Slovenija
120 ogledov

Imate prazen prostor? Bi sprejeli begunce?

Komentarjev 54
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Omega_v6 13:57 27.november 2015.

    dragevc Ti nisi nacist vzami k sebi 5 teh migrantov in skrbi za njih!! Zakaj nekomu govoriti,da je ksenofob,če pa sam nisi boljši??

  • mijaliza 15:01 26.november 2015.

    Pa z veseljem jih sprejmem z odprtimi rokami, če mi država da hišo v okolici Ljubljane, mesečno rento 10.000 do konca življenja in me oprosti vseh davkov..................vse to se bo zgodilo ob svetem nikoli!

  • Milan Novak 20:51 26.november 2015.

    Kaj se iz folka norca delate?Erjavec še pralnega stroja ni hotel umakniti s hodnika...še več...zdaj se bori za tiste tri kv.metre hodnika...jaz pa naj bi širokogrudno tujcem nudil dom?Odpade.Najprej Erjavec,za njim pa vsi ministri...

  • korisnik_17422 00:13 27.november 2015.

    bojim se da ta strup ki še ga imaš za podgane, nebo dovolj za teh 100.000 beguncev :(

  • Omega_v6 13:50 27.november 2015.

    Res smo sramota od države!! Za naše ljudi ni denarja zato zbiramo za njih pomoč na razne načine za tujce pa sploh ni problema denarja koliko hočeš!! Sram me je ker smo Slovenci tako malo vredni ti ekonomski migranti pa vse!!

  • Undertaker 12:49 26.november 2015.

    Niti pod točko razno ne bi sprejel begunca na svoj dom.

  • h3o 12:57 26.november 2015.

    ja to bil ahko naredili že prej, ampak očitno so ljudje z islamom v glavi več vredni kot slovenci. Znova nas ne preseneča kratkovidnost slovenske oblasti. Mar niso slovenski oblastniki vedno škodili sloveniji? slovenija je skozi zgodovino postajala manjša dežela, ...prikaži več komaj smo ohranili slovenski jezik, tisto kar je slovenskega, sedaj pa tole? džamijo podret, islam prepovedat in to takoj

  • h3o 13:01 26.november 2015.

    to so begunci ne pred vojno, pač pa pred prenizko žepnino. sej vidimo, da bežijo proti državi ki jim bo dajala najvišjo žepnino (nemčija, Norveška). Ne pol govort da je to Janez skuhal, ker ni na oblasti. To je povsem ...prikaži več posledica dejanj in zavestnih odločitev sv. Mirota in njegovih podrejenih

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:33 26.november 2015.

    Pogovorno je begunec tisti za katerega se predvideva da beži pred vojno. Uradno(bolj na strani prava) je pa malo drugače:http://www.unhcr-centraleurope.org/si/komu-pomagamo/prosilci-za-azil.html"Pojem prosilec za azil ne vsebuje nobene domneve o končni odločitvi glede priznanja statusa begunca, ampak nam pove ...prikaži več le, da je nekdo vložil prošnjo za azil. Ali je prosilec za azil upravičen do mednarodne zaščite, se presoja v okviru nacionalnih azilnih sistemov. Osebe, za katere se med ustreznim postopkom ugotovi, da niso begunci in ne potrebujejo mednarodne zaščite, pristojni organi vrnejo nazaj v njihovo matično državo. "Vsak ki zaprosi za zaščito je azilant, begunec je pa samo tisti azilant kateremu se zaprosilo odobri.Vsak azilant je pa obenem tudi migrant ker migrira/se seli.Pribežnik je pa nekdo ki beži pred nečem. Bodisi pred nedostojnimi življenjskimi pogoji, vojno, ipd. Med njimi se najde tud kdo ki bi lahko živel v svoji državi pa poskusi srečo v tu

  • MihaMB 14:27 26.november 2015.

    Sprejme jih takoj. Dam jim dnevno sobo, kuhinjo, spalnico in dnevno sobo, žepnino pa jim bo tak dala država. Pa še jaz jim nekaj primaknem. Jaz pa grem v klet....pa dobro, kaj so toti nori?

  • korisnik_17422 00:09 27.november 2015.

    viole so naredile edino pravilno. naj držva ve, da folku enkrat to pride prek glave. in na to bi morali računati prej, sedaj je pa prepozno. zakaj ni vlada ravnala enako kot madžarska? hitro postavitev ograde in bi bili beguncev ...prikaži več rešeni. tak da res, kapo dol viole in vsaka vam čast za transparente! kaj se pa tiče kazni pa, na naslednji tekmi razprostite transparente spet z temi napisi, keltskim križem in dodajte še transparente " dol z čeferinom" ali kaj podobnega... v bistvu naj bodo namenjeni proti NZSM- ju ( nogometni zvezi slovenske mafije).žabarjem pa te stožice požgite in naj igrajo na starem plečnikovem bežigradu. saj glede na to, koliko imajo navijačev, bo bežigrajski stadion ravno pravšnji za njih. državne tekme pa se bodo dalje igrale v MB, kjer reprezentanca niza boljše uspehe :D vlada pa si sedaj te begunce naj pelje domov.... viole vam pa čestitam za to potezo in upam da vas tale kazen ni uničila. KAPO DOL!!!

  • svizec17 13:18 26.november 2015.

    Ni problema! 500€ po glavi je najemnina, stroške si bomo pa že razdelili.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:34 26.november 2015.

    v tujini. Podobno kot so mnoge evropske generacije pred nami poskusile srečo v Ameriki.Je pa tako da tud marsikateri pribežnik meni da se bo zaradi denarja ki ga nekatere države dajejo beguncem, lažje postavil na noge. Prav tako ...prikaži več je večja verjetnost da bo pribežnik prej biti delovno aktiven v državah z nižjo brezposelnostjo. Tako da jz do neke mere razumem. V prvi vrsti gre za reševanje življenja ampak če pa pomislš še en korak naprej od tega je pa prav da pribežnik ne živi samo na stroške države ampak poskuša biti za družbo koristen s tem da si dobi službo. Jz tud ne bi mogu kr leta in leta živet pa ne bit koristn. In na šibkem Kosovu verjetn ne bom tako hitro našel službe kot v gospodarsko močni Nemčiji.

  • leonardo 15:17 26.november 2015.

    Dokler slovenska država podira revežem skromna stanovanja, bogatašem pa legalizira črne gradnje / sušilnico in bazen/ se ve. kdo bi moral odstopiti stanovanje. Že iz hvaležnosti, ker jim gre država tako na roke in niti sram jih ni. ( draže ...prikaži več mislim , kdorkoli že to je)Sploh pa se mi zdi, da bi takšne dobrosrčneže lahko prešteli na prste ene roke, razen teh milijonarjev, seveda.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.