Svet
18 ogledov

"Imamo napačnega človeka. Storilec je še na begu."

Komentarjev 70
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • c1305166 13:17 20.december 2016.

    Pa kaj ti res misliš, da ima to tvoje žlobudranje kakšen smisel? Prvo zavražaš reševanje pravih problemov, nato pa kot rešitev ponudiš "teranje nazaj". Grozljivo butasto razmišljanje.

  • Avatar Leon
    Leon 13:43 20.december 2016.

    Na spletu so se pojavile fotografije iz Londona ,kjer je bil protestni shod RELIGIJA MIRU ,na katerem so parole,ki poveličujejo islamsko vero in širijo sovraštvo do drugače mislečih. Zakaj so ostale tako skrivnostne in brez odgovora oblasti ? Tudi to je rasizem piše !

  • Avatar Leon
    Leon 13:53 20.december 2016.

    To je čisto nakladanje ..........nastavi mu še drugo stran ! Čisti populizem značilen za naše politikante ,ki gradijo državo na prostovoljstvu in dobrodelnosti in reveže nategujejo z nekakšno krščansko evropsko kulturo in standardi, reveži pa živijo iz rok v usta !

  • valerijakregar 14:08 20.december 2016.

    izjava naše veleposranice kos na koncu njenega poročila za javnost :-------Veleposlanica je še izpostavila, da te dogodke skuša izkoristiti nemška populistična stranka, ki je v letošnjem letu veliko pridobila, danes pa so njeni pripadniki izjavili, da je to, ...prikaži več, kar se dogaja, rezultat delovanja kanclerke Merklove. Desni populisti bodo to po njenem izkoristili za pridobivanje glasov.----------------------------------to je vse, kar jo skrbi.bolno.

  • allstarr111 14:33 20.december 2016.

    IN okay, kaj je po tvojem VELEUMNEM čivkanju za razbrat da lahko NAREDIM JAZ in da smo MI kod NAROD za to ODGOVORNI ??? Ja nič ane, niti nismo odgovorni za nič, torej če ti je mar za nekoga mu ...prikaži več pojdi pomagat ali pa kako drugače, ne pa enako kot vsi levičarji in istospolniki pihat na dušo kako zelo narobe se obnašaš s tem ko izraziš skrb za lastno dobrobit in način življenja. Pa ne mislm jest hodit na plac in po mestu s puško na rami non stop pripravljen za obrambo, oz. BOM in tudi ŽE SEM, ampak ne nekaj let, to uredimo lahko na hitrco, kdor nima tu kaj iskat (beri ne izpolnjije pogojev za azil, vizo ipd, legalno bivanje) tega se odstrani iz države če treba tudi na silo.

  • allstarr111 15:38 20.december 2016.

    Širjenje sovraštva v tem vidiš samo ti ali pa morda kak tvoj kolega aktivist, pozivam tudi ne k orožju, tudi to vidiš samo ti in tvoji aktivisti. Je pa nekaj res, sem ga že nosil (orožje namreč) ti si bil ...prikaži več takrat verjetno v peskovniku zato ne veš kak je občutek ko veš da se nekaj dogaja ampak eni vztrajno trdijo da se ne dogaja nič, na koncu pa te ki zavestno ali pa tudi ne, skrivajo resnico, prvi spizdijo ali pa so prvi žrtve teh ki jih zagovarjajo cel čas. Tako pač je, beri zgodovino pa boš dojel. Moj post pa nima nobene veze z zaničebanjem in pozivanju k sovraštvu orožju ipd. to trdijo samo dobro izurjeni aktivisti, ki ko ni drugega argumenta, vržejo ven zanano floskulo "glej ga fašista, nacija, ipd"

  • jozicamurn 12:17 20.december 2016.

    Vse muslimane speče agente skupaj z njimi in tudi liberalci se lahko pridružijo tej deportaciji in lažje bomo zadihali in mir na svetu bo dosežen.

  • jozicamurn 12:20 20.december 2016.

    Tvoja liberalna beseda v trenutko ko se narod odloča zaščititi svojo tradicijo in prepričanja, NE VELJAJO NIČ. Tako da vojteh muslimanski višenhofer ne bomo upoštevali tvoja čustva, ker ravno na to te posiljevalci in napadalci igrajo. Igrajo na tvoja "čustva ...prikaži več do njega" in na "človekove pravice", za katere se v EU zalagamo. Ustaviti jih moramo s silo in ne z misicami, ki govorijo "hočemo svetovni mir". Mir drugače ne more biti dosežen.

  • c1305166 14:54 20.december 2016.

    Zakaj pa niti kanček tega sovraštva in prezira ne usmeriš proti tistim, ki so zakrivili vse te begunce? Kaj ti resno misliš, da so ti ljudje sem prišli, ker so si to želeli?

  • allstarr111 22:34 20.december 2016.

    check this out http://www.dailymail.co.uk/news/article-4049822/Was-truck-HIJACKED-Cousin-driver-registered-Polish-lorry-claims-making-drop-Berlin-s-revealed-haulage-firm-lost-contact-moments-crash.html?ito=social-facebook

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.