Slovenija
32856 ogledov

"Golob je izgubil fokus, energijo in pozitivo, ki jo je imel na začetku"

Komentarjev 73
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dr3k 08:33 10.marec 2024.

    Še ena "neodvisna" novinarka, ki je po letih "neodvisnega novinarstva" prestopila v politiko. Dokler je bila članica Svobode je bilo vse okej, zakonito in v najlepšem redu. Takoj ko so jo odslovili, pa popolnoma drugačna zgodba.

    • optimist11 12:15 10.marec 2024.

      Mislim, da je kar realno opisala zadeve. Da pa sta tako JJ kot RG nastrojena proti njej , pa tudi nekaj pove.

    • pepo73 17:19 11.marec 2024.

      to pove samo inteligentnim,kar dr3k zagotovo ni

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:37 10.marec 2024.

    1,5 metra prispevka, ki ga nisem prebral,ker je brez veze

    • Ender3 14:03 10.marec 2024.

      Dolg je, kot ona sama..

    • Avatar torolino
      torolino 16:24 10.marec 2024.

      Potem tudi brez veze, da komentiraš. Enako tovarišu enderju. Realno je opisala stanje politike, ki nam vlada.

    • Nevica 16:48 10.marec 2024.

      Čudno, da je levičarju levičarstvo brez veze???? Še več je v resnici tega, pravzaprav ČISTO VSE KAR JE Z LEVE!!!!!!! Razen kraj! To je pa hudo zares, železniške postaje pa to....

    • johan 22:34 10.marec 2024.

      1. V Gibanju Svoboda ksmo si nadzirali telefone....... 2.Izkazalo se je, da je šlo tudi v primeru Tatjane Bobnar za precejšnje spletke.....3. Po mojem mnenju partnerka Roberta Goloba preveč izkorišča položaj partnerke predsednika vlade in s tem zelo škodi partnerju, ...prikaži več predsedniku vlade.

    • pepo73 17:22 11.marec 2024.

      prezahtevno branje za tebe? ena ,ki je trn v peti Janši in Golobu,že zaradi tega jo je vredno prebrati.

  • onyxx 17:58 10.marec 2024.

    Vsekakor Golobu škodi, da vlači to sponzorušo za sabo...zelo škodi, saj ga kot njenega cucka nihče ne more jemati resno.

  • stilist 10:30 10.marec 2024.

    Pravijo, da ženska na ladji prinaša nesrečo. V naši vladi pa jih je ogromno na visokih položajih, ko se zravsajo, leti perje...

    • Ender3 14:10 10.marec 2024.

      Res je, od Janezovih kopriv tega ni pričakovati..So previdno izbrane in skrbno gojene. Niso pa sposobne za takšne intervjuje.

  • Avatar Minovak
    Minovak 10:38 10.marec 2024.

    Radio Erevan Vpr.: Kaj lahko ženska naredi iz nič? Odg.: Modno frizuro, solato in tragedijo.

  • alexander6 11:54 10.marec 2024.

    Ker gospe Šetinc Pašek še vedno ni jasno, kakšen avtogol je dala ji bom jaz povedal. Gospa Paškova, prestopili ste rubikon, ko ste zahtevali odstop obrambnega ministra Marjana Šarca. To je bila vaša usodna napaka. Skorajda bi rekli ''veleizdaja''. In ...prikaži več seveda dobili ste ''račun'' za vašo bedasto izjavo.

    • matermila 07:46 11.marec 2024.

      Če mene vprašaš, ta dva modela, Šarec in Bratušca, sploh nebi smela biti člana vlade, niti čistilke ne, saj so jih volivci odmaknili od korita. Je pa res, da pernati ni imel v svojem bazenu niti enega sposobneža, kar se ...prikaži več kaže tudi zdaj. Samo njegove menjave prvokategornih ministrov(to so njegove besede), z nedonošenimi tretjerazrednimi "politiki", pove vse. Skrajni čas je da se odmaknejo, preden bo Slovenija zgrmela v prepad brez možnosti vrnitve med uspešne, kot smo pred kratkim, že bili.

    • pepo73 17:23 11.marec 2024.

      Ženska je načelna ,to je potrebno cenit.

  • Soljatar 13:45 10.marec 2024.

    Golobar je en navaden pičkin dim...nesposoben amater pete vaške lige...

