Slovenija
13690 ogledov

Krek: "Sram me je, da živim med takimi ljudmi!"

Komentarjev 44
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 10:44 15.november 2021.

    še neki me je pogrelo.v roke prišel izvod Gorenjskega glasu, časopis.. no in tam je članek o delu dijakov in študentov po bolnicah. tudi sedaj, ko minister Poklukar prosi da pridejo na pomoč in kaj zvem ?? no kaj !! ...prikaži več ti otroci delajo zastonj !!! ne plačajo jim niti potnih stroškov. nekje NISO deležni niti malice !!! in prakso nekje morajo izvajat tako da jim zaračunajo tudi delovna zaščitna sredstva. jest nisem mogel verjeti kar sem bral. in minister poklukar naroči že eno XXXXL haljo-zase!!

    • Dusan12 12:29 15.november 2021.

      Pa ja neboš rekel, da cela vas dobi samo eden izvod Gorenjskega glasa, za kar je kriv Janez Janša seveda. Škoda, da ne navedeš datuma, kdaj je bil ta izvod skopiran, mislim pa da gre za isti izvod kot sem ...prikaži več ga sam prelistal leta 1998 v decembru mesecu. Je pa tvoje oglašanje prav zanimivo branje za črnogorca pod murvo ko čaka na slovesko vizo

    • munja 13:11 15.november 2021.

      rd2 in ti misliš, da ti verjamemo?

    • Kvakec 13:44 15.november 2021.

      Moja hčer je na faksu in lahko potrdim, da delajo ZASTONJ! Celo nasprotno: stroške imamo s prevozom in malico. Maske mora pa svoje imet !!!!!!!!!

    • rd2dmk2 17:20 15.november 2021.

      gorenjski glas petek 12.11.2021. in ni meni treba nič verjet. sami si preberite opisano in zapisano, pa potem preverite pri odgovornih na dveh medicinskih šolah ki sta na jesenicah ki so dali intervju. in dušan12 kaj vlečeš Janšo zraven in ...prikaži večn ga delaš mučenika. a sem ga kje omenil? te srce boli, ker ga nisem nič kritiziral, pa nimaš razloga da bi pljuval po ljudeh. ti dam nasvet. pejd v merkur pa kup en ventilator, ga postavi pred sebe, spi velik kozaec vode vklopi in začni pljuvat. v ventilator.

  • Avatar Zala
    Zala 09:22 15.november 2021.

    Gospod Krek, še sram vas ni. Pohlep po položaju in denarju je umazal vašo diplomo. Postali ste navaden mazač.

  • pravičnik77 09:23 15.november 2021.

    mene je tudi sram.. sram tega, da so tako neodgovorni ljudje kot je Krek,na takšnih položajih. Zraven pašejo tudi "sposobneži" kot so Kacin, Beović, Logar in še kup drugih....

  • Janez_53 09:33 15.november 2021.

    Gospod Krek, mislim, da je poštene Slovence bolj sram, v kakšni skorumpirani državi živimo! Tako pokvarjene, samovšečne, nesposobne in nekulturne vlade Slovenija še ni imela! Nobena od dosedanjih vlad ni državljanom napravila toliko škode, kot sedanja! Nobena od dosedanjih vlad ...prikaži več ni tako podlo kršila Ustave in zakonov, kot sedanja! In vsi, ki ste se prodali (poslanci, ministri, državni uslužbenci itd.) tej vladi, boste nekoč odgovarjali. Seveda skupaj z Janšo.

    • dd 11:21 15.november 2021.

      Glede na videno, menim, da ne bo nihče odgovarjal.

    • Dusan12 12:15 15.november 2021.

      Sanja, sanja Janez mokre sanje, samo še Violeta ti manjka, da nisi osamljen drkađija

  • QSprm 11:15 15.november 2021.

    Kaj je ta pateticni pajac res pricakoval stojece ovacije za vec kot eno leto norcevanja iz ljudi, za teroriziranje, zavajanje in patoloske lazi. Moral bi se zavedati, da ga kot pripadnika falange rezimskih placancev caka zatozna klop zaradi genocida nad delom populacije.

  • jakec1575 09:06 15.november 2021.

    Kar je zlatko naredil, dela noratv z vsakim, ki se ne strinja s to vlado. mene je sram, da toliko ljudi izvaja nezakonitosti te vlade. Tako se je zgodil nacizem. Ne zaradi Hitjerha, ampak zaradi ovc, ki so mu slepo sledile.

