Slovenija
99 ogledov

Jankovićev ded ob rubežu iskal pištolo

Komentarjev 44
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Borut Pintar 19:01 07.november 2012.

    Če bi na moje zemljišče prišel težit novinar, pa da je še bosancu podoben- oziroma to tud je, kot je bil ta novinar Financ, bi na njega psa spustil.V pravni državi, bi ga prišla policija iskat in zaprla, probite ...prikaži več to v Italiji narest, se sprehodit tam kjer je tabla PROPRIETA PRIVATA, pa boste hitro v čuzi.Sploh pa da nadleguje starejše ljudi, in tej novinarji Financ, Kanala A in Pop tv, so itak vsi janševci, nhujskani z njegove strani, zato serjejo nonstop po Jankoviću, čeprav nima pri temu nič.

  • Scott 01:11 07.november 2012.

    xy;res si en xy,saj nimaš pojma o pojmu!Rubijo tudi tujcu,ki je prijavljen pri tebi oz.komurkoli,ki z dolžnikom živi v istem gospodinjstvu!Ja,tako je v Sloveniji že več let.

  • xy 07:59 07.november 2012.

    sicer hvala za odgovor, ampak brez odredbe sodišča nimajo kaj iskati v moji hiši, res pa moram v naši banani republiki jaz rubežniku dokazovat kaj je mojega, tako da tudi ti nimaš kaj več pojma o pojmu. Jaz sem vsaj ...prikaži večj vprašal in se nisem delal pametnega

  • Lionel 19:47 06.november 2012.

    Pa ne vem zakaj vsi po Zokiju pluvate, če se pa človek piše Virant?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.