    • Grof 17:03 10.marec 2024.

      Jana Plastenjaka-Plastika za premiera, dva koncerta na leto, pa pokasira toliko kot Golob v letu dni vgen i, in babe ala Vukotić, pa Sukić, pa lepotica Tamara-trenirka, bodo prevzele parlament

  • atamama 08:15 10.marec 2024.

    ČE ne bi vedel katerega ''foha'' je ta gospa, potem bi vzel veliko stvari zdravo za gotovo. Pa se spomnim znanca, politika v 80, je razlagal kako je bilo, ko se je eden preselil iz Brežic v LJ. Takoj sta ...prikaži več dva mulca napredovala v mladinski organizaciji. Da je raje odšel vgospodarstvo je bil to eden glavnih razlogov. In še vedno mu je ta generacija največji problem, ko na vratih firme ''fehta d'nar'' pred, med in po volitvah. In cel intervju je nekaj podobnega. Za kolegico vse, morda bo prav prišlo

  • Friderik1950 07:31 10.marec 2024.

    Mojca je čisto dobra punca, pri poziranju v prispevku morda malo preveč oblečena, pa ne mislim, da glede na to, v katero kategorijojo jo je uvrstil Janša. Meni se pač dopade. Niso se mi pa dopadli njeni anti Janša nastopi, ...prikaži več, ki so bili v govorih prežeti z zastrašujočim fanatizmom politične nasprotnice. Njen pohod nad SDS se je tako po Simčičevi objavi, da vse stranke uporabljajo obvodno finansiranje končal klavrno, klavrno pa se z Vonto ( zaslišanja so burke vaškega gledališa ) tudi nadaljuje.

    • Grof 09:36 10.marec 2024.

      Zadnjič gledam ta štrukelj, misim zapacano Vonto na tv, v parlamentu v trenirki z ogromnim šalom pod bučo, sem že mislil, da je posnetek narejen pod vrhom Triglava, noro, gnoj si predstavlja, da je lepa, urejena kot naša Urška Klakočar, halo ….

    • Avatar Leon
      Leon 12:39 10.marec 2024.

      Gnoj - grof...si kupil rožico svoji mami ?

  • johan 22:36 10.marec 2024.

    1. V Gibanju Svoboda smo si nadzirali telefone. 2.Izkazalo se je, da je šlo tudi v primeru Tatjane Bobnar za precejšnje spletke..3. Po mojem mnenju partnerka Roberta Goloba preveč izkorišča položaj partnerke predsednika vlade in s tem zelo škodi partnerju, ...prikaži več predsedniku vlade.... Uf, ker je bila del tega, ve še več. Ne vsega, ve veliko. Že to, da Delo ni objavilo pove veliko

    • Grof 15:09 11.marec 2024.

      Kupleraj potiho zapuča Borut Sajovic, milijoni, avioni, kamioni, ne zasluži Rogovega poni bicikla, guncal bo za drobiž afne na domačem dvorišču

  • jan631 18:54 10.marec 2024.

    Pritlikavi Musolini ni sposoben niti svoje brezposelne sponzoruše vodit, kaj šele, da bi to počel z SLO. Prodajat elektriko katero vsi potrebujejo, ali pa vodit državo, je pritlikavec spoznal na krut način.

    • Grof 19:00 10.marec 2024.

      Musolini je imel vsaj stil, ne pa ta primorska pičkica

    • matermila 07:39 11.marec 2024.

      Pa je res pičkica, zadnjič so ga na ginekologiji fotkali.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 09:09 10.marec 2024.

    Predsednik vlade kateremu so nevladniki in inštituti kateri so ga na oblast ustoličili privriteta ni vreden tega naziva!! Prava sramota je kako dela proti poštenemu Slovenskemu narodu!! Seveda sem vedel kaj se bo dogajalo saj nobena leva vlada za državljane ...prikaži več ni naredila nič le davke in trošarine znajo nabijati!! Vlada kateri so tujci več vredni od domačega naroda je sramota demokracije!! Paškova ti pa bodi samo tiho nisi bila nič boljša od Goloba dokler te niso napodili!!

  • Avatar rajko55
    rajko55 07:36 11.marec 2024.

