Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
307987 ogledov

Janez Janša, sram vas je lahko!

Komentarjev 194
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • karmelita 08:56 05.april 2020.

    Išče dlake v jajcu! Absolutno se je vlada dobro zoperstavila vsem izzivom, še posebno temu smrtonosnemu virusu!

  • silvo82 18:27 16.april 2020.

    janša.jaz se ne bi zanašal na tistga cigana iz madžarske.najpej slovenija janša.orban naj se pa briga zase.treba se bo izkopat iz te bolezni potem pa še iz gospodarske krize.zato ne rabimo orbana.saj imamo dost podjetnikov ki lahko pomagajo

  • semso 18:57 18.april 2020.

    G. David Jug, sram vas je lahko,da se zbujate v državi,ki jo mrzite.

  • coach66 16:06 20.marec 2020.

    David Jug, vas je lahko sram. Pisun enega najbolj bebavih portalov v Slo, hrček, ki zajoka že če se mora priklonit da kaj pobere s tal, vas je lahko sram. Ste pisuni najbolj praznih, bolnih sprenevedavih in plehkih člankov z ...prikaži več najbolj zavajajočimi naslovi. Ob vas sta bila tudi Butec in Butec genialca. Imate pa pomembno prednost, vedno ste na strani režima, ko je to potrebno. VAS NAJ BO SRAM!!!

  • jzalozni 09:51 20.marec 2020.

    Je razlika med konstruktivno kritiko in kritiko ki ti jo doma namenja tvoja baba takrat, ko ima hormonsko depresijo. Tale članek me bolj spominja na drugorazredno kritiko. Če bojo za delo dobili boljše plačilo je še vseeno dosti boljše kot ...prikaži več Jankovič ko dobi za krajo - veliko večji - 30 miljonski dodatek.

    • žurnalWTF 10:12 20.marec 2020.

      jzalozni, čakaj, a ti hočeš povedat da se dejansko strinjaš s tem da si dvigujejo plače medtem ko vse crkuje?

    • contra 10:30 20.marec 2020.

      Daj žurnalWTF, spametuj se, če delajo fantje od jutra do večera, si pač zaslužijo boljše plačilo!

    • žurnalWTF 17:51 20.marec 2020.

      contra, s tem se verjetno vsi strinjamo, samo kaj pa ostali, ki delajo od jutra do večera pa se jim nikjer ne pozna? Tisti se tudi naj spametujejo? Če ni sredstev predvidevam da jih jih ni za nobenega?

  • dd 08:03 20.marec 2020.

    Sreča, da je prišel Janša, da smo v Slovenijo dobili vsaj nekaj zaščitnih mask in prepotrebnih ukrepov za ustavitev virusa. Ampak, to, da so si vodilni povečali plače, v tem trenutku, ko ljudje zbolevajo in tudi umirajo, in je ves ...prikaži večs svet v krizi, pa se mi zdi zelo nehumano.

    • Papaja Popi 08:23 20.marec 2020.

      Zaščitnih mask je bilo prej več pa so jih porabili. To kar jih je sedaj prišlo je samo za en teden, če sploh. Prasice so si pa res dvignile plačo in upam da crknejo pri koritu.

    • YACKO 09:40 20.marec 2020.

      se strinjam

    • leonardo 13:40 20.marec 2020.

      Popi, nobena svinja še ni crknila pri polnem koritu!

    • Papaja Popi 14:31 20.marec 2020.

      Prasice lahko crknejo pri polnem koritu, ker se prenažrejo ali pa se jim zatakne.

  • mirror 11:22 20.marec 2020.

    Klub 571 dela s polno paro. Novinarji Dela in Večera so v nevarnosti, da izgubijo službe, zato se poslužujejo starih receptov pisanja udarnih člankov o JJ. Imeli ste svojo vlado, pa ste jo sami zrušili. Sedaj je druga, sprejmite jo ...prikaži več in bodite lepo tiho. Lahko pa po mili volji komentirate, saj smo v demokratični državi, vendar se ne bo nič spremenilo.

  • tomazz 10:42 20.marec 2020.

