. pripravljalci se obirajo do zadnjega in potem dajo ven en in edini predlog resitve recimo 2 tira. Evropska komisija pa ima organ, ki ocenjuje projekt. Ta organ zahteva alternativne moznosti ...prikaži več in isce najboljso in tudi ceonvno ugodno resitev. gre za celostni pristop, ki pa pajacem, ki vse delajo zadnji hip ni po godu. Potem pajaci trmasto vztrajajo na svoji resitvi, ker mislijo, da bo to pomagalo pri eu organu. organ rece. hvala, ne moremo podpreti projekta in recejo nasvidenje do naslednjic. Tako Slovenija izgublja lokalne in regionalne projekte. Potem je seveda kriva javnost, ki zavraca projekte. Dober izgovor, da se potem država zadolzi ali se jemlje direktno iz proracuna. Nesposbnost, slovenska mafija, rdeca in crna elita...naj bo karkoli ze.

  • Marjan Jerič 13:48 01.junij 2017.

    Ko pa imamo komisarko v EK (plačo pa seveda dobiva).

  • zdrej 14:55 01.junij 2017.

    Jep. Majo južni problem, ker na polotok iz glavnine pridejo samo preko Bosne (Neum). Tako je južna dalmacija odrezana od države. S tem mostom pa bi bila povezana.

  • Tone Tone 15:53 01.junij 2017.

    Kaj si pa ti da veš kako poteka postopek pre EU. Ni tako kot želiš zavajat javnost. Projekti niso vsi enako ovrednoteni gospod Jakec, zato ni mogoče mahat z 85% kot ti misliš.

  • blueone 16:10 01.junij 2017.

    Zakaj pa niso enako vrednoteni?

  • jakec1575 08:02 02.junij 2017.

    Tako je. prepozni smo 10 let. kto z marsicem v Sloveniji, kjer prof. na faksih sluzijo z analizami za projekte. Raznorazne. Pri nas vsaka vlada dela analize.:) Potem pride 3 volilno leto, ko se nic vec ne sme delati, ce ...prikaži več hoces zmagati na volitvah, razen novih obcinskih asfaltov. To ljudi najbolj razveseli. novi črn vaški ali mestni asfalt. Sistemske resitve, ki bi to državo spravile na visji nivo pa stoijo že 20 let.Za sistemske resitve moras imeti moda, videti big picture, razumeti celotno sliko z vsemi variablami. Za to rabis inteligentne ljudi, ki so raje v Cernu ali kje drugje. orpostite, ampak pravnik na celu vlade, pac ne more biti vizionar in clovek z gospodarskimi izkusnjami.

  • bumbar 12:02 01.junij 2017.

    Slovenija dobi 6000 €povratnih sredstev, da oblečemo v enotna oblačila naše klošarske blejske pletnarje.

  • MihaMB 11:49 01.junij 2017.

    Zanimivo, kako njim samim uspe pridobiti 357 milijonov nepovratno, mi pa za naših 27 km drugega tira ne moremo zgraditi brez tujega partnerja?

  • nostradamus 11:57 01.junij 2017.

    o saj bi mi tudi dobili od evrope nepovratna sredstva a nimamo interesa kajti evropa bi nadzirala porabo denarja in ne bi mogli krasti to pa nasim kljukcem ne ustreza

  • kapibara 13:33 01.junij 2017.

    Kje pa bo most povezoval polotok s celino ?

  • kapibara 15:12 01.junij 2017.

    To mi je jasno.Sprašujem pri kateremu kraju, bodo naredili povezavo, pa da vidim, koliko bo dolg ??

  • kapibara 15:14 01.junij 2017.

    Veš, Bruselj bi zahteval, za teh 1.1 miljarde , do fičnka natančni poračun- spcifikacijo porabe, kar pa njim ne diši. Nič ne kapne.P.S. Si že oddal glas ZA

  • Plavi-mil 15:15 01.junij 2017.

    Že.

  • Alen Jazbec 15:26 01.junij 2017.

    za golazen kockasto mi dol visi.

  • Alen Jazbec 15:26 01.junij 2017.

    za golazen kockasto mi dol visi.

  • blueone 17:16 01.junij 2017.

    No gospod Tone zakaj niso enako vrednoteni, v čem je razlog?

  • Žurnalček 18:33 01.junij 2017.

    Pri nobenem kraju ampak enostavno čez Neumski zaliv na najbolj primerni lokaciji !

  • Pepe007 07:36 02.junij 2017.

    Bravo, soliden projekt, ki so ga očitno sposobni v Bruslju tudi dobro predstaviti.Primerjava z drugim tirom je brez smisla, v Sloveniji se bo zapravilo 20 % tega denarja, preden se bo določila trasa. Razen tega je alternativa na dlani ...prikaži več in poceni. Železnica čez Italijo, zato težko računamo na visoko sofinanciranje s strani EU.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.