Slovenija
2182 ogledov

Kadilci, od danes dalje za vas veljajo nova pravila

Komentarjev 49
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • iravadi 08:30 11.marec 2017.

    In kaj velja od danes naprej ???

  • Avatar care
    care 08:32 11.marec 2017.

    Tvoja razmišljanja so na stopnji sedemletnika.Zakaj bi nekdo bil tarča posmeha s ogabno škatlo čikov? Kadilo se je in kadilo se bo.

  • Rado Stajnko 13:51 11.marec 2017.

    Jožica veliki plus imaš. Vse kar si napisala je pravilno. Jaz bom dodal še samo to, da zaradi "cigaretnih smrduhov", ki potem zaradi kajenja zbolijo zaradi kajenja in jih je potem potrebno dogotrajno zdravit z dragimi zdravili in operacijami in ...prikaži večn aparaturami in zaradi njih, ki so sami krivi za svoje zdravstveno stanje, zmanjkuje denarja za tiste, ki niso krivi za svoje raznorazne bolezni, saj je bil denar porabljen za vaše zdravljenje. Vsi tisti ,ki zagovarjate vaš način življenja, ste slabiči, neodgovorni in premalo dovzetni za okolico, kar pomeni, da ste samopašni in avtokratski in narcisoidni. DA NE BO NEJASNOSTI, sem sam kadil od 71 do 86 in sem prenehal takoj brez "samo še eno". Torej bodite samokritični in odgovorni, predvsem pa zreli in se zavedajte, da imate samo ENO ŽIVLJENJE. (seveda sedaj pričakujem plaz žaljivk in podukov, kar je znak predvsem nezrelosti in pomanjkanja kulture, čeprav je vse navedeno čista resnica, kateri se ne da odgovorno oporekati)

  • LukaMB 14:05 11.marec 2017.

    Bravo Rado, tudi tebi je uspelo prenehati vidim. Za vse ostale: rabite samo močno voljo in da rečeš bobu bob konec in pika in da ne nasedate na provokacije tako kot je rekel Rado. To naj vam bo izziv. Vse ...prikaži več se da, če hočete in to je resnica. Poz!

  • patron 17:18 11.marec 2017.

    ČAKAM SAMO ŠE PREPOVED KAJENJA NA BALKONU V VEČSTANOVANJSKI HIŠI, KER OD SPODNJEGA DOBIŠ VES DIM V SVOJ PROSTOR......!!!!!!......ZDEJ PA PLJUVAJTE.....!!!!

  • jozicamurn 21:09 11.marec 2017.

    Jaz se ne sekiram, ker vem da boš umrl pred mano zaradi tvoje grozne navade. Višek vseh idiotov pa je primerjanje nujnega sredstva za prevoz na delovno mesto s cigareti, ki sploh niso nujne. Pa falili ste bistvo, jaz nisem ...prikaži več proti vam cigaretnežem zafrustriranim, ampak sem za to da se najde nek kompromis in dober zakon, ki bi uredil to zadevo. Pač tukaj se vidi koliko ste cigaretneži polni kompleksov in takoj obtožujete druge. Zgoraj si preberi kaj me moti in kaj boš naredil za to lgbt en leonski v rit si ga vtakn.

  • MihaPu 22:30 11.marec 2017.

    Je spodaj @Vesna Dolšek lepo napisala o alkoholu:To je res, da tudi alkohol ubija, ampak če nekdo pije vpričo mene, s tem škodi le sebi, če pa nekdo kadi vpričo mene, pa škodi tudi meni.

  • primoz.g 23:56 11.marec 2017.

    sem kadilec, kadim od poldneva dalje ali še raje od 14 ure dalje, pokadim včasih NIČ včasih ŠKATLO, vmes par dni mogoče nič, nehal sem kadit dejansko za 3 tedne, okoli mene je vse smrdelo za popizdit, ker se ti ...prikaži več čutila poboljšajo, naksr sem spet začel puhat, ni blo jebeno za zdržat, sploh na troli, smrklje se špricajo namest da bi se umivale, ta mix je pa za kozlat, in edino kdo neha kadit ga zazna. TKO da al se začnite umivat, al pa nehajte težit kadilcem, ker zgleda dejansko kadijo zarad nekadilcev.

  • bojci 18:54 11.marec 2017.

    Rado če si ti smrduh potem se stuširaj, mi kadilci smo vsaj toliko uvidevni ,da ne kadimo v zaprtih prostorih ampak vseeno silite za nami predvsem poleti ko smo kadilci zunaj vi pa rinete ravno k nam in nam odžirate ...prikaži več še tisto malo prostora ,ki ga imamo.To kdo zboli je pa podlo do kraja potem tudi ti nehaj sexsati saj gre več denarja za tiste z aidsom ker je dolgotrajnejše zdravljenje kot pa rak na pljučih ki te vzame že čez tri mesece tako da ne pišite nekih bedarij in najprej pometite pred svojim pragom prej ko začnete pometati pred mojim.Najbolj pa me razjezi kdo vse že danes lahko terorizira ljudi.Kot je bilo videti je konzumiranje alkohola v vladi čisto normalna zadeva zato pa so zakoni nenormalni ampak tudi to se bo enkrat končalo samo naj nam štajercem stopijo malo premočno na žulj!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.