    • Plavi-mil 10:14 15.november 2021.

      Pa koga briga ta džihadist čordič, zaradiu mene lahko gre na jug, hvala bogu, da so mu vzeli "status kulturnika" ker on nikoli ni bil in nikoli ne bo, on je navaden nasilnež.

    • jakec1575 10:40 15.november 2021.

      kdo si ti, da bos dolocal, kdo s slovenskim državljanstvom lahko pocne kar hoce?? Nisem fen čordiča, ne poslusam ga. ampak naredi 12 albumov ze samo po sebi ni lahko. ne vem ce si ti sposoben 1 album narediti, ne ...prikaži več vem ce si sposoben sploh cesa.

    • Plavi-mil 13:31 15.november 2021.

      Jakec gliha v kup štriha, si titudi nasilnež, tako kot tale čefur.

    • Avatar Mark035
      Mark035 19:17 15.november 2021.

      Plavi - si tudi ti "čefur", če niti besede "VKUP" ne znaš napisati pravilno?

  • jakec1575 09:07 15.november 2021.

    Mene je sram tudi, da tako visoki predstavnik javne ustanove krši zakon in izvaja nezakonite odloke, ki jih delno tudi predlaga.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 09:10 15.november 2021.

    Krek, najprej precepi s to nedelujočo brozgo tiste svoje na NIJZ potem pa pametuj ostalim...Zgleda rahlo razočaran, ker ni 50 000 mrtvih kot je izračunal..

    • Buča Pepa 09:45 15.november 2021.

      90000

    • jakec1575 10:41 15.november 2021.

      brozga deluje vsaj 5 mesecev. neki je. bomo videli koliko deluje po 3 vakcinaciji. ocenjujem da vsaj 1 leto.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 10:48 15.november 2021.

      Proti Delti vsaj v 50% že v startu sploh ne deluje, kaj šele 5 mesecev...torej tretji šus ne bo imel nekega resnega učinka in letos še ne bo Janezovih letal v zraku..

    • Jako 13:32 15.november 2021.

      Ne žali tako nesramno.

  • rd2dmk2 09:55 15.november 2021.

    glede kreka in zlatka.. nekoč sem prebral eno misel, ne znam je točno povedati ampak nekako takole gre in meni je zelo všeč: graja je najboljša pohvala. kdor te pograja ti da možnost izboljšanja, kdor te hvali ti ne podari ...prikaži veči nič razen trenutnega ugodja.

  • sam1 11:11 15.november 2021.

    Ja pa po resnici povedal,da virus nima partijske knjižice- deponiral jo je že takrat,ko so ga rdeči vrgli iz svojih vrst......

  • Avatar Leon
    Leon 12:38 15.november 2021.

    Sram me je, da živim med takimi ljudmi kot si ti Krek in ostali Covid dobičkarji .

  • molka 09:15 15.november 2021.

    krekec mene je sram vasih laznivcev in laznive vlade

  • jan279 12:32 15.november 2021.

    Tebe je sram,meni je pa slabo ko te gledam upam da nebom bruhnu

    • munja 13:12 15.november 2021.

      jan279 ja, kje je pa napisano, da ga moraš gledat?? Upam, da imaš na TV še kakšen drug program, pa tistega glej.

  • Avatar Leon
    Leon 13:28 15.november 2021.

    Covid bo minil ljudjem si bodo zapomnili takšnh izjav .

  • Jako 13:30 15.november 2021.

    Resnično se vidi vrh slovenskega razmišljanja. Nedopustno, da se tako grdo žali. Vse samo eno veliko sovraštvo.

  • srecko53 18:33 15.november 2021.

    pa odseli se.. marsikdo bo vesel

  • jezero 11:33 15.november 2021.

    Je Krek že slišal za profesorja Ihana?

  • igor45 21:44 17.november 2021.

    A je g. Krek mogoče že slišal za Luca Montagnierja, virologa, nobelovega nagrajenca za medicino? Ah, saj res, on posluša samo nagrajence iz partijske šole Grosuplje/Kumrovec, ha ha....

  • Željko 23:19 15.november 2021.

    Samo državljanska vojna nas lohka prečisti, da odstranimo to levo drhal iz naše države

    • leonardo 07:47 16.november 2021.

      Oh Željko, Željko preveč nas je. Še nisi poštudiral, da ste v manjšini. Enkrat ste že probali pa ste morali v Argentino.

  • hubertfast 06:18 16.november 2021.

    A ta Krek je še tu? Naj gre v penzijo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.