Zdravje
40437 ogledov

Priznani zdravniki pozivajo državljane: Ne nasedajte!

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Sloncek 13:44 11.december 2023.

    Se bojim, da bo to njihovo " javno" zdravstvo pomenilo samo razgradnjo javnega( državnega) zdravstva, se že dogaja: rastejo privat bolnice kot gobe po dežju, zdravniki odhajajo...

  • jakec42 15:01 11.december 2023.

    Državljanj vseskozi pod MUS nasedamo,ker poštenost je v Sloveniji že zdavnaj izumrla,zdaj se gre kdo bo nas bolj izmolzel!

  • Ender3 15:20 11.december 2023.

    Naslov bi se moral glasiti « državljani ne nasedajte zdravnikom še posebno, priznanim» Šebedru, ki je podpisan pod zadnja velika javna naročila pa spisat obtožnico za nevestno ravnanje..

  • atamama 14:39 11.december 2023.

    Tako je, pravilno. Najprej vse seminarje, ki jih plačajo farmacevti pod kontrolo. Drugo, vse dvoživke pod kontrolo in obdavčiti dodatno (v vseh poklicih javne dejavnosti). Ali pa vse postaviti na privat temelje, pa da vidimo korupcijo, ki jo bo dovolil ...prikaži več privatnik do zaposlenega. (kot kolega, ki dovoli da delajo popoldne ali čez vikend njegovi ploščičarji SAMO ko poln gas pri njemu končajo. Nobenemu ne pade na misel...) To pa ne diši po najboljšem, mezdni odnos,kajne?

  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 11:59 11.december 2023.

    "Držte lopova" vpijejo lopovi v belem...

  • Avatar Leon
    Leon 17:36 11.december 2023.

    Sodniki in zdravniki so vrh ledene gore korupcije v Sloveniji .

    • Avatar Leon
      Leon 17:37 11.december 2023.

      ..seveda delujejo v spregi s politiko .

  • Pepe007 12:43 11.december 2023.

    V Sloveniji mislimo, da bomo odkrili toplo vodo in bomo s povečevanjem monopola prihranili in omogočili boljše storitve. Ja, pa ja ... Nikomur na svetu to še ni uspelo, pa bo ravno nam. Vsak monopol vodi v poslabšanje kvalitete storitev ...prikaži več in dvig cene za uporabnike, ne glede na to, če gre za (državno) zdravstvo, zdravstveno zavarovanje ali odvoz pokvarjenih tovornjakov na avtocesti.

    • Pepe007 13:15 11.december 2023.

      Marsikateri razpis je tudi nerazumljivo velik, zakonodaja pa to spodbuja. Drobljenje je nezaželeno. Spomnimo se razpisa za odstranitev ograje na meji. Zakaj ne bi tega lahko delali mali podjetniki ob meji, ki bi odstranili nekaj km ograje in mora biti ...prikaži več en velik razpis za celotno ograjo, kjer majhna podjetja nimajo šans že zaradi garancij, ki jih morajo izdati?

    • lojs 16:48 11.december 2023.

      kaj ko bi še kaj napitkal, zanimivo branje

  • pulse 13:01 11.december 2023.

    Velika večina razpisov v Sloveniji je v naprej dogovorjenih, tako da se na take razpise prijavljajo samo še tisti, ki tega ne vedo. Večina torej zdaj že ve in se več ne prijavlja, ostane torej samo še tisti, ki se ...prikaži več je dogovoril, da dobi razpis... in zdaj smo tukaj: na 82% razpisov je samo en prijavljen... takšno stanje imamo... "Slovenija, od kod lepote tvoje..."

    • lojs 16:47 11.december 2023.

      ja, jest sem zravem, ... rabiš kaj?

  • Kmodri 16:10 11.december 2023.

    "Državljani ne nasedajte, vse smo storili, vaš svojec je umrl!" Seveda, zadevo bomo pometli pod preprogo. Seveda, ker ni prič!

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:03 12.december 2023.

    Prihaja čas popolne privatizacije zdravstva.Zdrvavili bodo samo tiste,ki imajo denar,raja bo pa crkavala,tako ste pač odločili sami.

  • lojs 16:46 11.december 2023.

    a še vedno ne razumete kaj je problem javnega zdravstva in zakaj v bruslu ostajajo milijoni? ... živela yugoslavija, živel tito, živel šverc komerc in živela švercarija ... jaz samo še švercam in vsakega podmažem, šuške letijo ... primitem me, ...prikaži več če me najdete, bebci glupi

  • lojs 19:48 11.december 2023.

    po uvedbi zakonodaje o javnih naročilih se je korupcija razmahnila do neslutenih razsežnosti

    • Avatar Zoran
      StarMačk 23:16 11.december 2023.

      Pa menda ja ne misliš, da se je takratni predsednik vlade zastonj pisal Rop, ha, ha, ha...

    • lojs 08:46 12.december 2023.

      do takrat je bilo za majhne firme še nekaj posla v javni uprovi, potem pa konec ... ni čudno, da jih je tolk propadlo

  • anica00 09:41 12.december 2023.

    Kaj pa gospodar zdravja. To je tudi huda stvar , osmišljena za odvračanje ljudi od zdravstva. Ta agencija za gospodarja zdravja tudi mastno služi. Ljudem pa oddaljuje zdravstvo in ga dela nedostopnim. Druge države ga nimajo in ne poznajo. Zgleda, ...prikaži večda, da ekperimente vedno delajo nad majhnimi narodi. Nemčija to sploh ne pozna.

  • leonardo 09:17 12.december 2023.

    Slovenska branža zdravnikov me spominja na čebelnjak. Matica / lahko jih je tudi več/ pridne čebelice (premalo) in večina - troti.

  • anica00 09:32 12.december 2023.

    In teh 82% so nesramno bogati.

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 05:38 12.december 2023.

    Slovensko zdravstvo...me ne zanima, sem avstrijska upokojenka !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.