Slovenija
142 ogledov

Janšev tvit je nadlegovanje in ustrahovanje novinarjev

Komentarjev 76
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Zmago 13:38 24.marec 2016.

    Jaz pa Zmago. Lepo da sva se spoznala. ;-)

  • hubertfast 13:45 24.marec 2016.

    Bravo Janša, ti si pravi ded.

  • Tupamaros 13:46 24.marec 2016.

    Lajanje v polno luno. Prvi april je šele čez en teden. Ultra levičarji spet uporabljajo znani paravan. Nekaj pripravljajo dokler se raja ukvarja z JJ .

  • Tupamaros 13:49 24.marec 2016.

    Levičarska hinavščina. Pa to

  • Tupamaros 13:52 24.marec 2016.

    Tisti mandeljci v Svetu Evrope dobro obvladajo prostitucijo. Te Slovenske prostitucije še povohali ne bodo.

  • tomaz 13:53 24.marec 2016.

    Glede na to, da je obljubljena tožba, lahko kmalu spet pričakujemo "zborovanja" pred sodiščem...

  • Janez_53 14:46 24.marec 2016.

    Mislim, da "verniki" že nabavljajo sveče, da jih ne bi slučajno zmanjkalo.

  • zdrej 16:17 24.marec 2016.

    Čaki čaki, zdaj pa ne razumem. So bili člani ZKS. Kaj ostali mediji aka DELO, RTV slo itd. Mediji, ki imajo v slo tradicijo izpred osamosvojitve. Saj to je kader postavljen od levih, ki so direktna izpeljava ZKS! A lahko razložiš?

  • Zmago 17:44 24.marec 2016.

    Mam eno fajn dolgo,...... krstno. Pa fajn mastna je,......s ta pravega voska,................da te ne bo žulila. Za 10€ sonderangebot ............ samo za tebe ;-))

  • Kranjica 18:02 24.marec 2016.

    Presenetljivo? Ne! Ne odobravam žaljivk,a vendar je bilo na spletu in v medijih objavljeno že cel kup žaljivk politikov raznih strank in znanih osebnosti, tudi na račun JJ, odzivi nanje pa neopazni. Čim pa nekaj zine JJ, nastane orkan. Kaj ...prikaži več res ni nobenih drugih problemov pri nas?

  • Frank Cosmos 22:49 24.marec 2016.

    Ne vem zakaj tako razburjanje saj je pa povedal po resnici kaj ti dve sta.Novinarka ga je meni fafala kar pred vsemi kateri so bili v avtu tako,da je meni že bilo nerodno njej pa nič,ker je bila malo nasekana.

  • colio 17:47 24.marec 2016.

    DRAGEC ..ti si motena oseba.V Mariboru imamo ustanove,kjer ti lahko pomagamo . ;)

  • Tupamaros 15:01 24.marec 2016.

    Kako bombastičen naslov. Najvišji alarm zaradi Janševega tvita! Zanimivo kako neki povsem simbolični tvit povzroči alarm najvišje stopnje če ga tvita JJ. Mu delate reklamo pomembnosti?

  • dragec 17:29 24.marec 2016.

    Zamislite, da SSDSS ovcii in celo NSi, v papežu vidijo nevarnost za krščanstvo, samo zaradi tega, da bo opral noge 12 izbranim azilantom-neumno. Niso oni krivi, zavedeni so od umazanega politika albanskega rodu JJ in njegove fuj NOVE24TVXXX

  • Plavi-mil 13:12 24.marec 2016.

    Še premilo je napisal ,če bi ti dve presstitutki pisali resnico, se nobeden ne bi oglasil, isto je bilo z Jeleno Aščič, katera je govorila neresnico, zdaj je pa lahko tiho, novinarjji so ravno tako zavezani resnici, kot zdravniki Hipokratovi ...prikaži več prisegi, sicer je pa znano, da so novinarji na Hanzi TV podaljšek levega ekstremizma.

  • Zmago 14:27 24.marec 2016.

    In spet ena pametna tožba z 26 000 stranmi materiala ;-)Me spominja na oni vic.Sodnica: "Obtoženi a ste res tožnico žalili in ji rekli krava !"Obtoženi: "Sem. "Sodnica: "Prosim, da se ji takoj opravičite !"Obtoženi: ...prikaži več "Spoštovana gospa, prosim če sprejmete moje najgloblje opravičilo. "Sodnica: "A bi še radi kaj povedali sodišču ?"Obtoženi: "Bi, vaša milost. "Sodnica: "Izvolte. "Obtoženi: "Gospa sodnica ampak ta ženska me je toliko let provocirala, lagala in mi žrla živce, da sem se le s težavo zadrževal, da je nisem enkrat med roge. "

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.