Slovenija
84 ogledov

Ko se Crnkovič postavi nad ostale smrtnike

Komentarjev 45
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jezero 08:03 02.avgust 2012.

    No. Urška je potrjeno trenutno najboljša na svetu !!!. pa se oglasi nek luzerski pisun iz ljubljanske pokrajine, ki se iz tega norčuje.

  • veber 08:30 02.avgust 2012.

    Časopisna hiša Delo, zamislite se malo, kdo je vaša zrcalna slika!

  • Didi Nik 10:21 02.avgust 2012.

    popolnoma se strinjam z go. Pirc in g.Kordišem ... žal je na fb in twiterju takih hecov mnogo preveč

  • Ales Ernecl 10:58 02.avgust 2012.

    Človek je to napisal na twiterju in ne v svoji kolumni in to, kar vas večina piše o njem, je veliko huje od kakšne "bajse"....

  • mr_izi 16:11 02.avgust 2012.

    Dostikrat, ko sem še treniral Aikido pri fabiju, sem videl Luco in Urško, trenirat, zato bi temu debilu privoščil da dekleti trenirata na njem(samo 10 minut). Mislim da bi na tatamiju, njegov cinizem in debilnost, splahnela!!Ko pa si predstavljam ...prikaži več sliko tistega kar sem napisal, pa me kar na izbruh smeha sili.

  • Žurnalček 08:10 03.avgust 2012.

    Idiot , je v tem slučaju izkazal svojo plat manjevrednostnega kompleksa, kajti v življenju ni dvignil več kor svinčnik in svojega tiča. Ta svoj komleks pa zdravi z napadalnimi članki proti vsem in vsakomur. Človek bi takole dejal, da je ...prikaži veče mavričar oz, vodovodar, ki jim pa na Balkanu enostavno rečemo obična pederčina!

  • Chick 16:46 01.avgust 2012.

    Bajsa? In to napiše človek, ki je res pravi lepotec!! Grd je na noter in na ven!!! Upam, da enkrat sreča Lucijo nekje na samem... me zanima, če bo še tako pogumen :)

  • vrtnica 17:12 01.avgust 2012.

    S tem pa je pokazal svoj intelektualni nivo....bednik.

  • gunfight 17:31 01.avgust 2012.

    Crnkoviču se vid da že dolg časa ni f*kal. Sej bo Marko, mogoče se te bo kakšna bajsa usmilila.

  • deželan 21:06 01.avgust 2012.

    Da, ta ocena je kar prava. Če bi kdo kaj takega namenil njemu, ga užalil, podcenjeval itd. bi zganjal rompompom, on to lahko počne vsevprek. Preprosto nekastrirano mamino dete. Ne ve kje je skrajni rob dobrega okusa, in ...prikaži večn ga venomer išče in čaka da ga bo kdo po prstih :))

  • reddevil 08:34 02.avgust 2012.

    To je povsem v njegovem stilu. Tip se vtika in komentira vsako stvar, pa četudi za njo ni še nikoli slišal in o njej nima najmanjšega pojma. In takega bednika nekateri imenujejo "uveljavljeni komentator". Daj Crković, skrij se. Mimogrede, tista ...prikaži več "bajsa" je prava manekenka v primerjavi s tekmicami s katerimi se bori v svoji kategoriji in Crković ne bo nikoli niti približno tolko človeka kot je Luca!

  • NejaS 11:26 02.avgust 2012.

    Samo nikogar konkretno - on ne podpira, on kritizira.

  • 2112 18:12 01.avgust 2012.

    škoda besed za takega "intelektualca". Zdaj naj bo pa on nek resen sogovornik na TV, kdo pa ga bo vzel resno? Res ne vem kaj je mislil s temi besedami, provocirat?, da ga mediji omenjajo v rumenih novicah, ali kaj ...prikaži več drugega? V glavnem, lahko te je g.Crnković sram takega pisanja! Poskušaj s kako drugo temo. Marsikateri politik oz. da ne bo vsakič politik, pa naj bo oseba javnega življenja si bi prej zaslužil (pa mislim, da na nivoju Crnkovića tudi ne) tak komentar, kot pa športnik, kateri si je z neizmernim trudom prigaral uspeh. Čestitam vsem, tudi tistim ki so že doma. Crnkoviću pa trezen premislek predej kaj napiše.

  • karpo 19:50 01.avgust 2012.

    Spoštovani vsi, ki komentirate; Crnkovič je sicer luciden, inteligenten, egocentričen, novinarsko narcisoiden možak, ki ga nikoli nihče ni po riti, ga ni vzgajal in mu postavljal meja in zato mu osnove medčloveških odnosov niso povsem jasne. Brez zadržkov razmetava s ...prikaži več cinizmom, sarkazmom. Pa naj si Crnkovič ne domišlja, da zanj velja rek, da se za dobrim konjem kadi, ker je za to živalsko vrsto Marko žalitev. Bolj je s svojimi kolumnami(v Delu) podoben pujsu, ki mu Delo dopušča, da brez prave logike rije po slovenski sceni in neskončno uživa ob zgražanju prizadetih. Romana Dobnikar Šeruga pa deluje kot nemočna mama, ki svojemu sinčku edinčku, razvajenečku ne upa kakšne naložiti po riti ali ga(saj je dovolj star) enostavno brcniti skozi vrata.

  • cevor 15:03 02.avgust 2012.

    Ne bluzi. Pokazal je, da je nevzgojeno teslo, ki ne ve kje se konča humor in kje se začne cinizem in primitivno žaljenje. In ni napisal "bajsa", ampak bajsa. In od kod ti ideja, da pa si lahko na internetu ...prikaži več (ne samo twitterju) privoščiš več kot v kolumni? A se ti zdi, da ko prideš na internet si pa lahko žaljiv ali kaj?

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 20:25 01.avgust 2012.

    MC je vedno samo kakal skozi ustain nikoli nič pametnega napisal ;)jaz mu ne bi plačal niti € za njegove nebulozne kakarije ;)

  • nejansizmu 20:31 01.avgust 2012.

    In ja, tudi jaz sem že pred časom odpovedal naročnino Delu in sem jim tudi povedal, da ne bom podpiral cajtngov, ki podpirajo take gnoje kot je on.

  • reddevil 11:17 02.avgust 2012.

    Ja, ampak ON je UVELJAVLJENI KOLUMNIST in je zato JAVNA OSEBA, zato ga ni moč tlačiti v isti koš z nami, ki občasno izlijemo žolč na takšne bednike!

  • KLOBO 17:02 01.avgust 2012.

    A se je ta ćććrnkovićććć že kdaj pogledal v ogledalo !! Če ne bi imel osebne izkaznice, ki mu jo je dala SLO, bi rekel, da je pravkar padel iz drevesa, ko ga je povrgla Mati Šimpanzinja!!

  • deželan 18:28 01.avgust 2012.

    Mislim, da je gospod v mladosti moral prenašati take žaljivke kot ste jo navedli vi, posledice pa se kažejo še danes.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.