Slovenija /slovenija/crna-kronika
107 ogledov

Karba se noče opravičiti

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dd 09:54 02.april 2014.

    Kakšno sprenevedanje s strani Rodeta, da mi gre kar na bruhanje. S cerkvenimi miljoni ni prav nič težko podkupiti odgovornih. Njegov sin, ki mu je na las vizualno podoben, se mi smili na dno duše. O cerkvenih naukih, odpuščanju, ...prikaži več ponižnosti in resnici ni v Rodetu ne duha ne sluha.

  • Žurnalček 11:42 02.april 2014.

    Opravil je popolnoma privaten in neobvezajoćč test m kjer lahko piše , da je dani material gensko enak , nima pa nobene pravne podlage , saj je to privaten test , ki ga ni nikomur pokazal , lahko je šel ...prikaži več pa tudi na neko katoliško kliniko. Zakaj je sin odstopil od tožbe za očetovstvo. Mogoče zaradi tega ker mu je pokazal popolnoma neuraden -privaten list papirja, ki mu ga je lahko spisal prijatelj ali pa je sin dobil takšna zagotovila , da je sin odstopil od uradne tožbe za očetovstvo, kjer bi pa ta test postal dokument sodišča in bi bilo vse jasno. Meni je , sam gleda da Cerkvenim budalam ob zdravih očeh to ni !

  • alfredo 08:56 02.april 2014.

    Ne daj se, Franc!

  • abfall 09:17 02.april 2014.

    Mt 5,39Jaz pa vam pravim: Ne upirajte se hudobnežu, ampak če te kdo udari po desnem licu, mu nastavi še levo.Imam občutek, da se Rode ne ravna po svetopisemskih načelih, ki jih zagovarja.

  • anze40 09:18 02.april 2014.

    Na Delu so vsi novinarji Karba.

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 09:26 02.april 2014.

    Gnilo jabolko cerkveno.Pokradejo skor miljardo zdaj pa še išče kakšno pravico.Ta mali je izrezan ON.Tale inkvizicija je za bruhat.

  • titty 10:53 02.april 2014.

    Franci je dal že pred leti!

  • MK 10:54 02.april 2014.

    sveto pismo 10 zapovedi tudi pravi "ne pričaj po krivem"

  • Žurnalček 11:46 02.april 2014.

    Zatajil sem sina .Po noveli Ivana Cankarja, Franc Rode !Črnuharji on je vaša rdeča sramota !

  • Marko Slovenia 20:16 02.april 2014.

    ne samo pri nas, ampak po celem svetu (zakaj, ker jih ima veliko istega lastnika)

  • Žurnalček 20:31 02.april 2014.

    Ko se že greste. Lahko da res ni imel spolnega kontakta z materjo svojega sina , kot ga ni imela tudi Marija, samo v tem slučaju je edino razumljivo in mogoče , da mu ga je fafnula , spermo zadržala ...prikaži več v ustih in se samooplodila !To mu je edini možni izhod , kajti plod njegove sperme je človek , spočet z njegovo spermo ! Nijanse pa tu sploh niso važne. Al ga je pa drku in ni opazil , da mu je še kam špricnilo , to je pa iskoristila mati z njegovo spermo spočetega sina.

  • dragec 09:44 07.april 2014.

    kako sta si podobna, sinek in njegov ati

  • EnBralec 10:24 02.april 2014.

    A zdaj je že kar milijarda?Pa baje ima Cerkev tudi v lasti večino slovenskih gozdov...Mater, eni ste obsedeni s Cerkvijo.

  • Žurnalček 20:25 02.april 2014.

    No a zdaj bomo pa še lagal! Test je opravil SAM in ne na zahtevo sodišča po tožbi za očetovstvo. Če se ne razumete v pravo in vas lahko nateguje kdor hoče in gre mimo , je to moji cerkvenjaki ...prikaži veči vaš osebni problem . Mogoče ste na to že navajeni od verouka , sam da vas zdaj jebejo odrasle . Zgleda da vam paše !

  • EnBralec 10:22 02.april 2014.

    Kolikor vem, je test DNK (v Nemčiji) pokazal, da Rode ni oče tega Petra Stelzerja.Karba pa še goni svoje...Karba je tudi klical policijo in jih spraševal, če preiskujejo smrt Janševega sina - ker je imel "zanesljive vire", ...prikaži več ki so mu povedali ,da sta zakonca Janša želela zakriti smrt svojega otroka.Karba je tudi v svojih člankih o Patriji trdil, da je SDS na svoje račun prejela denar od podkupnin (dokazana laž), kar da naj bi mu osebno zaupal finski preiskovalec (ki pa je to potem ogorčen javno zanikal).Karba je luzer, brezveznik, obseden z Janšo, SDS in Cerkvijo. Podoben tip kot Blaž Zgaga.

  • MK 10:53 02.april 2014.

    eh komunisteki moji... kdaj vas bo izučilo?

  • Žurnalček 11:36 02.april 2014.

    Opravil test oćetovstva po svoji želji , tega lahko opravi vsak , saj javnost ne vidi rezultate , niti do njih ni upravičena. Da sin ni dobil kar je hotel , je dobil in tožba ni šla naprej . Naj ...prikaži večj ga opravi po zahtevi sodišča , pa da vidimo KDO TU LAŽE in OPRAVLJA ter SKRUNI DOBRO IME !!!!!!!!!!!!!! Nobenega testa ni treba , samo sina poglejte v glavo , pa bo vse jasno. Kot da bi eden od enojajćnih dvojćkov trdil , da mu drugi ni brat . RODE , KOZLA SE MI OD TEBE , !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

  • allstarr111 12:01 02.april 2014.

    Dejansko je tko, če je Rode fotr ali ne me v bistvu ne briga, me pa brigajo vsei te novinarčki tipa KARBA, ki bi prodali dušo tistemu ki bolje plača, zame je bolj problematičen slednji, ker vidim da niti ne ...prikaži več skriva da bi zajebal svojo mater če bi kdo kaj plačal. Ampak kaj češ taki luzerji so plod rdečega novinarstva :)

  • sprehajalec 22:41 02.april 2014.

    Žurnalček, če je tebi fafanje samoumevno in očitno še pogoltneš, do leta 70 in filma Globoko grlo to ni bilo tako pogosto. Šele ta film je povzročil revolucijo na tem podrčju. Še sploh pa v katoliških deželah med kmečkim in ...prikaži več cerkvenim prebivalstvom to ni bilo v navadi.

  • abfall 12:40 02.april 2014.

    To je stvar Karbe.Jaz pa sem opozoril na početje Rodeta, ki te (Mt 5,39) in podobne svetopisemske nauke s prižnice širi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.