    Hja, draga Mojca..... malce pozno je prišla ta katarza. Ne verjamem, da je šele po letu dni ugotovila, da ima Golob, ki se obnaša kot spolno komaj dozorel najstnik, hude osebnostne težave .... Upam, da ima Mojca dovolj gradiva....da se ...prikaži več zaščiti pred revanšizmom tega narcisoidnega psihopata.

    • Grof 15:05 11.marec 2024.

      Tega norca išče cel svet, samo orodja nima za njegovo prijetje, sluz, od sluza

  • Avatar karjola
    karjola 08:37 10.marec 2024.

    In v čem je potem razlika med JJ jaškom im Golobnjakom če na koncu obvelja njihovo? Temu se reče diktatura.

    • Ender3 14:07 10.marec 2024.

      Golobnjak je v politični diktaturi čisti amater. Slon v trgovini s porcelanom..Jajo pa za razliko čisti avtokrat na +30 let podlage..

    • Nevica 16:45 10.marec 2024.

      Razlika je v uspešnosti države. Pod Janšo napredek, pod golobom katastrofa za katastrofo.... ZAME JE TO KOT NOČ IN DAN.

    • FejstDogaja 17:03 10.marec 2024.

      Pod Janšo napredek? Z BDP pod evropskim povprečjem? Ta vlada se je vsaj malo odlepila nad njim. Vsaj za začetek. Janša je bil gospodarsko čisti pogreb, ko je statistično urad dejansko izračunal pravo rast BDP.

    • Avatar karjola
      karjola 21:05 10.marec 2024.

      oprosti nevica, ma jašek se danes ni najdu tistega kamjona z maskami

    • linlina 20:32 11.marec 2024.

      karjola, prej se bo našel tisti "kamjon", kot bo golob uspel izvesti vsaj eno reformo.

    • FejstDogaja 09:18 12.marec 2024.

      Tudi če reform ne bo, na koncu šteje BDP. Kako bi Janša prestrukturiral gospodarstvo, če vse upe polaga v NEK2, ki ga še vsaj 10 let ne bo, podnebne spremembe pa zanika? Če bi imeli zdaj Janšo, bi počasi pristali ...prikaži več čisto na repu Evrope. Ker enostavno ni sposoben miselnih premikov, potrebnih za to stoletje. V dveh letih vladanja mu ni uspelo drugega kot skozi okno zmetati pet milijard. Malo so se prelile v potrošnjo, večina pa je pristala v davčnih oazah. Ali v stanovanjih. Pogreb.

  • Vrtnica 10:30 10.marec 2024.

    Nič novega za nedemokratično vlado in LEVICO IN SD.

  • borut08 12:30 10.marec 2024.

    Saj počno vsi isto.Dokler bodo politike/oblast in država zlorablkale institucije za izsiljevanje ustrahovanje unicebanje itd..ker me ne morejo imeti v oblasti in družba to tolerira so zame vsi enaki.Med drug.so mi v UKCL tako z namernim prelaganje zdravljenja in neustrezno ...prikaži več terapijo( )iminnodupresivi)oz.odmerkov teh uničili transplantirano ledvico.Prav tako je politika/oblast in država istočasno zlorabila psihiatrijo.Glej moj FB.Instagram Borut Zabret.

  • matermila 07:57 11.marec 2024.

    Če vprašamo drugače: kdo je torej boljši politik? Se ve. Glede na izkušnje, glede na rutino, glede na to, da si je politiko izbral kot svoj poklic, je to Janša. Vsaj ena resnica iz njenih ust.

  • Ogledalce 17:10 11.marec 2024.

    Golob ni ničesar izgubil. Bedak je že od začetka. Že na soočenjih je take kvasal kot da se je iz vesolja videlo da je kreten.

  • matermila 07:50 11.marec 2024.

    Čudi me, da ni izjavila, da pa oni lahko vladajo z odloki, saj so lastniki države. Babnici ni jasno, da če je nekaj protiustavno to velja za vse, ne samo za tiste, ki jih ne maraš.

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 06:36 11.marec 2024.

    Zanimiivo,ko so pri koritu,so vsi lepo tiho,ko jih odstranijo,pa v jok in na drevo!!!

    • Grof 15:02 11.marec 2024.

      Ta je že preplezala kar nekaj kokosovih dreves, pa bi še kar plezala, ima gene po fotru

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.