Slovenija
43 ogledov

Janša predlaga prepoved nošenja burk

Komentarjev 105
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 108 17:22 23.november 2015.

    Mislim, da je prepozno. Zdaj morate pripraviti na najhujše, to pomeni vojna iz silamistami v Evropa. Potem spet so bo prepozno. Anti-islamskem pravu je mogoče in je treba izvesti. Toda obstaja že preveč. Tudi če bo samo 10% muslimanov boj ...prikaži več v Evropi, potem imamo resen problem. Torej, bolje pripraviti na najhujše. Kupite orožje in narediti zaloge hrane in čiste vode. Poljaki in Rusi bodo nekaj tednov, da pridejo na pomoč. To so dejstva.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 17:27 23.november 2015.

    Ne kar zadeva jezika sem čist za da se morajo naučit v najkrajšem možnem času, pa da sprejmejo naše kulture pa navade če želijo ostat. Torej tud to da se rokujemo tako z moškim kot z žensko in podobne kulturne ...prikaži več navade. Ampak to kaj si pa ženska obleče, pa v kaj varuje sta pa njeni stvari.

  • Žurnalček 17:35 23.november 2015.

    Sem absolutno proti Pleškotu , vendar tudi absolutno podpiram ta predlog . Na novo sprejete ženske in moški , bi se morali že v prošnji za državljanstvo ODPOVEDATI vsem muslimanskim verskim oblačilom in to z obvezo , da ne bodo ...prikaži več šemili tudi svojih sedanjih in bodočih otrok. Vse muftije in hođe , ki pa samo z eno besedo spregovorijo proti temu , pa takojšnji izgon iz Države !

  • malonaokoli 09:38 24.november 2015.

    Slovenija mora zaščititi ženske pravice na Slovenskem, ne glede na veroizpoved.Vera nima pravice žensko spreminjat v ponižno sužnjo možu.

  • zillowfirm 00:56 22.januar 2016.

    Sem zasebni posojilodajalec in sem ponujajo vse vrste storitev posojila. zavarovane in nezavarovane kredite za posameznike in podjetja, na zelo nizki obrestni meri manj kot 3%. Mi sprejemamo nobene trajanje in lahko upravičeni glede na vaš status. Pišite nam danes ...prikaži več za pravo rešitev za vaše finančne potrebe. Pišite nam na zillowfirm@gmail.com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.