Svet
19 ogledov

"Kristjani? Boga boste videli v nekaj sekundah!"

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 08:21 02.oktober 2015.

    " Kako je to mogoče?""Vaš orožarski ceh in nasploh vse vaše podjetništvo je zgrajeno na norenjem za dobičkom. Vse drugo jedrugotnega pomena. Potem se pa ni za čudit zakaj se nahajajo v tako neobčutljivi družbi, kjer podjetja ki imajo ...prikaži več korist gledajo samo nase. Vojni dobičkarji pač.

  • Nevtrino 10:27 02.oktober 2015.

    "...vidno pretresen odzval tudi ameriški predsednik Barack Obama in dejal da molitve "niso več dovolj" ter opozoril na problem zakonodaje o orožju...."-----Glej, glej, tega pa začenja srečavati pamet. Na boga se tudi on ne more več zanesti. Nazadnje ...prikaži več bo postal še ateist, podelili pa mu bodo tudi Nobelovo nagrado za modrost. Pravzaprav mu jo naj podelijo že letos, za naprej!

  • mph 10:12 02.oktober 2015.

    Tudi med bralci forumov so taki sodeč po minusih. Jaz sem ti lahko dal sicer samo en plus. :-) Sicer pa logično, polna rit ne more prazne razumet, toliko bolj ne, če je bila polna od zibke naprej.

  • Papaja Popi 12:12 02.oktober 2015.

    Vedno se najdejo bedaki..................

  • Avatar mike1968
    mike1968 10:46 02.oktober 2015.

    psihopat

  • rororkoko 16:53 02.oktober 2015.

    kje pa je mladenič dobil orožje? u trgovini? nič čudnega! malo si zafrusgtriran, spiješ dva deci, zaviješ v mitraljez-štacuno in se opremiš za podvig

  • nina 06:13 03.oktober 2015.

    Slovenci tudi lepo napredujemo po smotanem zahodu,nidaleč čas ko bo tudi v Sloveniji isto,se že dogaja.Tudi na naših šolah je polno nasilja,kot ga prej ni bilo,pa taka demokracija naj jo kar imajo sami mi jo nerabimo.

  • s.i.k. 14:38 03.oktober 2015.

    .sj. in pol nič zafrustrirani in nič pjani hitr u isto štacuni po topopremo za obrambo / a majo tut akcije pa popuste.. me zanima

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.