Slovenija
37 ogledov

Janša ne bo poslanec

Komentarjev 100
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Fertel 11:26 20.marec 2013.

    Mislim, če je pameten, no pregnan je, bo toliko počakal, da dobi še pričakovanega otročka, za kar želim srečo (samo glede otroka mislim), potem jo bo pa popihal v Avstralijo. Rad bi, da se v mojih mislih motim.

  • Rav Rudolf 11:29 20.marec 2013.

    točno tako, od sedaj naprej bo pa nagajal na vsakem koraku in rušil Bratuškovo, z namenom, da se vrne na oblast !a bog naj pomaga Slovencem in naj tega zločinca spravi na pravo mesto, na ......, ker drugače ne ...prikaži več bo v Sloveniji možno normalno živet !

  • Kranjica 11:43 20.marec 2013.

    MPH - Da, župan je načeloma lokalna funkcija, razen župana glavnega mesta države. Pozabljaš, da je to glavno mesto vseh slovenskih državljanov, ne samo Ljubljančanov!

  • janesjanza 16:04 20.marec 2013.

    Jaz se na tem mestu strinjam z gospodom po imenu KLOBO. Janez naš predragi, vedi, da te nismo vredni, ti naš cenjeni in edini pravi vodja, ti si tisti, ki je mogočnejši od boga! Edini, na tem svetu, ki ...prikaži več je nad tabo, je najvišji vodja, tvoj pravi zgled, en in edini - Kim Jong-un. Žal mi je, da ti ga v tem mandatu ni uspelo preseči, še vedno pa MI VSI UPAMO ZATE, da boš nekega dne tudi ti tako zelo cenjen, kot Kim Jong-un in njegov veliki predhodnik, Kim Jong-il. TO BI BILA EDINA PRAVA POT ZA SLOVENIJO, DA SE SPREHODI PO POTEH ŠVICE!

  • Kika 16:22 20.marec 2013.

    Ahahahahahahahhaahaa... Predober? Ahahahhahahaaa... Med vsemi vici, ki so mi jih danes računalniško pismeni upokojenci poslali po mailu, je tale daaaaleč najboljši! Ma zvestoba do groba, pa če te stane glave, a ne, Zver?

  • Scott 17:25 20.marec 2013.

    Ko je predsedoval celi Evropi, so ga širom po Evropi nadvse hvalili tako, da so te vaše ugotovitve popolnoma zgrešene!

  • mrki 09:35 20.marec 2013.

    ti nisi za Slovenijo , ampak za v hlev.

  • Oseba_ 10:34 20.marec 2013.

    mojega glasu sds ne more dobit

  • tralala 10:42 20.marec 2013.

    Mrkni, mrki. Odpelji si ga domov in se v vlakcu porivejta. Izmenično.

  • dragec 10:44 20.marec 2013.

    saj, to je njegova odločitev. Mrki, ti se ne razburjaj, vem, da ti je hudo, ali tvoj vodja bo še naprej imel delo (sigurno ne bo doživel usodo 126000 brezposlenih). Ima tudi prihranke, pa še članarina ni majhna. lepo in ...prikaži več na miru se bo pripravljal na volitve - a ne mrki. Ja pa še to, Urška bo vesela, da se bo več posvečal družini.

  • Pepe1 11:33 20.marec 2013.

    Zdaj ko othaja ta plešasta glava bom lahko spet gledal televizijo,ker grdobe ne bodo več kazali

  • punca05 11:39 20.marec 2013.

    pokojnine sploh ne boš več imel in jo ne bo možno talat. Se vidi da si en zablojen partizan

  • depresija 11:57 20.marec 2013.

    postal bo stric iz ozadja!

  • depresija 11:59 20.marec 2013.

    dej, Urška, umiri se.. pomisli na otroka, ki ga nosiš. stres ne bo pripomogel k njegovemu razvoju.. in? kako mu bo ime? Tomaž? hehe

  • tralala 12:07 20.marec 2013.

    Ma dej, punčara, mama ti je tupa.

  • punca05 12:40 20.marec 2013.

    tipično levičarska morala

  • tralala 12:44 20.marec 2013.

    Tipična desničarska zabitost in omejenost. Evo, pa sem se spustil na tvoj nivo.

  • kapuhs 13:05 20.marec 2013.

    Pepček, ne boj se, ti jo bodo drugi vzeli - beri EU. Pa boš spet šlank... und ledig.

  • tralala 13:10 20.marec 2013.

    šporhet...

  • tralala 09:34 20.marec 2013.

    Toliko škode Sloveniji, kot je naredil ta osebek (s svojo kasto fanatičnih vernikov) s svojimi lažmi, ponarejanji, prekupčevanjem, hujskanjem, demagogijo, z delitvami na prave/neprave/leve/desne/fašiste/komuniste, je ni naredil NIHČE. Da o plenjenju premoženja, obubožanju državljanov, norčevanju iz pravne države sploh ne ...prikaži več govorim.Ko bo enkrat na Dobu ali v Haagu, izobesim slovensko zastavo - in visela bo ZEELOOO dolgo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.