Slovenija
306 ogledov

Izgorelost zaposlenih v CSD

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • majdas 14:30 22.avgust 2012.

    Tudi moja ... :( ...

  • joži2 14:28 22.avgust 2012.

    Ja, res so ubogi. Moja hči je lani septembra oddala vlogo za državno štipendijo, pa še do danes ni dobila odgovora...

  • janezu1976 12:44 22.avgust 2012.

    bando za jajca obesit, vam bom jest dal izgorevenje po nagi ritki

  • povejmi 17:36 22.avgust 2012.

    Joj, ubogi ljudje, ki imate opravka s temi uradi. Če so prenesli prostijnosti (obseg dela) iz občin na CSD, potem bi hkrati morali prenesti tudi človeške resurse, tako se DOBRO organizira delo!

  • povejmi 17:38 22.avgust 2012.

    Se opravičujem, sem se zatipkal.Joj, ubogi ljudje, ki imate opravka s temi uradi. Če so prenesli pristojnosti (obseg dela) iz občin na CSD, potem bi hkrati morali prenesti tudi človeške resurse, tako se DOBRO organizira delo!

  • zdrej 12:04 22.avgust 2012.

    Pa še brezposelnost bi zmanjšali za kakšno kapljico.

  • krtina 12:22 22.avgust 2012.

    A da na CSD izgorevajo? Če kje, bi morali zreducirati število zaposlenih na CSD. Najprej pa vpeljati kategorijo osebne odgovornosti. Ti kljukci po telefonu (in v živo) lažejo ko srake, pa za to nihče ne odgovarja. Moja mama dobiva varstveni ...prikaži več dodatek. Bolje rečeno, ga je dobivala. Do letošnjega leta. Pogoje izpolnjuje tudi sedaj, vendar so lažnivci na CSD od novo sprejetih odločb izplačali samo en obrok. Dolžni so za nazaj več mesecev. Vsakič ko pokličem se oglasi drugi lažnivec ali lažnivka. Tako jih lahko imenujem, ker lažejo, da bo izplačilo ta teden (ali v nekaj dneh, ali do konca meseca). Vmes se bo pa zgodilo to, da bo izplačilo zamaknjeno za nazaj, če bo in kadar bo. Ti resnični birokrati bi morali čakati na plačo dokler ne bi dobili navadni smrtniki svojega denarja. Ali pa živeti od lastne miloščine. So skupeh lenuhov z izobrazbo. In nič več.

  • punca05 13:35 22.avgust 2012.

    problem je, da so iz občin delo prerazporedili na CSD. Na občini še vedno gnezdijo osebe,ki so jim delo odvzeli, na CSD pa ne vem, če so zaposlili nove. Res pa je, da na CSD babe, ki urejajo zakonske težave ...prikaži več in težave trpinčenih ne delajo. Te pa res sedijo na svojih ritih in ne gredo na oglede na teren. Da bi se na lastne oči prepričale, kakšne so razmere ponekod v družinah.

  • zdrej 12:03 22.avgust 2012.

    A niso oni CSD, kraj kjer se končajo sanje ... . Pa ne morejo iz te množice brezposelnih kakšnih par uvesti?Vem da ni tako preprosto in lahko. Vendar mesec dni uvajanja, dejansko zavrto delovanje CSD-ja, potem pa hitrost ...prikaži več kot avion, ko bi imeli nekaj parov rok več. Pa bi mogoče kdo dobil namesto decembra odgovor že oktobra ali pa vsaj novembra.

  • recesija 14:04 22.avgust 2012.

    Ja, izgorelost .... A po novem se nedelu reče izgorelost? Kofetajo po pisarnah in med delovnim časom hodijo k frizerju ali po nakupih.

  • dragec 14:25 22.avgust 2012.

    CSD - IZGOREVA, UBOGI BIROKRATI. GLAVNO DA JIM DELAJO KLIMA IN RAČUNALNIKI.!

  • majdas 14:36 22.avgust 2012.

    Na kratko: Zakon o uveljavljanju pravic iz javnih sredstev je vse postavil na glavo ! Mi smo prvo odločbo čakali od decembra lani do začetka junija, nato smo morali vložiti novo vlogo, ker je med tem postala ena ...prikaži več hči polnoletna in sedaj spet čakamo ... Seveda vmes denarja ni ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.