Avto /avto/iz-druge-roke
14520 ogledov

Koliko kilometrov lahko prevozite z rezervo goriva?

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • pups 08:33 03.december 2023.

    Včasih vozim ob prižgani lučki tudi do prikazanih 0km.Samo na rezervo imam dometa več kot povprečen električni avto kompletnega dometa.

  • Avatar karjola
    karjola 07:28 03.december 2023.

    Odgovor? do prve bencinske.

    • vzev 09:52 03.december 2023.

      Tako počnem tudi sam. Ko se prižge lučka, se ustavim na prvi bencinski. No razen če sem ravno na avtocesti. Tam po navadi grem tam kjer vem, da je manjša gneča. Zato pa ne želim imeti el avta. Ker nenehno ...prikaži več planiranje kje bom polnil ni za mene.

  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 09:14 03.december 2023.

    5 litrska ročka bencina je obvezen del opreme v avtu...Lahko ti "crkne " opozorilna lučka ali kaj podobnega...Lahko pa tudi pomagaš komu na cesti, ki ni tako previden glede tega..

    • vzev 09:50 03.december 2023.

      Kaj živiš v zgodovini? Pa kakšen bencin boš vozil s seboj. Če ti zataji imaš zato asistenco, ki jo tako imaš pri zavarovalnici. Drugače je pa verjetnost, da ti zataji zelo majhna. Večja verjetnost, da boš naenkrat predrl obe gumi. ...prikaži več Ali boš zato vozil s seboj dve nadomestni? Ali pa najboljše kar štiri. Za vsak slučaj.

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 10:42 03.december 2023.

      Sem že imel prioliko pomagat z bencinom pametnjakoviču tvoje vrste, tudi to šteje, mar ne ?!

    • vzev 10:46 03.december 2023.

      Zakaj bi mi pomagal? Pokličem asistenco in je stvar rešena. Če mi zataji lučka je tako nekaj narobe z avtom in mora na servis.

    • vzev 10:47 03.december 2023.

      In kaj je razlika, če zataji lučka, ali pa se na avtu pokvari kaj drugega? V obeh primerih si v isti težavi. Kaj sedaj boš s seboj vozil vse senzorje, nadomestne dele, vse orodje.... Seveda da ne boš.

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 11:04 03.december 2023.

      Ti si se kreten rodil in tak boš tudi umrl.. Zakaj bi te oživljal naključni mimoidoči, če imaš dodatno zavarovanje in asistenco..

    • vzev 11:24 03.december 2023.

      Odlično, nimaš protiargumenta, potem pa začneš z žalitvijo. Ti imaš s seboj rezervo za stvar, za katero je na avtu skoraj najmanjša možnost, da se ti zgodi. Na cesti boš z veliko večjo verjetnostjo obstal zardi vsake druge okvare, kot ...prikaži več pa zaradi bencina. Kot sem napisal, počena pnevmatika je precej bolj verjetna, pa še tiste nimamo več poleg za zamenjavo. Tistega kompleta za popravilo, pa tako ne uporabi skoraj nihče.

    • vzev 11:25 03.december 2023.

      In glede oživljanja. Rajši vidim, da me mimoidoči, ki nima pojma pusti, da umrem. Kot pa da me oživlja in mi uniči življenje, ker me spremeni v rastlino.

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 07:52 03.december 2023.

    Sem preverila, vozila sem še 42 km in nič več !

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:55 03.december 2023.

    200 km s kamionom

  • Avatar NickMason
    NickMason 11:36 03.december 2023.

    Laguno staro 22 let lahko vozim še 150 km ,npr ko astra opel samo 50,ampak vse je odvisno pri koliko litrih se lučka prižge

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.