    Vesel sem, da je JJ z ekipo prevzel vlado v teh kriznih časih prevzel vlado, čeprav ni na mojem volilnem seznamu. Kot je napisano, slabše ni moglo biti, že brez korone, kaj šele tako. Če prejšnja vlada ne bi tako ...prikaži več slabo "delala", gotovo nebi JJ prišel na oblast torej je "jamranje" nelogično in neumno.

    • Ivo 11:45 20.marec 2020.

      Brihta! Če te ne ubije virus, te bo pa starost zagotovo! To je razmišljanje volilcev, zato pa imamo tako kot imamo!

    • YACKO 12:53 20.marec 2020.

      Ne boš dolg vesel....2 leti, nč več....

    • coach66 16:16 20.marec 2020.

      Ivo, pojdi po zdravila, nujno...

    • Ivo 21:28 20.marec 2020.

      Yacko, bože ne daj dve leti, kaj pa govoriš?? V jezik se vgrizni! Nikar toliko časa, nikar!

    • Ivo 21:29 20.marec 2020.

      coach66 veš kaj mi lahko? Ma lahko mi ga... eh, škoda časa zate... pošiljam ti poljupčka, da se potolažiš :-*

  • oneh 10:42 20.marec 2020.

    Janšev Twit: ima povsem enako plačo kot jo je imel Šarec. Lahko pa dobimo Šarca nazaj. Očitno se gredo levi provokatorji kolaboracijo proti lastnemu narodu.

    • YACKO 12:42 20.marec 2020.

      ONEh,ONEh......

    • coach66 16:14 20.marec 2020.

      Točno to. Levičarji so vedno največji škodljivci, paraziti in sovražniki lastnega naroda.

  • jzalozni 12:15 20.marec 2020.

    Tak članek v takem trenutku lahko napiše samo kakšna cmera.

    • coach66 16:15 20.marec 2020.

      Če pogledaš tega hrčka se itak vidi, da je toplovodarski levičar.

  • miki14 10:36 20.marec 2020.

    Tako se piše tov. Jug.....takoj ga zamenjat in postaviti našega človeka s pedigrejem partije ali UDBE..... za nas potomce revolucionarjev (banditov) volilni rezultat ne šteje nič ... edino mi smo izbrani za vladanje... vsi komentarji so na visokem nivoju !

  • oneh 09:13 20.marec 2020.

    Vlada je lepo povedala- kdor je dvojno obremenjen bo tudi dvojno plačan. Kdor je doma pa bo plačan polovično. Tu po forumih pa nabijajo horde levih provokatorjev, kateri še vedno dobivajo polno plačo, čeprav jih verjetno večina dela od doma ...prikaži več (dela? No ja...) in bi morali dobiti zgolj polovično plačo. Lahko pa se seveda prijavijo v policijo (kjer ravno iščejo dodatne kadre), pomožno zdravstveno osebje, za delo v domovih starostnikov... pa bodo tudi provokatorji dobili dvojno plačo.

    • YACKO 09:45 20.marec 2020.

      se pravi ti spadaš v hordo desnih ali kako? Ja vlada je LEPO povedala...A to da so si v teh kriznih časih plačo dvignili? Ma ONEh ne se zajebavat....

    • mib 09:47 20.marec 2020.

      Kot prvo, nisem levi, pa verjetno tudi provokator ne... Moja politična opcija je desna a Janša nikoli ni bil moja opcija. Je pa res v teh časih verjetno resnično najboljša opcija od vseh slabih, ki so na voljo. No pa ...prikaži več kar se ukrepov tiče, z vsem, kar je dosedaj naredil se strinjam, kadrovske menjave...ok, sprejemam, na koncu bo nosil odgovornost in naj se obda z ljudmi,ki jim zaupa. A povečat si plačo, se opravičujem, spremeniti plačilni razred, navzgor seveda, je milo rečeno nehigiensko!

    • oneh 10:22 20.marec 2020.

