Slovenija
26 ogledov

Klemenčič zamolčal hišo?

Komentarjev 33
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mr.big 11:10 06.februar 2013.

    Mene pa zanima od kod ex ministru za zdravje Miklavčiču, denar za nakup megajahte s katero kroži po Jadranu in se nasmiha Slovenčkom in ta jahta naj bi bila vredna vsaj 600.000 eur !!! Vsi pa vemo kakšne prihodke je ...prikaži več ta minister imel !!!!Ampak glavno je, da se preganja JJ, ki je v življenju zaslužil vsaj 10x več kot omenjeni minister !!!

  • Specijalec 11:42 06.februar 2013.

    Človek od kje tebi ta ideja o jahti? Ker sem iskal po internetu pa nikjer ne piše da bi on kupil/ imel jahto...tako, da malo preveri dejsta potem pa širi lažno propagando...

  • tartufka2226 11:51 06.februar 2013.

    ja JANEZKU JE VZEL LOPATKO,ON BO PA NJEMU KANGLICO.Pa saj ni za verjeti,kaj revanšist počne in to seveda z našim denarjem

  • dragec 11:51 06.februar 2013.

    povejmo še kaj o kadrovanju po SDS ovsko:- nastaviti svoje ljudi in deluj "nastavi, zavadi in vladaj". jebem ti to demokracijo po S(d)S ovsko. Pa, kdaj se bo to končalo

  • tartufka2226 11:53 06.februar 2013.

    SAJ SDS-OVCI NIČ NOČEJO VEDETI,LE BUMERAANGE POŠILJAJO

  • tartufka2226 11:54 06.februar 2013.

    bravo,točno tako

  • Specijalec 11:54 06.februar 2013.

    Baubau, ti si pa še vedno otrok, prosi starše, da te naučijo kulture...ker sem presenečen, da sploh znaš pisati, glede na to, da si na stopnji neandertalca! Pa pri pravilih v registraciji piše, da moraš biti pololeten,zato se odstrani iz ...prikaži več forma in se ne vračaj dokler ne boš polnoleten...

  • tartufka2226 11:55 06.februar 2013.

    Jankovič ne strelja s tako strupenimi pušcicami kot Jannšek

  • 35affbb0ac5d7a7c598cd9cd2a388735b099c274 11:56 06.februar 2013.

    Klemenčič, poštenjak, dej mi zrihtej eno zazidljivo parcelo ob Soči za 14 jurčkov. Najbolje tako za nadomestno gradnjo. Baje jih je na stotine.

  • francek 15:21 06.februar 2013.

    Ko pa komunajzarji 70 let nastavljajo svoje te pa ne moti

  • Gara Gara 18:26 06.februar 2013.

    in kaj?,je zato komunajzerski finančni minister/predsednik vlade/trgovec z orožjem janez janša kradel kaj manj?????????

  • Specijalec 09:20 06.februar 2013.

    hahaha....ja SDS dela svoje umazane naloge...je že Žerjav / Erjavec lepo povedal, da imajo brutalne načine napadanja/ diskreditiranja drugih oz. preusmerjanja pozornosti drugam...samo da zaščitijo svoje, očitno so v SDS dovoljene vse motode, ko se gre za njihove...SRAMOTA! Namesto, da ...prikaži več bi Janez Janša pojasnil premoženje (ga ne more), hoče na vsak način uničiti druge...ne bo mu uspelo! Vse se vrne, vse se plača pravijo...Pa ne pozabimo na Zorana Jankovića, zakaj se ga že ne omenja nič v medijih? (okoli njega je pa vse čisto tiho), potem pa ni čudno, da desni govorijo o komunistični zaroti...saj jim lahko še človek vrjame, ko gleda medije....vse proti Janezu Janši, o Zoranu Jankoviću pa nič...:(. Drugače je pa moje mnenje, da je treba "golanzen" odnesti iz Parlamenta na DOB!.

  • feferon 14:08 06.februar 2013.

    Pa saj ne rabimo druge kot SDS. Oni so tožnik in razsodnik hkrati! banda lopovska. Upam, da vas ne bo narod nikoli več izvolil.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.