Svet
5226 ogledov

Konec bega za Filippa, Giulia se je borila do zadnjega

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar jate
    jate 08:20 20.november 2023.

    žal,v možganih mirnih se dogajajo najmračnejše misli...tu še kako držita dva pregovora ..pes ,ki laja ne grize in tiha voda bregove dere,sožalje obema družinama.

    • timja 09:45 20.november 2023.

      zakaj pa sožalje morilčevi družini?

    • Avatar jate
      jate 10:15 20.november 2023.

      ..ker imajo takega sina in niso pričakovali od mirnega pridnega otroka in bodo morali s tem živet celo življenje,verjemi da se je tudi njim svet podrl in v njih je vse umrlo.seveda je drugi druzini huje ob izgube hčerke...

    • timja 10:28 22.november 2023.

      njihovega sina ni nihče ubil....ne vem kaj je tu nejasno

    • Avatar jate
      jate 15:56 22.november 2023.

      ne,njihovega sina ni nihče ubil ,k večjemu je on starše ubil...joj,skušaj se dat v vlogo obeh druzin,saj sem rekla da je itak hujše druzini umrle hcerke ,ampak kako bi se ti ,kot starš počutila,da veš da je tvoj sin morilec? ...prikaži več itak bi se ti svest porušil ne bi mogla s tem živet...ali bi si mislila hvala bogu važno da je moj živ...saj štekaš kaj hočem povedat.

    • timja 12:01 23.november 2023.

      kot prvo sem on, ne ona, kot drugo mi je vse jasno kaj hočeš povedati, vendar takšnega so si vzgojili....zakaj njim sožalje pa mi ni in ne bo jasno OK!!!

    • Avatar jate
      jate 16:03 23.november 2023.

      ok,,sorry nisem vedela da sion...no ja ves ,niso vedno krivi starši za vzgojo,dvomim da bi kak normalen starš ucil otroka krast lagat ubijat itd..vzgoja je najtežji poklic,lahko se na glavo postaviš in če zaide v slabo druzbo..tu bi se dalo ...prikaži več še razpravljat ...lp

    • timja 18:46 23.november 2023.

      jate mam 3 otroke, en končal faks, drugi v 5.letniku in tretja v 5. razredu...pa noben ne ubija....vsaj zaenkrat ne!

    • timja 18:49 23.november 2023.

      in seveda niso vsega starši krivi, imajo pa levji delež...razen če se ti j..be, kar se meni ni....ne popuščam...pa se na koncu obrestuje

    • Avatar jate
      jate 07:02 24.november 2023.

      super

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.