Svet
17 ogledov

Kim Džong Un uvaja nov časovni pas

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Polhar 17:21 07.avgust 2015.

    Nekateri prisotni očitno potujejo skozi Murgle s križem, vencem česna in glogovim kolom. A ste sploh prebrali članek?

  • JohnSmith30699 11:56 07.avgust 2015.

    super, kdaj pa bomo mi umaknili zimski čas?!?! Pa ne mi nakladat da je letni čas "pravi" čas, gre se za praktičnost!!! Kot so pokazali ti diktatorji! Tudi pozimi si želimo sonce!

  • URIAH HEEP 12:21 07.avgust 2015.

    Here, pigy pigy

  • semseprijavilsamozato 12:54 07.avgust 2015.

    Sem se prijavil samo zato da se podpišem pod tvoje vprašanje! Sem vesel da nisem edini ki tako razmišlja! Super bi bilo, če bi pozimi imeli vsaj nekaj sonca na voljo potem ko se vrnemo iz dela!!! A obstaja kaka ...prikaži več peticija za podpisat?

  • marabunta 13:40 07.avgust 2015.

    oni so že dolgo v svojem časovnem pasu, naj si pomaknejo kazalce za sto let nazaj, pa bo OK, itak jih nič ne reši

  • korli 13:54 07.avgust 2015.

    sliči mi na našega murglaša,onga takratkega komunajzarja

  • Papaja Popi 14:34 07.avgust 2015.

    korli, a ti tud bele miške vidiš.

  • matermila 15:01 07.avgust 2015.

    Bebo.

  • Ferluci 15:20 07.avgust 2015.

    Ne bi me čudilo, če bi se tudi naši levaki kaj podobnega omislili...

  • Johan Spohan 15:26 07.avgust 2015.

    ali pa v desne prefarbani komunajzi.

  • h3o 15:59 07.avgust 2015.

    so pa svetlobna leta pred nami kar se tiče multikulture- nimajo islama in tudi ne problemov s tem

  • francl12 16:37 07.avgust 2015.

    ....saj so si že omislili, in to ne malo, temveč veliko....popeljali so nas v časovni pas, ki se imenuje 100 LET ZA LESNO ŽLICO!!!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:14 07.avgust 2015.

    Na portalu predlagam vladi je enkrat bil tak predlog. Pristojni so pa sam odgovoril neki v tem smislu da EU ne razmišlja o tem in zato tud oni ne razmišljajo o tem. V glavnm pr ns se nč ne zgodi ...prikaži več brez EU. Lutke mamo v parlamentu. Sami tud niso rekl recimo da bi se zavzel za to...a-a...kr ene brezvezne člene so navajal. Drgač pa ja treba se je borit za to. Men se tud zdi trapast da mormo premikat čas. Naj bo nastavljen tko da bo za cel let dobr in to je to. Ne pa da se pol ruši biološka ura dvakrat na let gospodarstvu na čast.

  • duzek 13:26 07.avgust 2015.

    Zimski čas je tisti naš pravi. Če bi ukinili premikanje ure bi to pomeilo da bi se poleti zdanilo ob 4.00 in stemnilo recimo ob osmih zvečer.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.