      Za delo, katero opravlja ta vlada v tem trenutku bi si zaslužili največjo plačo med plačami v celotnem javnem sektorju. Tako pa imajo že poslanci višjo plačo od ministrov. Kje pa so potem še razni direktorji in člani uprav javnih ...prikaži več podjetij in ustanov? Dejansko se je tistim članom vlade, kateri so bili poslanci plača zmanjšala. Kakšna pa je razlika v obremenitvi nekega ministra ali poslanca pa je najbrž jasno tudi najbolj levemu provokatorju.

    • mib 11:56 20.marec 2020.

      Ok, vse to razumem in imaš prav. Toda ali je res sedaj pravi čas za urejanje plačnih zadev? In še to, moja žena je v štabu civilne zaščite, od sobote naprej jo vidim samo še zvečer, pa ji nihče ne ...prikaži več govori o kakšni višji plači. Pravzaprav pa niti njej /meni to v tem trenutku ni pomembno. No bo pa verjetno na naslednjih dnevih CZ dobila plaketo in srebrno priznanje za požrtvovalno delo.

    • oneh 12:36 20.marec 2020.

      Ko začneš z delom te v javni upravi razporedijo v plačni razred. Za ministra piše 62..64 razred. Zaradi kriznih razmer in povečan obseg dela so jih dali v 64 razred. Torej, niso bili v 62 razredi in si v tem ...prikaži več času dvignili plačo. Tudi v prejšnji vladi so bili nekateri ministri v 64 razredu, pa se noben levi provokator ni oglašal. Janša pa ima celo enako plačo kot Šarec. Vzamemo raje Šarca za isti denar?

  • Alfabeta 07:50 20.marec 2020.

    Novinarji ne morete iz svoje kože. Napadate vlado li je komaj začela z delom. Počakajmo vsaj nekaj meeecev, Janša za razliko od ostalih analfabetov je profesionalni politik in vojaška osebnost, za te razmere idealno. Boljšega ni!

    • Papaja Popi 08:25 20.marec 2020.

      Kalimero je že pre dostikrat pokazal kaj zna in to je da ne zna popolnoma nič. Pokradli bodo še to kar prejšnikrat še niso. ŽAL

    • optimist11 08:35 20.marec 2020.

      Alfabeta- če sem te prav razumel ga lahko po odpravi korona virusa "odstopimo".

    • milan58 09:04 20.marec 2020.

      Ablast je potrebno vedno kritizirati, to je prvo pravilo demokracije. V nasprotnem je to diktatura, ki pa ne verjamem da si jo kdo ravno želi. No, dopuščam tudi to sadomazohistično možnost, ni pa večinska, kajne?

    • milan58 09:06 20.marec 2020.

      Diplomant FDV-abrambaslavja ni nobena vojaška aseba, saj še vajske ni služil! Ja, je pa hud samavšečnež, ki ne prenaša kankurenca!

    • munja 09:20 20.marec 2020.

      Ne bo treba čakat nekaj mesecev, že sedaj se vidi kaj delajo. Zahtevat, da si plače znižajo nazaj.

    • YACKO 09:47 20.marec 2020.

      po plusih in minusih vidiš kaj si ljudje mislijo o tebi in tvojem liderju...

    • Žurnalček 10:20 20.marec 2020.

      Takole ti bom povedal ! Če bi bil jaz komandant , bi prepoved sprehajanja bila sprejeta že takoj , ko so se zaćele restrikcije , se pravi pred 10 dnevi in ne danes ! Se pravi, da so boljši od ...prikaži več njega , tud plačo si znam povišati , sam ne vem od kje in zakaj , pa pizdet na prejšnjo ablast tudi znam , sam nisem tolk pokvarjen ampak pošTen !

    • Ivo 11:49 20.marec 2020.

      In takšni kot je Alfabeta imajo normalno opravilno sposobnost in volilno pravico! A ne bi kakšen znanstvenik izračunal procent tekšnih, ker če je več kot polovica, da se hitro izselim iz te Slo-al-banije!

    • Avatar ecipeci
      ecipeci 16:08 20.marec 2020.

      @Alfabeta pa bivsi restant si pozabil dodat, tako kot nekaj njegovih najzvestejsih podrepnikov.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.