Slovenija
83501 ogledov

Kup ogoljufanih z apartmajem na Hrvaškem

Komentarjev 48
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • plamen 07:27 31.julij 2017.

    So tistega zabavljaca od kriminalista, ki samo caka na petek, da bo prost cez vikend, ze spodili iz sluzbe?? Kaj pa ima on za komentirati glede naivnosti drzavljanov, njegovo je da zbere obvestila, zaslisi osumljenca in poda KO, to je ...prikaži več delo policije. Kot je razvidno iz prispevka, so ze ljudje sami ugotovili kdo je goljuf, tako da se kriminalistu ni potrebno kaj dosti narediti. Seveda pa mora zadevo prevzeti drugi kriminalist, saj temu, glede na njegov odnos do oskodovancev, ni mogoce vec zaupati!

  • Zvezdarc 09:17 27.julij 2017.

    Ta goljuf ni Hrvat ampak vse prej kak Polde al pa dimiri. V 40 letih kolikor hodim na Hrvaško obalo me še enkrat ni nihče prevaral. Bil sem vmes v tunisu in rekel nikoli več, Balkan je Balkan. Najlepša obala ...prikaži veča in najboljši ljudje.

  • jozicamurn 10:31 06.avgust 2017.

    Jaz ne razumem zakaj Slovenci gredo sploh na Hrvaško, ko pa je toliko mest na svetu na voljo, kjer je veliko bolje in za svoj denar uživate 5x bolje. Sardinija, Grčija-otoki, Bolgarija (nightlife), Egipt/Tunizija (če ne bi bilo terorizma bi ...prikaži več bilo ok), Španija-Tenerife itd. Ne razumem zakaj v hrčkostan, kjer nam kradejo zemljo, nas ne marajo, želijo da nam crkne krava pa še ponudba ni ravno nek vrh in tudi morje ni ravno kristalno čisto. Kakšna Hrvaška, raje dam 200 eur več z možem in grem v GR.

  • plamen 07:41 31.julij 2017.

    Mater ste eni primitivni in predvsem neizobrazeni da glava boli. Od kod vam da je goljuf hrvat in na podlagi tega potem napletate totalne oslarije ki nimajo blage veze z realnostjo. Toliko goljufov kot jih je v Sloveniji jih je ...prikaži več enako na hrvaskem, pri cemer pa nacionalnost, razen v bolanih glavah nekaterih, nima nobene veze. Ne vem a se niste slisali za goljufije slovencev in teh zgodb kar mrgoli na netu, a sedaj pa se bodp nekateri zaradi njih iz Slovenije izselili ali kaj?

  • urska34 06:53 24.julij 2017.

    G. Miran...dvakrat so me opeharili z apartmajem...obakrat slovenci...od takrat dalje hodim na hrvasko in imam veliko boljse izkusnje kot pa doma...od gostoljubnosti do cen in tega da dejansko dobim kar placam.

    • Ludvik Miholic 14:15 26.julij 2017.

      ostani kar tam dost si pokral v sloveniji da tja nosis pokraden slovenski denar

    • urska34 22:37 27.julij 2017.

      Placo si zasluzim s postenim delom. Posteno placam vsako stvar. Tudi dopust bi si v sloveniji ce nebi vedno imela obcutka da me obravnavajo kot drugorazrednega gosta in me hocejo opehariti kjer me le lahko. Pa verjetno ti nebi skodovalo ...prikaži večo da preberes ime...bi vsaj vedel da sem zenska. In ce krades ti...ne pomeni da smo vsi lopovi.

  • 154bb981b46dec9676b53ddcf41cbd570c99c952 15:43 24.julij 2017.

    Omega, super napisano, nam tudi ne gre tako zelo slabo, da bi hodili na morje h golazni. Ščijejo in pljuvajo po nas, a ne mi zagotovo ne bomo tam dopustovali.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.